Горячие Новости

Ось хто є найбільшим власником біткойнів у світі

Coinbase, видатний гравець у фінансовій індустрії, виділяється як одна з провідних структур, що займаються операціями з криптовалютою.
 
Незважаючи на те, що компанія регулярно розкриває громадськості свої вражаючі фінансові результати, нещодавні звіти показали, що тепер вона є найбільшим у світі власником біткойнів (BTC).
 
Це визнання походить від блокчейн-платформи Arkham, яка приписала Coinbase біткойн на суму приблизно 25 мільярдів доларів, що дорівнює 1 мільйону BTC. Згідно з висновками Arkham, авуари Coinbase становлять близько 5% від загальної пропозиції біткойнів в обігу, яка наразі становить 19,4 мільйона.
 
Розслідування Arkham також надає додаткову інформацію, показуючи, що Coinbase контролює понад 36 мільйонів адрес депозитів і зберігання BTC. Це говорить про те, що значна частина активів біржі прив’язана до гаманців користувачів. Найбільший холодний гаманець на біржі містить 10 000 BTC.
 
 

Цього тижня ціна альткоїнів зросла більш ніж на 60%. Що спричинило цей сплеск?

Незважаючи на значні активи, розвідувальна компанія блокчейну припускає, що у Coinbase можуть бути додаткові неідентифіковані токени Bitcoin, які не враховані у її фінансових звітах. Варто зазначити, що хоча дані свідчать про те, що Coinbase має понад 25 мільярдів доларів у BTC у своїх гаманцях, сама біржа зберігає лише 10 000 BTC, що оцінюється приблизно в 200 мільйонів доларів.
 
Враховуючи поточні регуляторні проблеми Coinbase, новина викликала неоднозначну реакцію у спільноти. Дехто сприйняв це як попереджувальний знак вивести свої активи з біржі, побоюючись потенційних проблем, подібних до інциденту FTX. З іншого боку, багато користувачів в захваті від звіту, сприймаючи його як доказ важливості та стабільності біржі.
Мнение автора может не совпадать с мнением редакции. Если у Вас иное мнение напишите его в комментариях.
Возник вопрос по теме статьи - Задать вопрос »
comments powered by HyperComments
« Предыдущая новость «  » Архив категории «   » Следующая новость »

Рекомендованный брокер №1

Журнал «Биржевой лидер»

Журнал, интересные статьи

Энциклопедия

17 апреля
17 апреля
14 июня
14 июня
Антон Димаков
Антон Димаков
Чемпионат Украины по футболу
Чемпионат Украины по футболу
14 марта
14 марта
Одноклассники видео
Одноклассники видео