Горячие Новости

3 причини різкого зростання ціни на біткойн у найближчі місяці

Обзор рынка криптовалют
 
Останніми тижнями з’явилися різні припущення щодо потенційного зростання вартості біткойна в найближчі місяці.
 
Три ключові фактори вказують на ймовірність цієї тенденції в середньостроковій перспективі, хоча криптопростір сумно відомий своєю нестабільністю, і немає нічого впевненого.
 
Початковим фактором, що впливає на ціну біткойна, є концепція халвінгу. У блоці номер 840 000 відбудеться подія вдвічі, яка очікується приблизно в квітні, враховуючи поточну швидкість видобутку блоків.
 
Історичні дані свідчать про те, що після трьох попередніх подій халвінгу (2012, 2016 і 2020) ціна біткойна досягла нових рекордних значень. Тому багато хто очікує різкого зростання ціни біткойна після квітневої події через зменшення створення нових BTC, що обмежує пропозицію майнерів, потенційно задовольняючи стабільний або зростаючий попит.
 
Другий фактор пов'язаний з динамікою на кінець року. Традиційно фіскальні міркування спонукали прибуткових осіб відкладати продаж біткойнів до кінця року, щоб відстрочити податки на приріст капіталу. Примітно, що 2023 рік почався з ціни BTC на рівні 16 500 доларів США з поступовим зростанням після цього.
 
Хоча воно залишається приблизно на 45% нижче максимумів з кінця 2021 року, поточне значення становить трохи більше 120% зростання з початку року.
 
 
 
Ця фіскальна стратегія відстрочення продажу може бути дієвою для тих, хто отримує прибуток, потенційно сприяючи бік торгівлі біткойнами поблизу річних максимумів, особливо коли ми наближаємося до кінця 2023 року.
 
Третій впливовий фактор пов’язаний зі спотовими біткойн-ETF (біржовими фондами). Очікування та ймовірність спотового затвердження US Bitcoin ETF, яке нещодавно було знову відкладено SEC, має значний вплив на поточну динаміку ринку.
 
Спекуляції навколо заявки BlackRock з історично високим рівнем схвалення її ETF, успіх Grayscale у її позові проти SEC і загальний оптимізм навколо потенційного схвалення ETF сприяють змінам ринку. Цей імпульс від біржових фондів можна зберегти після їх затвердження, якщо це станеться.
 
Незважаючи на те, що ці фактори залишаються, перший ще не матеріалізувався, а другий наближається до закінчення протягом місяця, вплив ETF залишається сильним, потенційно продовжуючи впливати на вартість біткойна навіть після їх затвердження.
Мнение автора может не совпадать с мнением редакции. Если у Вас иное мнение напишите его в комментариях.
Возник вопрос по теме статьи - Задать вопрос »
comments powered by HyperComments
« Предыдущая новость «  » Архив категории «   » Следующая новость »

Рекомендованный брокер №1

Журнал «Биржевой лидер»

Журнал, интересные статьи

Энциклопедия

Болезнь (заболевание)
Болезнь (заболевание)
16 октября
16 октября
Коломойский Игорь Валерьевич
Коломойский Игорь Валерьевич
Ярема Виталий Григорьевич
Ярема Виталий Григорьевич
20 августа
20 августа
Инновация (ноу-хау)
Инновация (ноу-хау)