Горячие Новости

Альткойни, котрих варто уникати і один виняток

Хоча надворі потеплішає, на базарній площі стає холодно. Парадоксально, але літні місяці зазвичай гірший час для криптовалют. Найкраще це видно в біткойнах, які щойно атакували регіони понад 70 000. доларів, а в минулі вихідні він опустився на позначці 66-67 тисяч. доларів. Які альткоїни можуть наслідувати цей приклад і виявитися пасткою наступного тижня? Який токен протистоятиме домінуючим трендам?
 

Експерти вважають, що цих альткойнів слід уникати

Останні кілька тижнів на криптовалютному ринку були не найкращими для тих, хто шукає значного зростання. Це значною мірою є результатом останніх показників макроекономічних показників у США, які не підтримують попит на ризиковані активи. Однак у деяких альткойнів ситуація складніша з інших причин. Зазвичай це різні типи airdrops і розблокування токенів на ринок.
 
Портал Finbold вказав три альткоїни, які цього тижня розблокують токени на суму понад 150 мільйонів доларів. Ця діяльність може заполонити ринок, часто призводячи до посилення продажів і значних коливань цін. Один маркер, який є вразливим до цього, це Arbitrum. Цього тижня ARB зафіксував найвищу вартість розблокування в доларах США з інфляцією пропозиції на рівні 85,37 млн ​​доларів США. 16 червня пропозиція Арбітрума зросла на 3,2%. Таким чином, існує ризик того, що найближчими днями ми спостерігатимемо тиск продажів у випадку цього токена. Щомісяця Arbitrum розблоковує таку ж кількість токенів, що призводить до річної інфляції понад 35%.
 
Аналітики також радять бути обережними з Space ID (ID) і Pixel (PIXEL). Це друга і третя за величиною розблоковані криптовалюти цього тижня. Відповідно до контрактів про надання прав, 22 червня буде випущено 78,49 мільйона значків на суму 44,45 мільйона доларів. Це збільшить пропозицію Space ID на 18,2%. Це буде найбільше заплановане розблокування токенів цього тижня. Крім того, 19 червня на ринок вийдуть 54,37 мільйона токенів Pixel, що збільшить пропозицію проекту на 7%.
 

Ethereum – найяскравіша зірка ринку?

Ринок криптовалют величезний і пропонує багато можливостей. Тому, навіть коли домінують спадні тенденції, завжди є деякі винятки, які суперечать загальним тенденціям. Чи стане Ethereum винятком найближчими днями?
 
 
Показники криптовалюти в попередньому місяці характеризуються сильним висхідним трендом. Однак протягом останнього тижня Ethereum зазнав значної волатильності, в результаті чого токен впав на 7%. Ця невелика корекція загальмувала оптимістичний настрій інвесторів. Незважаючи на ці результати, аналітики вважають, що Ether все ще залишається одним з альткоїнів, які зараз демонструють найбільший потенціал зростання.
 
Популярний аналітик Йодда підкреслив, що історично повернення Etherum вище річних максимумів часто передувало експоненціальне зростання цін. Деякі з них припускають, що якщо історія повториться, ETH може почати параболічний висхідний тренд. На їхню думку, реалістичною ціллю може бути близько 20 000 доларів.
 
Алі Мартінес
Алі Мартінес, популярний аналітик на веб-сайті X, помітив збільшення активності китів. Це важливо, оскільки кити зазвичай використовують падіння цін, щоб накопичити більше токенів. Дані Santiment у ланцюжку показали, що активи 10 найкращих біржових гаманців скоротилися на 8,6%, оскільки інвестори перемістили активи в приватні гаманці.
 
CryptoQuant також представляє позитивні перспективи для Ethereum. Дані порталу показують збільшення накопичення інвесторів і значні відтоки з централізованих бірж. Ця накопичувальна діяльність може бути зумовлена ​​очікуванням значних коливань цін на ринку.
Мнение автора может не совпадать с мнением редакции. Если у Вас иное мнение напишите его в комментариях.
Возник вопрос по теме статьи - Задать вопрос »
comments powered by HyperComments
« Предыдущая новость «  » Архив категории «   » Следующая новость »

Рекомендованный брокер №1

Журнал «Биржевой лидер»

Журнал, интересные статьи

Энциклопедия

Симферополь
Симферополь
Гостиницы Петербурга
Гостинницы Санкт-Петербурга
30 мая
30 мая
Геи (гомосексуалисты)
Геи (гомосексуалисты)
Знакомства
Знакомства
23 октября
23 октября