Горячие Новости

Облако тегов

6 причин змінити Chrome на Vivaldi

Команда Vivaldi

Дозвольте здивувати вас рішеннями, яких немає в браузері від Google!
 
Браузер Vivaldi не є новим на ринку, і на момент написання цієї статті у нас вже є стабільне видання під номером 5.2. Які причини можуть переконати вас відмовитися від Chrome і переключитися саме на нього? Нижче ми представляємо шість основних. Однак вам не потрібно повністю відмовлятися від Chrome - ніщо не заважає вам мати обидва браузери у вашій системі і використовувати ваш вибір в будь-який час. Однак після багатьох років використання Chrome ви можете бути здивовані тим, як завдяки Vivaldi мережа стає більш дружньою.
 

Конфіденційність і блокування реклами

Як Chrome, так і Firefox отримують прибуток від реклами, і оскільки в цих браузерах немає вбудованого рекламного блоку, вони будуть дратувати вас, поки ви не встановите відповідний плагін. У Vivaldi навпаки - ad block є невід'ємною частиною програмного забезпечення, і для цього Включений за замовчуванням. Таким чином, ви не бачите банерів, не спливають вікна або повносторінкові графіки, зазвичай демонструють те, що вам не потрібно. Це ніяк не впливає на швидкість роботи сторінок.
 
Відразу варто додати, що тут у нас є вид читання, який працює так само, як у конкурентів - він показує нам в зручному вигляді текст зі сторінки без зайвих надмірностей. Приклад вище.
 
Що стосується конфіденційності, Chrome і Vivaldi засновані на рушії Chromium з відкритим кодом, однак Vivaldi не збирає дані користувача, і перевага загального движка полягає в тому, що він може використовувати плагіни і розширення, написані під Chrome на Vivaldi.
 

Бічна панель

Вівальді зазначив, що великі монітори заповнюють область відображення великою кількістю зайвого простору, тому він вирішив представити бічну панель, яка включає в себе безліч корисних функцій і інструментів. Чого тут немає... Календар, історія відвідуваних сторінок, закладки, Вікіпедія, речі, відкладені для читання, RSS-канали-одна пропозиція на закінчення: все, що у конкурентів, або заховано в опціях, або вимагає додаткових плагінів.
 
Правда, не всі спрайти зрозумілі з першого погляду, до них можна швидко звикнути. Єдиним недоліком є відсутність можливості імпортувати закладки з інших браузерів.
 

Карти добре продумані

Використання вкладок в браузері Vivaldi - чисте задоволення. Відкривши нову вкладку, у вас є ряд варіантів, що дозволяють ідеально адаптувати її до потреб. Ви можете переглядати їх в будь-якому макеті, організовувати в міру необхідності, визначати їх розміри і використовувати безліч інших функцій. Іноді може навіть здатися, що можливостей занадто багато.
 

Вбудований календар і поштовий клієнт

Ці дві функції-Це те, чого немає у Chrome, а також у будь-якого конкуруючого браузера. Поштовий клієнт підтримує Microsoft 365 і Exchange. Тим не менш, він підтримує кожен сервер POP3 і IMAP, тому Ви можете підключити кілька поштових скриньок там. У свою чергу, календар дозволяє планувати будь-яку подію з додаванням учасників, прикріпленням файлів, призначенням тривалості події, введенням опису і т. д. для тих, хто щодня займається багатьма речами, це буде відмінний органайзер!
 

Speed Dial

Speed Dial - це функція швидкого переходу до призначених сайтів або папок. Яких? Все вирішує сам користувач. Вони можуть бути добре організовані і мати швидкий доступ до будь-якої. Однак це не абсолютна новинка-раніше вона була оперою.
 

Інструменти на панелі

Якщо ви подивитеся на нижню панель браузера Vivaldi, ви побачите кілька спрайтів праворуч. Це практичні функції, такі як створення скріншота, розміщення сторінок, відображення/приховування анімації, а також дія сторінки і зміна її розміру.
 
У Вівальді є більш цікаві варіанти, проте тут немає місця для перерахування всіх. Втім - навіщо читати, якщо можна в будь-який момент скористатися нею, причому абсолютно безкоштовно.
Автор:
Мнение автора может не совпадать с мнением редакции. Если у Вас иное мнение напишите его в комментариях.
Возник вопрос по теме статьи - Задать вопрос »
comments powered by HyperComments
« Предыдущая новость «  » Архив категории «   » Следующая новость »

Рекомендованный брокер №1

Журнал «Биржевой лидер»

Журнал, интересные статьи

Энциклопедия

Миронов Сергей Михайлович
Миронов Сергей Михайлович
Соцсеть
Социальная сеть
Фри́ске Жа́нна Влади́мировна
Фри́ске Жа́нна Влади́мировна
Виктор Ющенко
Ющенко Виктор Андреевич
Конец Света
Конец Света
1 июля
1 июля