Горячие Новости

Найпопулярніші криптовалютні прогнози цього місяця

 
Прогноз криптовалют
 
Найзначніші прогнози на грудень у криптосфері стосуються Ethereum (ETH), Bitcoin Dominance Rate (BTCD) і Synthetix (SNX).
 
У листопаді спостерігалася помітно зростаюча тенденція на ринку криптовалют, а в грудні, схоже, продовжуватиметься в тому ж напрямку. У цій статті ви можете побачити деякі з основних прогнозів для крипторинку цього місяця.
 

Synthetix (SNX)

SNX, відносно менш відомий альткойн, має потенціал стати одним із найприбутковіших у грудні. Це пов’язано з тим, що він прориває довгострокові горизонтальні та діагональні рівні опору.
 
У червні SNX подолав лінію опору спадного тренду, після чого в листопаді подолав 550-денну горизонтальну зону опору. Також тижневий RSI знаходиться на межі входу в зону перекупленості. Раніше такі рухи призводили до параболічних стрибків і досягнення історичних максимумів. Наступний опір знаходиться на рівні $7,30, приблизно на 90% вище поточної ціни.
 
Незважаючи на цей бичачий прогноз для SNX, закриття нижче горизонтальної зони $3,20 може зробити прорив недійсним, що потенційно призведе до падіння на 50% до найближчого рівня підтримки $1,90.
 

Домінування Bitcoin

З вересня 2022 року BTCD зростає. У червні 2023 року він подолав давній рівень опору в 48%, який утримувався протягом двох років, і відтоді зазнав значного зростання.
 
Крім того, тижневий RSI залишався на території перекупленості протягом 266 днів, перевищивши попередній найдовший період у 133 дні. Історично цьому передує локальний пік, за яким слідує значне зниження.
 
 
 

Ethereum (ETH)

Ціна Ethereum показала значне зростання з жовтня. Незважаючи на цей позитивний рух, його темпи зростання відстають від біткойна та кількох інших альткойнів.
 
Проте ETH пережив прорив, оскільки минулого місяця він подолав опір у 2000 доларів і встановив його як рівень підтримки. Постійна висхідна траєкторія свідчить про те, що цей прорив відрізняється від того, який ми спостерігали у квітні. Трейдери часто звертаються до щотижневого індексу відносної сили (RSI), щоб оцінити динаміку ринку, визначити умови перекупленості або перепроданості та прийняти рішення щодо накопичення або продажу активів.
 
Показник RSI вище 50 із висхідним трендом свідчить на користь биків, а нижче 50 свідчить про протилежне. RSI зростає і наразі перевищує 50, щойно перейшов на територію перекупленості. У попередньому циклі рух у цю область перекупленості передував повному стрибку до історичного максимуму.
 
Найближчий рівень опору зараз становить 3000 доларів, що приблизно на 40% вище поточної ціни. Якщо цей цикл повторює попередній, ETH може досягти цієї межі протягом цього місяця.
 
Незважаючи на цей позитивний прогноз для ETH, тижневе закриття нижче позначки в 2000 доларів США може звести нанівець цю тенденцію, потенційно призводячи до падіння на 30% до наступного рівня підтримки в 1600 доларів США.
Мнение автора может не совпадать с мнением редакции. Если у Вас иное мнение напишите его в комментариях.
Возник вопрос по теме статьи - Задать вопрос »
comments powered by HyperComments
« Предыдущая новость «  » Архив категории «   » Следующая новость »

Рекомендованный брокер №1

Журнал «Биржевой лидер»

Журнал, интересные статьи

Энциклопедия

17 июля
17 июля
15 мая
15 мая
Компьютерная игра (видеоигра)
Компьютерная игра (видеоигра)
рак
Рак
евро доллар
Курс евро к доллару США
Вдовиченков Владимир Владимирович
Вдовиченков Владимир Владимирович