Горячие Новости

Вчені розробили таблетку від похмілля з недоліком

Шведські вчені з компанії Myrkl винайшли таблетку від похмілля. Її дія, однак, не вирішує стару як світ дилему-весело провести час і не похмелитися на наступний день?

Вчені розробили таблетку від похмілля. Однак у неї є недолік

 

Журнал Nutrition and Metabolic Insights опублікував результати дослідження таблетки, яка повинна знімати неприємні наслідки надмірного вживання алкоголю, або коротше – похмілля. Таблетку слід проковтнути перед заходом, завдяки чому на наступний день ми повинні відчувати себе повними життєвих сил, незважаючи на вживання навіть великої кількості етилового спирту.
 
Протиотруту від похмілля було протестовано в рандомізованому подвійному сліпому перехресному дослідженні, яке підтвердило благотворний вплив таблетки. Проте, для деяких таблетки від похмілля можуть мати гіркий смак-вони працюють, обмежуючи поглинання етанолу людським організмом. Відомо, що зменшення кількості поглинається організмом етанолу також пов'язано зі зменшенням бажаних для багатьох людей ефектів його споживання, таких як, наприклад, приємне розслаблення.
 
Таблетка шведської компанії Myrkl являє собою пробіотичну добавку, що містить два види бактерій: Bacillus subtilis і Bacillus coagulans, які перетворюють спирт в вуглекислий газ і воду. Бактерії починають працювати тільки в кишечнику, тому що таблетки мають кислотостійку оболонку, завдяки якій вони безпечно проходять через шлунок. З кишечника велика частина алкоголю потрапляє в кров.
 
Міркл стверджує, що вже через годину після вживання першої порції таблетка нейтралізує 70% алкоголю в травній системі. Завдяки цьому причини похмілля, такі як зневоднення, гіпоглікемія або отруєння ацетальдегідом, зводяться до мінімуму. Виробник вказує, що його таблетка не захистить любителів алкоголю від нудоти, яка є результатом її дії на шлунок.
 
Хоча таблетка була випробувана тільки один раз, а наявні результати досліджень отримані від половини протестованих людей, можна зробити висновок, що таблетка ефективна і, перш за все, безпечна. Це пробіотичний продукт, і що містяться в ньому бактерії не представляють ніякої загрози для кишечника.
 
Сумніви може викликати тільки його вплив на зниження розважального ефекту споживаного алкоголю. Що вибрати-помірне веселощі, але менше похмілля або сильні враження обох типів? Це повинен вирішувати кожен індивідуально.
 
Автор:
Мнение автора может не совпадать с мнением редакции. Если у Вас иное мнение напишите его в комментариях.
Возник вопрос по теме статьи - Задать вопрос »
comments powered by HyperComments
« Предыдущая новость «  » Архив категории «   » Следующая новость »

Рекомендованный брокер №1

Журнал «Биржевой лидер»

Журнал, интересные статьи

Энциклопедия

20 августа
20 августа
Михаил Саакашвили
Саакашвили Михаил Николозович
новозеландский доллар
Курс новозеландского доллара к рублю
Минск
Столица Беларуси - город Минск
Мой мир
Мой мир
iGoogle
iGoogle