Горячие Новости

Прогноз цін Solana на початок 2024 року

 
Різні фінансові експерти та експерти з криптовалюти поділилися своїми прогнозами щодо ціни Solana (SOL) з наближенням кінця року.
 
Ці фахівці зберігають оптимістичний погляд щодо майбутньої ціни Solana, шостої за величиною криптовалюти за ринковою капіталізацією.
 
Натан Джейкобс, старший експерт The Money Mongers, запропонував прогноз потенційної вартості SOL на початку 2024 року. Якобс прогнозує, що альткойн досягне вартості від 250 до 300 доларів. Він підкреслив привабливість Solana в сферах децентралізованих фінансів (DeFi) і незамінних токенів (NFT), пояснивши це частково її можливостями ефективних транзакцій.
 
На відміну від цього, Дерек Родрігес, генеральний директор Gridlock, мобільного додатку для крипто-гаманців, займає більш обережну позицію щодо прогнозу ціни. Родрігес передбачив вартість приблизно в 100 доларів на початку 2024 року, що становить трохи більше ніж 60% зростання від поточної вартості. Він прогнозує зростання з подальшим потенційним падінням до 60 доларів перед подальшим зростанням вище 200 доларів пізніше у 2024 році.
 
 
 
Мохаммад Абдулразак, виконуючий обов’язки керівника відділу маркетингу Asic Jungle, дистриб’ютора обладнання для майнінгу криптовалют, висловив оптимізм щодо майбутнього SOL. Абдулразак прогнозує ціну близько 270 доларів США або вище вже у 2024 році, підкреслюючи потенціал для значного зростання цін, оскільки він прагне отримати більшу частку ринку децентралізованих програм (dApps), враховуючи нижчу ринкову капіталізацію порівняно з Ethereum (ETH).
Мнение автора может не совпадать с мнением редакции. Если у Вас иное мнение напишите его в комментариях.
Возник вопрос по теме статьи - Задать вопрос »
comments powered by HyperComments
« Предыдущая новость «  » Архив категории «   » Следующая новость »

Рекомендованный брокер №1

Журнал «Биржевой лидер»

Журнал, интересные статьи

Энциклопедия

Климатология - наука о климате и погоде
Климатология - наука о климате и погоде
курс фунта
ЦБ Англии: курс фунта
Минск
Столица Беларуси - город Минск

Василий Симоненко – поэт-шестидесятник, погибший от избиений в МВД
Нафтогаз Украины
Нафтогаз Украины

Биография Анастасии Волочковой