Горячие Новости

Сенатори США запитують Цукерберга про шахрайство з криптовалютами в Meta

Генеральний директор Meta Марк Цукерберг повинен буде пояснити, як платформи соціальних мереж компанії борються з шахрайством з криптовалютою після того, як деякі сенатори від Демократичної партії підняли це питання.

Згідно з повідомленням Washington Post, демократи в Сенаті США хочуть, щоб Meta надала більше інформації про те, як вона бореться з шахрайством з криптовалютою. Він стверджує, що його платформи є розсадником таких шахраїв.
 
 
Сенатори покладалися на звіт Федеральної Торгової Комісії про те, що більшість шахраїв, особливо тих, хто хоче скористатися перевагами криптовалюта, в даний час зосереджені на соціальних мережах, щоб роздобути своїх жертв.
 
FTC визначила криптовалюта як найбільш поширену форму оплати шахрайства в соціальних мережах. Ще більш примітно те, що 3 з 4 провідних платформ соціальних мереж для цих шахраїв належали Meta.
 
32% повідомлень про шахрайство з криптовалютою в соціальних мережах згадували Instagram, 26% Facebook і 9% WhatsApp.
 
Ці звіти вимагали написання листа сімома сенаторами під головуванням сенатора Роберта Мендеса. Вони просять Meta надати інформацію про свою політику шахрайства з криптовалютою, чи активно вона виявляє ці шахрайства і як вона допомагає жертвам і правоохоронним органам.
 
Серед інших сенаторів, які підписали лист, - сенатори-демократи Шеррод Браун, Елізабет Уоррен, Дайенн Файнштейн, Корі Букер і незалежний сенатор Берні Сандерс. Фінішна лінія повинна відреагувати до 24 Жовтня.
 
У листі також запитувалося, чи надала Мета:
 
Попередження про шахрайство з криптовалютою або навчальні матеріали на мовах, відмінних від англійської.
 
Представник Meta Енді Стоун заявив, що шахрайство порушує політику компанії і завдає шкоди її бізнесу. Отже, він вкладає "значні ресурси для виявлення та запобігання шахрайству".
 

Боротьба з шахрайством з криптовалютою Meta під питанням

Це не перший раз, коли Meta потрапляє під контроль над тим, як він запобігає цим шахрайствам. Австралійський гірничодобувний магнат Ендрю Форрест подав до суду на компанію через шахрайство з криптовалютою.
 
Він подав кримінальний позов, стверджуючи, що Meta допустила поширення шахрайства з криптовалютою на Facebook. Незважаючи на його спроби зупинити це.
 
Кілька шахраїв з криптовалютою на платформі використовували ім'я Форреста для вимагання грошей у жертв. І мільярдер стверджував, що Facebook йому не завадив.
 

Шахрайство з криптовалютою в соціальних мережах

 
Однак мета-платформи - не єдині місця, де процвітає шахрайство з криптовалютою. Також було кілька скарг на шахрайство з криптовалютою і ботів в Твіттері.
 
Нещодавно кіберзлочинцям вдалося вчинити шахрайство з криптовалютою, транслюючи паралельне відео з Заходу Apple, що рекламує фальшиві інвестиції в криптовалюту, на YouTube.
 

 

Автор:
Мнение автора может не совпадать с мнением редакции. Если у Вас иное мнение напишите его в комментариях.
Возник вопрос по теме статьи - Задать вопрос »
comments powered by HyperComments
« Предыдущая новость «  » Архив категории «   » Следующая новость »

Рекомендованный брокер №1

Журнал «Биржевой лидер»

Журнал, интересные статьи

Энциклопедия

Радио «Свобода»
Радио «Свобода»

NAS Broker
Карпа Ирэна Игоревна
Карпа Ирэна Игоревна
МММ-2011
МММ 2011. Новая песня, или хорошо забытая старая?
Утилизационный сбор
Утилизационный сбор
курс казахстанского тенге
Прогнозы: курс казахстанского тенге