Горячие Новости

Облако тегов

У 2023 році ринок мобільних ігор перевищить $100 млрд

2023 року ринок мобільних ігор перевищить 100 мільярдів доларів США. Ми вже маємо кілька компаній, що спеціалізуються на таких іграх на WSE.
 
Розвиток ринку мобільних ігор динамічний. Зокрема, він виграє під час пандемії, і його доходи у 2023 році мають перевищити 100 мільярдів доларів США.
 
Останній звіт Newzoo про світовий ринок мобільних ігор підтверджує його швидкий розвиток. Оцінки доходів на 2020 рік прогнозують рівень 77 мільярдів доларів США, що означає збільшення на 13% у річному обчисленні. 2023 року його вартість перевищить 102 мільярди доларів США. Як зазначають автори звіту, під час пандемії суспільство вдалося до дешевих розваг, якими є мобільні ігри.
 
«Ринок мобільних ігор розвивається дуже динамічно, постійно створюються нові підкатегорії та гібриди. З точки зору доходів, в даний час це найбільший ігровий сегмент і найшвидше. Це пов'язано як мінімум із двома аспектами», — каже президент Cherrypick Games Марцін Квасниця. «Мобільні ігри мають найкращу основу для розширення: понад дві п'яті населення світу володіють смартфонами, і багато з цих ігор доступні безкоштовно. Другий стосується процесу створення мобільних додатків, який нині менш складний, швидший, економічніший. Тому створюються нові та незвичайні ігрові підкатегорії, які залучають ще більше гравців. Група одержувачів віком від 50 років, які досі не грали в комп'ютерні чи консольні ігри, також постійно зростає», — додає він.
 
 
У нас є кілька фахівців із мобільних ігор на Варшавській фондовій біржі. Лідером, безумовно, є Ten Square Games, вартість якої становить майже 3,5 млрд злотих. Серед виробників ігор, призначених для смартфонів, ми можемо назвати m. BoomBit, T-Bull, Cherrypick Games, а тепер ще й SimFabric.
 

Прогнози ринку мобільних ігор

Ігрова індустрія давно цікавить інвесторів. Нинішня пандемія безперечно справила позитивний вплив на доходи, отримані на ринку відеоігор і не тільки. Саме мобільні тайтли становлять найбільший сегмент ігор взагалі. Згідно з останнім звітом Newzoo, цього року його доходи перевищать 77 мільярдів доларів США.
 
У довгостроковому прогнозі вже 2023 року виручка має перевищити 102 млрд доларів США. На зростання вартості цього сегмента впливає як поточна пандемія. На думку аналітиків, кількість людей зі смартфонами зростає. 2020 року їх буде 3,5 мільярда, а це означає новий пул гравців. Також збільшилась кількість користувачів планшетів.
 
 
«За даними престижного аналітичного агентства Newzoo, світовий ринок відеоігор зросте з нинішніх $160 млрд обороту на рік до більш ніж $200 млрд на рік у 2023 році. З цього величезного пирога, що динамічно зростає, майже 50% припадає на мобільні ігри. І незважаючи на те, що це складніший, ресурсомісткіший і більш передбачуваний ринок, вищі обороти і динамічно зростаючі доходи (зростання мобільного ринку понад 13% г/г) від мобільних ігор роблять його дуже цікавим ринком, — коментує Еміль Лещинський, голова наглядової ради SimFabric.
 
США, Китай та Японія стануть найбільшими ринками у сегменті мобільних ігор у найближчі 3 роки.
 

 

Мнение автора может не совпадать с мнением редакции. Если у Вас иное мнение напишите его в комментариях.
Возник вопрос по теме статьи - Задать вопрос »
comments powered by HyperComments
« Предыдущая новость «  » Архив категории «   » Следующая новость »

Рекомендованный брокер №1

Журнал «Биржевой лидер»

Журнал, интересные статьи

Энциклопедия

Дэвид Роберт Джозеф Бекхэм
Дэвид Роберт Джозеф Бекхэм
Страховая система Европы
Страховая система Европы
курс евро
Рубль евро
Азаров Николай Янович
Азаров Николай Янович
Дронов Георгий Александрович
Дронов Георгий Александрович
Горловка
Горловка