Горячие Новости

Квітковий гороскоп - весна: щедра конвалія або розумна ромашка

Усі ми, як і квіти, абсолютно різні, але при цьому немає поганої або хорошої рослини, кожне з них необхідно, щоб робити цей світ різноманітнішим, і, звичайно, прекраснішим.

Квітковий гороскоп допомагає зрозуміти характер людини, заздалегідь побачити її долю, подивитися на себе з боку.
 
Якщо вивчити ці характеристики, буде легше налагодити відносини, прийняти недоліки близьких людей, і оцінити їх найкращі якості. Квітковий гороскоп для тих, хто народився навесні.
 
 
Народжені з березня по травень – товариські та добрі, з відкритим характером, надзвичайно енергійні, зі спокійним та миролюбним характером. Вони часто наділені лідерськими якостями, серед них багато керівників та впливових персон.
 
Люди, які з'явилися на світ у цю пору року, дуже чутливі натури з ранимою душею та добрим серцем, вміють співпереживати, милосердні до оточуючих. Серед них багато зоозахисників, часто у будинку збирається справжній мінізоопарк.
 

Гортензія – 11-20 квітня

Гортензія дарує тим, хто перебуває під її заступництвом гарний настрій. Це найбільш життєрадісні, веселі та красиві люди. Їм подобається проводити час у галасливих компаніях, на вечірках, подорожувати.
 
Чи не звикли в чомусь собі відмовляти, вміють розважатися. Завжди будуть найяскравішими та найпомітнішими в будь-якій компанії. І, хоча Гортензії часто звинувачують в егоїзмі та самозакоханості, можуть допомогти близьким та друзям, наприклад, позичити грошей, проте якщо зловживати їхньою довірою, наступного разу можуть відмовити. Іноді великодушні та щедрі, дарують дорогі подарунки, нічого не вимагаючи натомість.
 
 
Гортензія швидко закохується, але також швидко остигає. Вона завжди оточена шанувальниками і не поспішає творити сім'ю. Може вийти заміж або одружитися з розрахунку або після 30 років, коли нагуляється.
 
Але і після цього не забуде про свою любов до вечірок та свят, її дружину доведеться змиритися і з її звичкою смітити грошима та небажанням працювати.
 

Жоржина – 21-30 квітня

Наприкінці квітня народжуються врівноважені і спокійні люди, вони не звикли метушитися, поспішати, проте завжди і все встигають. Жоржини працьовиті, часто займаються самоосвітою, люблять подорожувати.
 
Але вони ніколи не задоволені своїми досягненнями, завжди хочуть досягти більшого, неохоче прислухаються до порад інших людей, воліючи самостійно вирішувати всі проблеми.
 
 
Якщо все йде зовсім погано, можуть стати агресивними при спробах виявити співчуття, не готові прийняти чиюсь допомогу. Вимогливі до себе й оточуючих, але при цьому дуже часто покладається на удачу, замість розраховувати на себе. Жоржина швидко закохується, але не завжди в відповідну людину, і продовжує з ним жити, скаржачись на долю. Свою сім'ю любить і намагається дбати про неї.
 

Конвалія – 1-10 травня

На початку травня з'являються на світ надто довірливі та добрі, щедрі люди. Якщо їм вдається досягти успіху, вони займатимуться благодійністю. У них добре розвинена інтуїція, вони вміють відчувати інших людей, їхній настрій.
 
Конвалії - чутливі і вразливі, але якщо це необхідно, можуть бути рішучими, проте не вміють постояти за себе. Вони скромні та сором'язливі, намагаються контролювати свої емоції, стримують їх, хоч би що трапилося.
 
Конвалії не боїться довгої і кропіткої праці, а також роботи, де потрібна точність і акуратність. Але найчастіше він стає учителем чи священиком. Колеги часто зловживають його добротою, змушують займатися своїми проблемами або перекладають на нього свої обов'язки.
 
 
Головна опора для Конвалія – це його сім'я, вона дає йому відчуття стабільності та захищеності. Він любить усіх своїх рідних, але особливо дітей, завжди переживає за них, намагається допомагати у всіх починаннях.
 
Добре, якщо поряд з ним є людина, яка готова дбати про неї, тоді її сімейне життя можна назвати вдалим. А сам Конвалія, у свою чергу, опікуватиметься більш слабкими, наприклад, літніми родичами.
 
Він дуже чуйний і добрий, ніколи не думає про себе, навіть за найскромніших засобів готовий створити для близьких приємне життя, зробити свій будинок затишним і красивим.
 

Портулак – 11-21 травня

Під заступництвом Портулака народжуються песимісти, які сумніваються в щирості оточуючих, які не звикли комусь вірити на слово. Він розчарований у житті і не чекає від неї чогось доброго.
 
І, навіть якщо йому вдалося досягти значних результатів, зводить думки, що інші заробляють більше. Але якщо близька людина потрапить у біду, завжди готова прийти їй на допомогу, може бути відданим другом і щедрим родичем. З ним важко співпрацювати чи працювати, він недовірливий, замкнутий, іноді занудний.
 
У коханні – дуже ревнивий, вимагає від чоловіка максимум турботи та уваги. Жити з ним не так просто, але якщо людина зможе довести свою любов і відданість, носитиме її на руках, заради її благополуччя віддасть останнє. Стати близькою людиною для Портулака складно, але можливо, для цього потрібен час.
 

Ромашка – 22-31 травня

Здається, що людина, народжена наприкінці травня, наївна, занадто відвертий, веселий та товариський. Але він не такий простий, як здається. Ромашка знає, чого хоче в цьому житті, і крок за кроком цього домагається, намагаючись тримати всі свої плани в секреті.
 
Вона вміє втиратись у довіру, викликати людину на відвертість, а потім використовує у своїх цілях, здатна і на хитрість, і на підлість заради грошей чи посади, т.к. меркантильна.
 
У коханні, через свою закритість, не завжди щаслива, може переживати через нерозділені почуття. Але при цьому не залишається одна, завжди в оточенні шанувальників, може жити і з нелюбимою людиною, якщо вона згодна дбати про неї. Ромашка зможе знайти сімейне щастя, якщо стане щирою, тоді вона стає особливо чарівною.
Автор:
Мнение автора может не совпадать с мнением редакции. Если у Вас иное мнение напишите его в комментариях.
Возник вопрос по теме статьи - Задать вопрос »
comments powered by HyperComments
« Предыдущая новость «  » Архив категории «   » Следующая новость »

Рекомендованный брокер №1

Журнал «Биржевой лидер»

Журнал, интересные статьи

Энциклопедия

Тигипко Сергей Леонидович
Тигипко, Сергей Леонидович
Одноклассники - вход на сайт
Одноклассники - вход на сайт
Одноклассники.ру
Одноклассники.ру

Степан Бандера - организатор и символ украинского национально-освободительного движения
Ефремов Александр Сергеевич
Ефремов Александр Сергеевич
Заворотнюк Анастасия Юрьевна
Заворотнюк Анастасия Юрьевна