Горячие Новости

Облако тегов

Нафта втрачає в ціні, а долар зміцнюється - і це удар по сировинним котируванням

Ціна нафти

Ціни на нафту на Нью-Йоркській паливній біржі знижуються під час сесії у середу. Долар США дедалі більше зміцнюється по відношенню до найважливіших валют, і це удар цінами на товари, оцінювані у цій валюті. Запаси сирої нафти в США також зростають, що також не сприяє зростанню цін, повідомляють брокери.

 
Барель сирої нафти West Texas Intermediate у листопадових постачаннях коштує 77,22 долара на NYMEX у Нью-Йорку, що на 1,61 відсотка менше.
 
Відвантаження Brent ICE за листопад торгуються на рівні $84,82 за барель, що на 1,68% нижче.
 
Долар США зміцнюється, і валюта встановила новий рекорд у відповідь на коментарі високопосадовця адміністрації Джо Байдена, який відхилив пропозицію ринку про можливі скоординовані дії у світі, щоб зупинити зростання долара США.
 
Брайан Діз, директор Національної економічної ради Білого дому, заявив на заході в Економічному клубі у Вашингтоні, що не очікує від великих економік світу нових глобальних дій, як у 1985 році, для протидії потужності США. валюти.
 
Диз зазначив, що він не очікував, що «ми до цього йдемо», коли його запитали, чи існує якась глобальна можливість угоди про коригування обмінного курсу, як це було 1985 року (Plaza Accord).
 
Раніше міністр фінансів США Джанет Йеллен припустила, що немає причин для занепокоєння поточними рухами на фінансових ринках.
 
Тим часом запаси сирої нафти у США зростають, що не сприяє зростанню цін на цей товар.
 
Останній звіт Американського інституту нафти (API) показує, що запаси сирої нафти в США зросли минулого тижня на 4,15 млн. барелів.
 
Запаси дистильованих палив, включаючи мазут, збільшились на 438 тис. тонн. бочки.
 
З іншого боку, запаси бензину були нижчими - на 1,048 млн барелів.
 
Офіційні дані щодо цих запасів будуть опубліковані в середу в США пізніше того ж дня.
 
Тим часом країни ОПЕК+ готуються до своєї щомісячної зустрічі – 5 жовтня – для оцінки ситуації на ринках нафти та визначення рівня постачання газу у листопаді.
 
На своєму попередньому засіданні група ухвалила рішення скоротити постачання сирої нафти у жовтні на 100 тисяч барелів на добу.
 
Нещодавнє падіння цін на нафту на світових паливних біржах підігріло чутки на ринках про те, що ОПЕК може діяти, щоб зупинити «погром».
 
 
«Будь-яке зростання цін на нафту через скорочення її видобутку може бути пов'язане з ризиком того, що воно буде рефлекторною реакцією, оскільки посилення фінансових умов центральними банками може, однак, у результаті призвести до уповільнення економічного зростання та зниження попиту на паливо», - вважає Єп Джун Ронг, ринковий стратег IG Asia Pte.
«Ключовий фактор на нафтових ринках, як і раніше, обертається навколо зростаючого ризику рецесії», — додає він.
 
Тим часом трейдери уважно стежать за повідомленнями про ураган «Іан», який може впасти на Флориду в середу.
 
Коли Ян наблизився до Флориди, загрожуючи мільйонам жителів штату, у вівторок багато людей були змушені залишити свої будинки.
 
Передбачувана сума збитків після проходу Яна може перевищити $60 млрд.
Автор:
Мнение автора может не совпадать с мнением редакции. Если у Вас иное мнение напишите его в комментариях.
Возник вопрос по теме статьи - Задать вопрос »
comments powered by HyperComments
« Предыдущая новость «  » Архив категории «   » Следующая новость »

Рекомендованный брокер №1

Журнал «Биржевой лидер»

Журнал, интересные статьи

Энциклопедия


ForexTime (FXTM)
Мусий Олег Степанович
Мусий Олег Степанович
Запорожье
Запорожье
Дом-2
Дом-2 2006
Эротика
Эротика
Андроид (Android)
Андроид (Android)