Горячие Новости

Казахстан регулює ринок майнінгу та криптовалютних бірж

Влада Казахстану схвалила остаточну редакцію Закону «Про цифрові активи в Республіці Казахстан». Нове законодавство регулює звернення криптовалют у країні та запроваджує систему ліцензування для майнерів та бірж.
 

Казахстан нарешті регулює ринок криптовалют

Сенат Казахстану ухвалив закон, спрямований регулювання ринку криптовалют. Як повідомляють місцеві ЗМІ, новий закон «Про цифрові активи в Республіці Казахстан» разом із додатковими правовими документами створює умови для створення в країні блокчейн-екосистеми.
 
Члени верхньої палати парламенту розпочали вивчення законодавства на початку січня. Вони вирішили запропонувати деякі зміни. Однак потім, 19 січня, президент Касим-Жомарт Токаєв розпустив нижню палату та призначив дострокові вибори. Це матиме наслідки для законотворчості найближчими тижнями.
 
До обрання нової нижньої палати всі законодавчі повноваження належать до Сенату, пояснив сенатор Бекболат Орінбеков, слова якого наводить інформаційний портал Zakon.kz.
 
 
Закон про цифрові активи та пов'язані з ним правові акти є єдиним комплексом нормативних актів, який дозволить главі держави Казахстан виконувати нормативні зобов'язання щодо майнінгу цифрових валют та їх обігу на ринку.
 
Токаєв ще не підписав законопроект та інші необхідні зміни, внесені сенаторами, зокрема поправки до казахстанського податкового, судового та адміністративного правопорушень.
 

Криптовалютний хаб у регіоні

Ключова мета уряду — регулювати діяльність компаній, які випускають цифрові валюти країни.
 
Казахстан став своєрідним центром майнінгу криптовалюти у світі після того, як влада Китаю заборонила майнінг і вигнала з його території всіх майнерів BTC.
 
Проблема в тому, що приплив останніх до Казахстану призвів до дефіциту електроенергії, що зростає в країні. Раніше з аналогічною проблемою стикався Іран, який також запрошував майнерів біткойнів, що також призводило до проблем з енергією.
 
Нещодавно прийняті правила створюють правову основу для сектора та легалізують ринок цифрових активів, запроваджуючи ліцензії як для майнерів, так і для бірж криптовалют. Влада також сподівається, що це приверне більше іноземних інвесторів і збільшить доходи державного бюджету.
Мнение автора может не совпадать с мнением редакции. Если у Вас иное мнение напишите его в комментариях.
Возник вопрос по теме статьи - Задать вопрос »
comments powered by HyperComments
« Предыдущая новость «  » Архив категории «   » Следующая новость »

Рекомендованный брокер №1

Журнал «Биржевой лидер»

Журнал, интересные статьи

Энциклопедия

29 мая
29 мая
курс юаня
Юань доллар
мвд
Министерство внутренних дел (МВД)
7 сентября
7 сентября

Виктор Некрасов – фронтовик, писатель, диссидент, запрещенный в СССР эмигрант
Первый канал
Первый канал