Горячие Новости

Треба знати про прикмети, які стосуються скляних банок

Порожні скляні банки часто зберігаються в квартирі, багато хто вважає, що вони можуть стати в нагоді в господарстві. Але, якщо вірити народним прикметам, залишати вдома таку тару не варто
 

Чому не можна зберігати порожні банки?

Наші пращури вірили, що порожній посуд притягує до будинку проблеми з грошима, він схожий на «чорну дірку», що забирає благополуччя. Якщо нічого не робити, то можна зіткнутися зі злиднями. Господарі будинку, в якому багато порожніх банок, можуть втратити сили, стануть слабкими та безвільними.
 
Порожня банка здатна зробити порожнім життя свого господаря. Навіть якщо це діяльна і активна людина, її життя буде бідним і безрадісним. Ще гірше, якщо таку тару забули помити.
 
Брудний посуд може викликати гнів будинкового, і він почне мститись. Все це може стати причиною сварок, конфліктів та навіть хвороб господарів квартири. Якщо в будинку молодої жінки багато порожньої тари, вона може залишитися бездітною або ж на неї чекають важкі пологи.
 
Порожні банки краще зберігати в гаражі, у підвалі, коморі. Якщо немає такого місця, куди їх можна перенести, щоб прикмета не спрацювала, потрібно покласти щось усередину, наприклад, трохи крупи. Банки варто накрити або перевернути догори дном.
 
Кришки на них теж не дають накопичуватися негативної енергії. Якщо ж ви не користувалися цими банками кілька років, їх краще подарувати комусь, продати чи викинути. Позбавившись їх, ви притягнете в життя щось нове, хороше.
Прикмети про скляну тару
 
Скляні банки для консервування продуктів почали використовувати ще 1804 року, це була ідея кухаря та кондитера Апперу. У Росії ж виробництво склотари було налагоджено до ХІХ століття, хоча перші заводи були побудовані в XVII-му.
 
Після революції банки стали випускати у великій кількості, їх розміри стали стандартними. Зараз, незважаючи на те, що часто використовується пластикова тара, скляні банки, як і раніше, популярні, і за цей час з'явилося безліч прикмет, пов'язаних з ними.
 • Не можна залишати порожню банку на столі. За народними прикметами, це до безгрошів'я та боргів.
 • Скляна банка, що тріснула, попереджає про сімейні розбіжності та грошові труднощі. Її треба викинути.
 • Розбита банка - до нових покупок для дому. Але якщо це сталося в неділю, треба чекати на прибуток або несподіваний дохід. А якщо це трапилося під час урочистостей, то гості можуть посваритися. Якщо порожню банку розбила жінка - доведеться зіткнутися з безліччю дрібних побутових турбот, чоловік - будуть неприємності на роботі.
 • Кілька розбитих банок – з'являться великі борги або ж на сім'ю чекають фінансові втрати.
 • Скляна тара впала і не розбилася – попереду якась радість, прибуток чи приїзд гостей.
 • Не варто повертати порожній посуд, це обіцяє біди та нещастя, потрібно покласти щось на дно, наприклад, печиво, цукерки чи дрібницю.
 • Не можна зберігати в будинку банки з тріщинами та сколами, інакше від членів сім'ї відвернеться успіх, а самі вони постійно сваряться. Якщо банку було розбито під час сварки, її уламки не можна тримати в будинку, потрібно відразу ж винести їх на смітник.
 • Якщо в банку залетів метелик, це до везіння, павук, який сплів там павутиння, попереджає про те, що поруч є недоброзичливець.
 
Іноді з рук вислизає як порожня тара, а й банку з якимись продуктами. За прикметами, це відбувається не просто так, а може багато розповісти про майбутнє:
 • з варенням – закінчилося «солодке» безтурботне життя, попереду чекають проблеми;
 • з медом – переживання та прикрості через кохання, можливо, доведеться відкласти заміжжя, у сім'ї можуть бути зради;
 • із сіллю – попереду скандал, щоб зробити його не таким руйнівним, потрібно кинути розсипану сіль через ліве плече та присипати її цукром;
 • із цукром – сплеск любовних емоцій;
 • з молоком – чекає біда;
 • з компотом – прийдуть гості;
 • з водою – хвороба, травма чи аварія, пов'язана з великими витратами.
Повний посуд, у тому числі й банку, - це успіх, достаток, повноцінне життя, і, навпаки, порожня тара асоціюється з нестачею коштів та часу, тому її намагалися сховати.
 
Розбитий посуд часто пов'язували з проказами домовика, він так мстився, якщо був чимось незадоволений, наприклад, безладдям у домі. Щоб його задобрити, намагалися не залишати брудний посуд, регулярно прибирати.
 
Для нейтралізації негативних прикмет про розбиті банки, потрібно вголос сказати: «На щастя!» і не оплакувати стару річ, не лаяти людину, яка була необережна. Тоді погана прикмета може не здійснитися.
Автор:
Мнение автора может не совпадать с мнением редакции. Если у Вас иное мнение напишите его в комментариях.
Возник вопрос по теме статьи - Задать вопрос »
comments powered by HyperComments
« Предыдущая новость «  » Архив категории «   » Следующая новость »

Рекомендованный брокер №1

Журнал «Биржевой лидер»

Журнал, интересные статьи

Энциклопедия

Секретные возможности Google и YouTube
Секретные возможности Google и YouTube
Курс новозеландского доллара к доллару
Курс новозеландского доллара к доллару
Алла Пугачева
Пугачева Алла Борисовна
Пользователь социальной сети
Пользователь социальной сети
Quantic_Dream
Интерактивное кино и смешанные жанры
6 апреля
6 апреля