Горячие Новости

Рекордний штраф за ексцеси в літаку. Подивіться, чому вона отримала штраф

Як бумеранг повернувся випадок із пасажиром, який три роки тому в стані алкогольного сп’яніння порушив спокій одного з рейсів American Airlines. Сьогодні вона знає, що її поведінка коштувала понад 80 000 доларів штрафу. При конвертації це дає штраф понад 300 000 злотих. Це найбільший штраф, який коли-небудь платив клієнт авіакомпанії за подібні порушення.
 

Чого не можна робити на борту літака

Інцидент стався у 2021 році під час рейсу з міжнародного аеропорту Даллас Форт-Ворт до міжнародного аеропорту Шарлотти Дуглас. Пасажир, який попередньо вжив на борту алкогольні напої, почав поводитись небезпечно. Вона напала на інших мандрівників, побігши та намагаючись відкрити двері виходу в передній частині літака.
 
Згідно з повідомленнями, після того, як пасажирка напала на попутників і спробувала відкрити двері кабіни, екіпаж і пасажири були змушені зв'язати її скотчем. Вони також застосували наручники та заклеїли їй рот скотчем. Незважаючи на ці заходи, вона все одно намагалася кусати і бити попутників і членів екіпажу. Після приземлення в Шарлотті пасажирці довелося ввести заспокійливі засоби, перш ніж її змогли зняти з літака.
 
Через серйозний збій і загрозу безпеці польотів Федеральне авіаційне управління США (FAA) наклало рекордний штраф. Сума? 81 950 доларів, якщо бути точним. Це історично найвище покарання, яке будь-коли накладалося за неналежну поведінку пасажира в літаку.
 
Розподіл суми, яку він повинен сплатити, такий:
  • 9000 доларів за втручання у виконання обов'язків екіпажу
  • 27 950 доларів за спробу відкрити двері салону під час польоту
  • 45 000 доларів за напад на екіпаж і пасажирів і загрозу безпеці польоту
Незважаючи на ці серйозні звинувачення, пасажир не сплатив штраф, що спонукало FAA вжити судових заходів для стягнення суми боргу.
 

Ексцесів усе менше, але все одно багато

У 2021 році кількість інцидентів за участю неконтрольованих пасажирів досягла рекордного рівня: було зареєстровано майже шість тисяч інцидентів. Це спонукало FAA запровадити політику нульової терпимості до такого типу поведінки.
 
Хоча кількість з тих пір зменшилася, вона залишається тривожною: у 2022 році було зареєстровано 2455 інцидентів, у 2023 році – 2075, у першій половині 2024 року – 885. У 2023 році FAA розпочало 512 розслідувань і наклало штрафів на загальну суму 7,5 мільйонів доларів.
 
Федеральне авіаційне управління США (FAA) попереджає, що пасажирам, про які буде повідомлено про непристойну поведінку, загрожує штраф у розмірі до 37 000 доларів США за кожне порушення. Власне, вони також можуть отримати «вовчий квиток» і довічну заборону на польоти, а то й тюремне ув’язнення.
Мнение автора может не совпадать с мнением редакции. Если у Вас иное мнение напишите его в комментариях.
Возник вопрос по теме статьи - Задать вопрос »
comments powered by HyperComments
« Предыдущая новость «  » Архив категории «   » Следующая новость »

Рекомендованный брокер №1

Журнал «Биржевой лидер»

Журнал, интересные статьи

Энциклопедия

Секс
Секс

Католицизм
Turizm_v_Azii
Туризм в Азии
Банк
Банк
Азаров Николай Янович
Азаров Николай Янович
Облигация
Облигация