Горячие Новости

Тривожний прогноз для крипторинків від аналітика Bloomberg

Криптовалюты разные
 
2 жовтня 2023 року Майк МакГлоун, товарний стратег Bloomberg, вказав на X (раніше Twitter) на тривожну тенденцію на ринку криптовалют, незважаючи на те, що біткойн (BTC) у понеділок піднявся вище 28 000 доларів.
 
МакГлоун зазначив, що зараз криптовалюти борються з привидом рецесії, і слабкість криптовалютного простору в третьому кварталі може бути або тимчасовим відскоком у відновленні, або більш зловісною ознакою майбутньої рецесії. Переважаючі настрої, як зазначив аналітик, схиляються до другого варіанту.
 
Обґрунтування такого прогнозу ґрунтується на показниках різних ризикових активів у 2023 році, які продемонстрували приріст, але згодом зазнали зниження в поточному кварталі.
 
Незважаючи на ознаки економічного спаду в США та Європі в поєднанні з кризою нерухомості в Китаї з дефляційними наслідками, більшість центральних банків продовжують впроваджувати свої заходи посилення. Цей контекст створює передумови для детального аналізу крипторинку.
 
Крім того, спостерігалося, що індекс Bloomberg Galaxy Crypto Index (BGCI) показав менше, ніж очікувалося. Аналіз показує, що це може означати фундаментальну зміну для класу активів, який звик процвітати в середовищі нульової процентної ставки.
 
 
 
 
Проводячи історичні паралелі, стратег вказав на такі приклади, як сплеск прибутковості казначейських облігацій США, який передував краху 1987 року, і пік цін на сиру нафту в липні 2008 року.
 
Далі було досліджено зв’язок між падінням біткойна та скасуванням політики Федеральної резервної системи. Це спостереження свідчить про те, що рух біткойна може слугувати провідним індикатором, який дає розуміння потенційних змін у ширшій ліквідності ринку.
 
Таким чином, аналіз ринку підкреслює вразливість крипторинку до ширших економічних тенденцій, сигналізуючи про обережний прогноз із потенціалом тривалої фази рецесії.
Мнение автора может не совпадать с мнением редакции. Если у Вас иное мнение напишите его в комментариях.
Возник вопрос по теме статьи - Задать вопрос »
comments powered by HyperComments
« Предыдущая новость «  » Архив категории «   » Следующая новость »

Рекомендованный брокер №1

Журнал «Биржевой лидер»

Журнал, интересные статьи

Энциклопедия

Роза Василишина
Роза Василишина
узбеки
Узбеки - основной народ Узбекистана
HY Capital Markets
HY Capital Markets
Анкара
Анкара
Прилучный (Дэль) Павел Валерьевич
Прилучный (Дэль) Павел Валерьевич
ПрАО «МТС Украина»
МТС Украина, ПрАО