Горячие Новости

Срібло має більшу капіталізацію, ніж біткойн

Ціна срібла росте
 
Срібло може похвалитися більшою капіталізацією, ніж біткойн
 
Срібло може похвалитися більшою капіталізацією, ніж біткойн. Чи є у криптовалюти шанс "пройти"? Чи скоро біткойн «обжене» срібло? З погляду ринкової капіталізації це реалістичний сценарій.
 

Біткойн проти срібла

Сільвер мав чудові дні. Вартість дорогоцінного металу зросла трохи більше 32 доларів. У результаті ринкова капіталізація у розмірі 1,83 трильйона доларів тепер на 500 мільярдів доларів перевищує ринкову капіталізацію Біткойна, яка нині становить 1,31 трильйона доларів.
 
Отже, чи знаходиться біткойн у програшній позиції і залишиться активом нижче за дорогоцінні метали? НІ. Цього достатньо, щоб криптовалюта зросла на 40% до $93 000. Тоді вона перевершить срібло. Такий стрибок цін не видається нереальним. Зрештою, ми, ймовірно, знаходимося на півдорозі до бичачого ринку, і попереду ще рік зростання.
 
Аналітик Ділан Леклер вважає, що ціна биткойна зросте через кілька місяців після халвінгу.
 
 
Засновник та генеральний директор Galaxy Digital Майк Новограц поділяє аналогічну точку зору. Він стверджує, що біткойн залишиться у «фазі консолідації» в діапазоні $55 000-$75 000, але почне дорожчати вже до кінця другого кварталу року.
 
У свою чергу, аналітики біржі Bitfinex прогнозують, що протягом найближчих 12 місяців BTC може коштувати до $150 000.
 
Біткойн нині є дев'ятим за величиною активом у світі. Перед ним: золото, Microsoft, Apple, Nvidia, Google, Saudi Aramco, Amazon та срібло.
 

Що відбувається на ринку дорогоцінних металів?

Золото також зміцнило свої позиції, подорожчавши на 22,4% із 13 лютого. Її поточна ринкова капіталізація становить 16,4 трлн доларів США.
 
Багато людей запитують, що стоїть за цим збільшенням. Відповідь видається простою – це обумовлено закупками Китаю. Однак тут виникає інше питання: чому центральний банк Піднебесної робить такі великі покупки?
 
Пекін, безперечно, готується до посилення конкуренції зі США. Золото допоможе країні захистити юань, а також підготуватися до можливих економічних санкцій Вашингтону.
 
Усе це вписується у нинішню геополітичну ситуацію. Багато експертів вважають, що історія прискориться, коли президентом США стане Дональд Трамп. Він може проводити жорсткішу політику щодо Китаю та запустити новий пакет санкцій. Можливо, дрібніші інвестори в золото також намагаються підігріти міжнародну ситуацію.
 
Однак зверніть увагу: той факт, що ціни на срібло також почали значно зростати, не є добрим сигналом для інвесторів. Це означає, що бичачий ринок золота, можливо, поступово добігає кінця. Срібло починає дорожчати, коли ринок починає вважати золото дорогим.
Мнение автора может не совпадать с мнением редакции. Если у Вас иное мнение напишите его в комментариях.
Возник вопрос по теме статьи - Задать вопрос »
comments powered by HyperComments
« Предыдущая новость «  » Архив категории «   » Следующая новость »

Рекомендованный брокер №1

Журнал «Биржевой лидер»

Журнал, интересные статьи

Энциклопедия

Порнозвезды
Порнозвезды

Амет-Хан Султан – летчик, национальный герой крымскотатарского народа Украины
Жена (супруга)
Жена (супруга)

Иван Кожедуб - украинец, трижды Герой СССР и маршал авиации
11 августа
11 августа
23 января
23 января