Горячие Новости

Coinbase оштрафували на 3 мільйони доларів

Американську криптовалютну біржу Coinbase було оштрафовано на 3,3 мільйона євро (3,6 мільйона доларів) центральним банком Нідерландів. Причина? Активність без реєстрації.
 

Coinbase оштрафовано

De Nederlandsche Bank (DNB), центральний банк Нідерландів, оштрафував криптовалютну біржу Coinbase на 3,3 мільйона євро (3,6 мільйона доларів). Все через недотримання локальних нормативних актів щодо діяльності постачальників фінансових послуг.
 
Законодавство Нідерландів вимагає, щоб постачальники фінансових послуг (зокрема пов'язані з криптовалютами) реєструвалися у спеціальному реєстрі, якщо вони хочуть надавати свої послуги. Це стосується, зокрема, стандартів боротьби з відмиванням грошей та фінансуванням тероризму.
  
Повідомляється, що Coindesk не відповідає вимогам реєстрації. Крім того, з деяких причин збільшено суму, яку компанії, ймовірно, доведеться заплатити.
 
 
 
Базова сума [штрафу] збільшена через серйозність і винність недотримання — повідомив центральний банк Нідерландів, додавши, що він також взяв до уваги розмір клієнтської бази Coinbase в Нідерландах і конкурентну перевагу, отриману біржею за рахунок несплати реєстраційних зборів.
 
Однак тепер Coinbase має час до 2 березня, щоб оскаржити це рішення. Компанія повідомила CoinDesk, що не погоджується з накладенням штрафу.
 
 
Замовлення стосується часу, який був потрібний Coinbase для реєстрації в Нідерландах, і не містить жодної критики наших реальних послуг, - сказав представник компанії.
 
Coinbase прагне дотримуватись вимог у всіх юрисдикціях, де вона працює, і продовжуватиме надавати безпечні та надійні послуги новим та існуючим клієнтам у Нідерландах. Нас не повинні карати за дотримання правил та участь у цьому процесі – додав представник біржі.
 

Як інвестувати і спекулювати на BNB. Ф'ючерси та CFD на Binance Coin 

Однак влада Нідерландів стверджує, що Coinbase не виконала вимоги про реєстрацію в період з листопада 2020 року до серпня 2022 року.
 

Бос Coinbase хоче регулювання

Варто зазначити, що засновник та генеральний директор Coinbase Брайан Армстронг нещодавно зізнався, що є прихильником регулювання ринку централізованими суб'єктами. Він стверджує, що ці типи компаній були відповідальні за більшу частину шкоди, заподіяної споживачам. Про його бачення регулювання ми писали тут на нашому сайті.
Мнение автора может не совпадать с мнением редакции. Если у Вас иное мнение напишите его в комментариях.
Возник вопрос по теме статьи - Задать вопрос »
comments powered by HyperComments
« Предыдущая новость «  » Архив категории «   » Следующая новость »

Рекомендованный брокер №1

Журнал «Биржевой лидер»

Журнал, интересные статьи

Энциклопедия

PlayStation 4
PlayStation 4
22 января
22 января
wileńskie kościoły oraz pomnik Adama Mickiewicza przy Maironio gatve
Столица Литвы - Вильнюс
Масленица
Масленица
Минск
Столица Беларуси - город Минск
Volkswagen Touran
Volkswagen Touran - успешный минивэн