Горячие Новости

25 прикмет про гроші: як привернути багатство до дому

Скільки б ми не заробляли, грошей завжди замало. Разом з доходами зростають і потреби. Можна працювати цілодобово, битися, як риба об лід, але так і не заробити потрібної суми, а до когось гроші самі йдуть до рук.

Залучити удачу, матеріальний достаток допоможе народна мудрість, поради, яких наші предки завжди намагалися дотримуватися 25 прикмет про гроші: як залучити багатство до дому.
 

Поводження з грошима

Згідно з прикметами, гроші люблять шанобливе ставлення. Їх не можна м'яти, рвати бруднити, а інакше вони обходитимуть ваш будинок стороною. Не можна говорити чи думати, що матеріальний достаток – це зло, звинувачувати багатіїв у жадібності, непорядності, брехливості. Ці негативні установки заважають розбагатіти.
 
За будь-які грошові надходження потрібно обов'язково дякувати, і, звичайно, не забувати оплачувати послуги іншої людини, теж зі словами подяки. Тоді і до вас все повернеться у потрійному розмірі.
 
Є й інші прикмети щодо правильного поводження з грошима.
 
1. Гаманець. Згідно з прикметами, гаманець повинен бути виготовлений з натуральних матеріалів (не обов'язково шкіра, це може бути тканина) сріблястого, коричневого, жовтого, червоного або оранжевого кольору. Не можна ходити зі старим, поношеним гаманцем.
 
У гаманець для залучення грошей можна покласти нерозмінну монетку або купюру, шматочок вересу або кореня хрону. У ньому не можна зберігати фотографії. Новим гаманцем можна користуватися лише через тиждень, на цей час його варто забрати, поклавши всередину гроші.
 
 
Старий гаманець не можна викидати, це привабить бідність.
 
2. Виграш. Якщо ви отримали гроші легко і раптово, наприклад, знайшли або виграли в лотерею, з ними потрібно також швидко розлучитися, краще віддати їх на благодійність. Не варто підбирати монетки на перехрестях доріг.
 
3. Зарплатня. Отримані на роботі гроші бажано спочатку принести додому, починати витрачати лише на другий день. Ніч вони мають пролежати вдома.
 
4. Фінансовий талісман. Якщо одну з купюр не витрачати весь рік, вона залучатиме в будинок багатство. Щасливою може стати монетка або купюра, яку вам дала приємна людина, або ви її заробили після успішної угоди.
 
 
5. Рахунок грошей. Не можна вважати гроші ввечері, найкращий для цього час – ранок. Також не варто платити за рахунками або робити великі покупки у вечірній час. Гроші люблять рахунок, чим частіше їхня людина перераховує, тим краще.
 
6. Милостиня. Не варто давати милостиню купюрами, краще монетами. Не можна віддавати жебракам гроші, отримані як здача за хліб чи сіль. Не можна зберігати в гаманці багато дрібниць. Найкраще її позбутися в неділю, все витративши або роздавши жебракам.
 
 
7. Скарбничка. Її варто купувати в молодик, тоді з місяцем зростатиме і багатство. Найкращі скарбнички - зроблені у вигляді собаки, кішки, порося, білки або сови. Не можна тримати в будинку порожню скарбничку.
 

Прибирання в домі

Як не дивно, матеріальне благополуччя та наведення ладу в будинку взаємопов'язані. Іноді наші непродумані дії можуть призвести до бідності, перервати фінансовий потік.
 
1. Всі скляні поверхні в будинку, у тому числі вікна, дзеркала, повинні бути чистими. Бруд не пропускає в житло енергію удачі та достатку. Якщо розкласти біля дзеркала гроші, великі купюри і залишити хоча б на добу, незабаром прибуток подвоїться.
 
 
2. Після заходу сонця підмітати у будинку не можна. Щоб у будинку завжди був достаток, помсти треба з порога до середини кімнати.
 
3. Віник краще тримати помелом нагору, це приверне до будинку багатство. У будинку не має бути кілька віників.
 
4. Не можна класти гроші на обідній стіл, тож можна залучити бідність. Також на столі не повинні лежати ключі, шапки, рукавички, порожні пляшки. Не можна сідати на стіл.
 
5. Не варто розкидати дрібничку по дому. Але можна в кожному кутку кімнати, також під килим біля входу покласти по монеті.
 
6. Якщо ходити в неохайному одязі, з відірваними кишенями або ґудзиками, грошей не буде.
 
7. Не можна вдома ставити ножі вістрям нагору, це до бідності.
 
8. Не варто викидати сміття у погану погоду. Після заходу сонця не можна викидати сміття, т.к. з ним піде й достаток. Не треба викидати сміття у вікно, а інакше «відлітатимуть» гроші з дому.
 

Цікаво знати: Прикмети про вазу: чому не можна дарувати і зберігати вдома тріснуту

Інші грошові прикмети

За ті століття, що люди користуються грошима, склалося безліч прикмет, повір'я, які мають допомогти розбагатіти.
  1. Щоб у будинку завжди були гроші, потрібно стригти нігті та робити манікюр у вівторок чи п'ятницю.
  2. Не можна дарувати або передавати порожню тару, інакше ваші доходи скоротяться. Всередину відра або каструлі потрібно покласти цукерку, печиво та щось ще.
  3. Якщо на вас впав пташиний послід, чекайте у найближчому майбутньому грошей.
  4. Вважалося, що якщо їсти чорниці, можна залучити грошову удачу.
  5. Якщо транспорт, що проїжджає повз, окотив вас з калюжі, очікується прибуток.
  6. Щоб у будинку завжди був достаток, наливаючи чай чи каву, слід заповнювати чашку до верху. Чай із пінкою потрібно відразу ж випити.
  7. Не можна стояти на порозі, можна злякати фінансовий успіх.
  8. Не варто самому собі стригти волосся, це привабить збитки.
  9. Герань гарантує стабільний дохід у сім'ї. Якщо розцвіло грошове дерево, покращає й матеріальне становище сім'ї.
  10. Не можна позичати в понеділок, інакше з дому можуть піти всі гроші. Віддавати борги треба вранці. Не можна позичати гроші вечорами, інакше вони не будуть водитися в будинку.

Останні матеріали на сайті:

Автор:
Мнение автора может не совпадать с мнением редакции. Если у Вас иное мнение напишите его в комментариях.
Возник вопрос по теме статьи - Задать вопрос »
comments powered by HyperComments
« Предыдущая новость «  » Архив категории «   » Следующая новость »

Рекомендованный брокер №1

Журнал «Биржевой лидер»

Журнал, интересные статьи

Энциклопедия

1 июня
1 июня
Domik.co.il – Недвижимость Израиля
Domik.co.il – Недвижимость Израиля
Варвара Третьякова
Варвара Третьякова
Луганская область
Луганская область
Винница
Винница
Киргизы
Народ Кыргызстана - киргизы