Горячие Новости

Облако тегов

Як змінити або приховати свою реальну IP-адресу?

Приховування або зміна вашої IP-адреси надзвичайно важлива в наші дні, особливо якщо ви хочете мінімізувати спам, приховати цільову рекламу або заблокувати геолокацію. Чи існують способи змінити або ефективно приховати свою IP-адресу?
 

IP-адреса - що це таке і чому це важливо?

IP-адреса – це свого роду ідентифікатор у цифровому світі. Це цінний та інструментальний елемент вашого місця в Інтернеті. IP-адреса — це спосіб, за допомогою якого ви можете спілкуватися з будь-якими іншими пристроями, активними в мережі. IP-адресу можна порівняти з посвідченням особистості, тому що кожна IP-адреса є результатом кінцевої кількості можливих варіантів. У протоколі IPv4 їх рівно 4294967296.
 
І так само, як ви не показуєте свій ідентифікатор нікому з цікавих, варто захистити свою IP-адресу в Інтернеті. Ось кілька причин, з яких вам слід захищати свою IP-адресу:
  • захист конфіденційності – один із найважливіших аспектів; практично кожен користувач Інтернету хоче захистити себе від наполегливої ​​цільової реклами, а також від трохи агресивніших дій, таких як атака на дані користувача;
  • ви отримуєте доступ до заблокованого контенту - ви можете бути в групі людей, які кажуть, що авторське право застаріло, але це правда, що певний контент, доступний в Інтернеті, недоступний у певних регіонах світу, що призводить до нерівного поводження з користувачами. Змінивши або сховавши свою IP-адресу, ви отримуєте можливість обійти перешкоду геолокації і можете вільно користуватися, наприклад, більшою американською версією Netflix;
  • зведення до мінімуму цифрового сліду, який є набором інформації про дані, що залишаються при використанні дій в Інтернеті. Трасування може бути пасивним або активним. Він активний, коли ви свідомо ділитеся інформацією, наприклад, у соціальних мережах. Приховування IP-адреси призначене для захисту від пасивного сліду, що гарантує, що дані не будуть зібрані.

Способи змінити або приховати свою IP-адресу

Перший спосіб – підключення до загальнодоступної мережі Wi-Fi. Загальнодоступна IP-адреса - це найпростіший спосіб ховається на очах. Однак майте на увазі, що використання загальнодоступного Wi-Fi може поставити під загрозу вашу безпеку в Інтернеті та ваші дані. На жаль, цей спосіб не спрацює, якщо ви хочете обійти геоблокування.
 
 
Другий спосіб полягає у використанні проксі-сервера, що ефективно маскує вашу IP-адресу в мережі. Це робиться шляхом обміну так званим шлюз для підключення до іншого вмісту, який обмежений або сильно фільтрується. Однак забезпечення анонімності пов'язане з високим ризиком, особливо, коли послуга надається безкоштовно. Дані можуть бути легко перехоплені, а швидкість інтернету є незадовільною.
 
Третій метод - Tor Browser, який дає вам доступ до темних куточків Інтернету. Хоча він забезпечує повну анонімність, але сповільнює роботу в Інтернеті набагато більше, ніж звичайний браузер. Хоча можна отримати або надіслати електронний лист, перегляд веб-сайтів через TOR є рутиною, а про перегляд відео не може бути й мови.
 
Четвертий спосіб - використовувати VPN-сервіс, який, як виявилося, на даний момент є найкращим і в той же час найбезпечнішим способом приховати свою IP-адресу. На ринку вам доступні як безкоштовний VPN, так і платні послуги, і все залежить від індивідуальних очікувань. По суті, платний сервіс набагато ефективніший і дозволяє розблокувати і використовувати найпопулярніші платформи, такі як Netflix, ESPN або BBC iPlayer.
 

VPN-сервіс – чи варто використовувати?

VPN (Virtual Private Network) — це послуга, яка дозволяє вам підключатися до Інтернету скрізь, де це потрібно, створюючи віртуальний і повністю зашифрований тунель. Завдяки цьому ви отримуєте свій приватний шматочок віртуального світу, куди жодна стороння людина не зможе проникнути та перехопити дані, де б ви не знаходилися.
 
 
Щодня ви зазвичай не звертаєте увагу на своє інтернет-з'єднання. Це багатоетапний процес, коли ви спочатку підключаєтеся до свого мережного провайдера, і тільки потім запит надсилається у відповідні місця мережі. Дані в мережі відправляються майже завжди, тому варто переконатися, що їх ніхто не зможе перехопити. Видно практично все: ваші контакти, що ви замовляєте, скільки за що платите, які сайти відвідуєте. Якщо ви дбаєте про захист своєї конфіденційності, варто скористатися професійними впн для ПК, які зроблять ваш перегляд практично непомітним.
Мнение автора может не совпадать с мнением редакции. Если у Вас иное мнение напишите его в комментариях.
Возник вопрос по теме статьи - Задать вопрос »
comments powered by HyperComments
« Предыдущая новость «  » Архив категории «   » Следующая новость »

Рекомендованный брокер №1

Журнал «Биржевой лидер»

Журнал, интересные статьи

Энциклопедия

фунт йена
Фунт йена
Юганскнефтегаз
Юганскнефтегаз
Одесская область
Одесская область
Таунхаус
Таунхаус
Google Docs
Документы Google (Google Docs)
Миронов Евгений Витальевич
Миронов Евгений Витальевич