Горячие Новости

Прикмети про вазу: чому не можна дарувати і зберігати вдома тріснуту

Чому не можна дарувати вазу і варто засмучуватися, якщо вона розбилася, ви дізнаєтеся, вивчивши прикмети, пов'язані з цим предметом інтер'єру

Вази є практично у кожному будинку. Різної довжини, великі і маленькі, дорогі і не дуже, з хитромудрими малюнками, з різними силуетами, що прикрашають столи, полиці та підвіконня.
 

Ваза у подарунок

Складно вибрати подарунок людині, яка має все. У таких випадках згадують про універсальні презенти, яким завжди знайдеться місце у квартирі, наприклад, вазах.
 
 
Без букета не обходиться жодна значна подія, і, звичайно, він стане справжньою окрасою будинку, якщо підібрати для нього гарну вазу. Але з подібними подарунками потрібно бути обережнішими, вважається, що вони можуть змінити життя людини, і не завжди на краще.
 
Кажуть, що вазу може піднести сім'ї тільки близька людина, яка не здатна побажати їм чогось негативного, поганого. Тільки в цьому випадку подарунок притягне успіх у справах, матеріальне благополуччя та порозуміння. Якщо ж її дарує малознайома людина, це принесе лише неприємності.
 
 
Перед тим, як вручити вазу, варто уважно її оглянути. Якщо на ній з'явилися невеликі тріщинки або сколи, дарувати її не можна, це може стати причиною появи матеріальних проблем, сварок, розладу у відносинах, а також до неприємностей на роботі. Не можна дарувати і порожню посудину. Можна поставити у вазу букет красивих квітів, покласти всередину м'яку іграшку або кілька купюр. Якщо не дотримуватися цього простого правила, то члени сім'ї постійно сваряться, піде любов, а у молодят можливі конфлікти.
 
Можуть бути і матеріальні проблеми, невдачі у бізнесі, погіршення самопочуття. Якщо ж порожню вазу подарували самотній дівчині, їй буде важко знайти свою пару, створити сім'ю. Не варто дарувати величезні вази ювілярам, ​​оскільки вона може зіпсувати плани на майбутнє та забрати здоров'я.
 
 
Не всі знаються на прикметах. Що робити, коли подарували такий подарунок? Якщо ви впевнені, що людина зробила це без жодного злого наміру, потрібно заповнити вазу та прибрати її у шафу.
 
Наші пращури вірили, що подарунки від недоброзичливців приймати не варто. Але бувають ситуації коли немає вибору. В цьому випадку вазу потрібно помити під проточною водою, витерти білою тканиною, покласти всередину кілька гілочок полину, 3 щіпки солі та 7 горошин запашного перцю. Після цього накрити білою ганчірочкою (тою, що ви її витирали) і прибрати подалі.
 
Через добу вміст вази потрібно перекласти на тканину, зав'язати її хрест-навхрест, і віднести якнайдалі від будинку.
 

Ваза розбилася чи тріснула

Порожні вази не рекомендують залишати на видному місці, їх краще сховати подалі від сторонніх очей, наприклад, у шафі, або ж закрити зверху серветкою. Не можна залишати порожні вази на столі, вони притягують безгрошів'я. Або, як варіант, тримати їх постійно заповненими. Звичайно, найкращий варіант - це живі квіти, вони прибирають негативну енергетику, позбавляють поганих думок. Так, за прикметами, 3 червоні гвоздики, куплені в четвер, притягують матеріальний достаток. Але можна покласти щось інше.
 
Якщо ваза тріснула або на ній з'явилися сколи, її краще відразу ж викинути, т.к. вона буде притягувати до вас невдачі та злидні. Не варто її склеювати, лагодити, за будь-якого, навіть мінімального пошкодження, посудину краще викинути і купити нову.
 

Ціакаво знати:  

Тріщини притягують конфлікти, а сколи – нескінченні клопоти, якщо така ваза стоїть у домі, успіх та удача обходитимуть його стороною.
 
Не варто засмучуватися, якщо ваза розбилася, тому що часто це пророкує щасливі події:
 • Якщо вазу розбив холостяк, незабаром він має одружитися, сімейна людина – народиться спадкоємець.
 • Самотні можуть зустріти свою половинку, на них чекають кардинальні зміни в житті.
 • Ваза, розбита незадовго до приходу гостя – поганий знак, попереду скандали та конфлікти із близькими людьми.
 • Людина, яка спеціально розбила її, притягує конфлікти та скандали, на тривалий період часу. Якщо винуватець кіт, то через сторонню жінку можливий розлад у сім'ї, дитина – удача у всіх починаннях.
 • Ваза, що впала, розлетілася на шматки, попереджає про якісь приємні події. Якщо ж на ній з'явилася тріщина, то попереду фінансові труднощі. Чим більше уламків, і що менше вони за розміром, то краще. Якщо їх мало, то зміни у житті будуть, але в обмеженій кількості.
 • Гість, у якого вона розлетілася на шматки, пророкує матеріальний достаток та процвітання.
 • Ваза, що впала з квітами – до везіння.
 • Ваза впала сама по собі і розбилася - везіння у всіх справах протягом тривалого часу.
Багато залежить і від матеріалу, з якого виготовлена ​​ваза:
 • скло - попереду матеріальні втрати або може зникнути щось значуще в житті або обман близької людини;
 • кришталь - удача і везіння, нова посада або премія, збільшення зарплати;
 • кераміка - слід чекати змін;
 • фарфор – фінансовий прибуток.
 
Уламки від вази не варто зберігати вдома, потрібно відразу все зібрати, загорнути в тканину (бажано темного кольору) і викинути якнайдалі від будинку. Тріснуті вази не можна тримати в квартирі, їх потрібно відразу позбавлятися.
 
Розбита ваза найчастіше пророкує щось хороше. Не варто засмучуватися, якщо вона розлетілася на шматки. За прикметами, в цьому випадку на вас чекає щастя, радість і матеріальне благополуччя, а також похід по магазинах, де ви зможете вибрати нову річ, на свій смак.
 

Останні матеріали на сайті:

Автор:
Мнение автора может не совпадать с мнением редакции. Если у Вас иное мнение напишите его в комментариях.
Возник вопрос по теме статьи - Задать вопрос »
comments powered by HyperComments
« Предыдущая новость «  » Архив категории «   » Следующая новость »

Рекомендованный брокер №1

Журнал «Биржевой лидер»

Журнал, интересные статьи

Энциклопедия

Виталий Славянский
Виталий Славянский
Астана
Столица Казахстана город Астана
Порно (порнография)
Порно (порнография)
История создания Банков
История создания Банков
5 февраля
5 февраля
Елена Беркова
Беркова Елена Сергеевна