Горячие Новости

Apple готує інструмент ШІ на допомогу програмістам

Apple
 
Apple, яка поспішає додати більше можливостей штучного інтелекту, близька до завершення розробки нового ключового програмного інструменту для розробників додатків, який посилить конкуренцію з Microsoft, повідомляє Bloomberg.
 
Компанія працювала над інструментом протягом останнього року в рамках наступного великого випуску Xcode, флагманського програмного забезпечення Apple для програмування. Як повідомили джерела, обізнані з цією справою, технічний гігант зараз тестує функції всередині себе та прискорив розробку перед запланованим розгортанням для сторонніх розробників програмного забезпечення пізніше цього року.
 
Як повідомили Bloomberg джерела на умовах анонімності, нова система працюватиме подібно до GitHub Copilot від Microsoft і використовуватиме штучний інтелект для прогнозування та завершення блоків коду. Це спрощує процес програмування, потенційно економлячи час і гроші.
 
Apple також досліджує використання штучного інтелекту для генерації коду для тестування додатків — часто виснажливий процес. Зараз Apple наполягає на тому, щоб деякі інженери перевірили ці нові функції всередині себе, щоб переконатися, що вони добре працюють, перш ніж випускати їх стороннім розробникам.
 
 
Ці кроки є частиною більших зусиль, спрямованих на перехід у сферу генеративного штучного інтелекту та великих мовних моделей, технології, що лежить в основі популярних чат-ботів, таких як ChatGPT. Apple намагається наздогнати інших гравців на цьому зростаючому ринку, але пообіцяла розповісти більше про свої плани пізніше цього року. Це може статися вже в червні, коли компанія проводить щорічну конференцію розробників.
 
 

Apple ніколи не мала стільки проблем, як зараз

Ціна акцій Apple, яка впала на 1,5% раніше під час останньої сесії, ненадовго стала зеленою після цієї новини. На момент закриття торгів у четвер акції майже не змінилися і становили 183,86 долара. Акції Microsoft впали менш ніж на 1 відсоток до 406,56 доларів.
 
Представник Apple відмовився коментувати ці плани.
Мнение автора может не совпадать с мнением редакции. Если у Вас иное мнение напишите его в комментариях.
Возник вопрос по теме статьи - Задать вопрос »
comments powered by HyperComments
« Предыдущая новость «  » Архив категории «   » Следующая новость »

Рекомендованный брокер №1

Журнал «Биржевой лидер»

Журнал, интересные статьи

Энциклопедия

новозеландский доллар
Курс новозеландского доллара к гривне

Максим Миргородский (позывной "Майк") - комбат и легенда 79-й бригады
1 ноября
1 ноября

Николай Семейко: украинец, самый молодой 22-летний дважды Герой Советского Союза
28 апреля
28 апреля
Должанский (Кравцов) Николай
Должанский (Кравцов) Николай