Горячие Новости

Облако тегов

Твіттер із результатами за другий квартал 2022 року. Ціна акцій вниз

Твіттер

Ілон Маск облажався у компанії.

Найбільші і найпопулярніші компанії, що публічно торгуються, знаходяться в сезоні виступів на Уолл-Стріт. Нещодавно ми дізналися про квартальні результати Twitter. Вони розчарували ринок.
 
22 липня, у п'ятницю, перед сесією на ринку США Twitter опублікував свої результати за другий квартал 2022 року. Доходи склали 1,18 млрд. доларів США в порівнянні з 1,19 млрд. доларів США за аналогічний період минулого року, що на 1% менше. % г/р. Вони виявилися нижчими за оцінки аналітиків Уолл-стріт, які очікували виручки в розмірі 1,32 млрд доларів.
 
Twitter завершив минулий квартал із чистим збитком у розмірі 270 мільйонів доларів. Для порівняння, рік тому чистий прибуток компанії становив 65,65 млн. доларів США. Збиток на акцію становив $0,35 порівняно з $0,08 прибутку роком раніше. Аналітики чекали на прибуток на акцію в розмірі $0,14.
 
На що звертають увагу аналітики та інвестори, то це на кількість користувачів. Монетизована щоденна кількість користувачів (mDAU) склала 237,8 млн. Аналітики Уолл-стріт чекали 238,08 млн.
 

Чому результати Twitter такі погані?

 

У Twitter пояснили, що зниження виручки відбулося через труднощі в рекламній індустрії, пов'язані з невизначеною макроекономічною ситуацією у світі, а також з невизначеністю навколо самої компанії через її придбання Ілоном Маском.
 
Компанія заявила, що витрати, пов'язані з придбанням у другому кварталі, становили близько 33 мільйонів доларів. Компанія залучена до процесу з Musek з приводу придбання. Маск скривджений на Twitter за приховування інформації про шахрайські облікові записи та шахрайство на платформі. Twitter, з іншого боку, звинувачує Маска у «відмові виконувати свої зобов'язання перед Twitter та його акціонерами».
 
Квартальні результати компанії стурбували інвесторів. У передсесійних котируваннях ціна акцій Twitter упала більш ніж на 2%.
 

График акций Твиттер

Автор:
Мнение автора может не совпадать с мнением редакции. Если у Вас иное мнение напишите его в комментариях.
Возник вопрос по теме статьи - Задать вопрос »
comments powered by HyperComments
« Предыдущая новость «  » Архив категории «   » Следующая новость »

Рекомендованный брокер №1

Журнал «Биржевой лидер»

Журнал, интересные статьи

Энциклопедия

Газпром
Газпром
15 марта
15 марта

Максим Миргородский (позывной "Майк") - комбат и легенда 79-й бригады
Валютная пара евро - японская иена (EUR/JPY)
Курс евро - японская иена (EUR/JPY)
Король Испании
Король Испании
Жеваго Константин Валентинович
Жеваго Константин Валентинович