Горячие Новости

Ілон Маск фіксує колосальні збитки

Ілон Маск
У жовтні 2022 року Ілон Маск здивував усіх, вирішивши купити Twitter за колосальні 44 мільярди доларів. Однак менш ніж через шість місяців вартість компанії могла знизитися до менш ніж половини цієї суми. Ця інформація взята з електронного листа, що просочився, яким Маск, як повідомляється, поділився зі співробітниками Twitter і який був доведений до відома Wall Street Journal.
 
Ілон Маск вірить у свій довгостроковий план щодо Twitter
В електронному листі Маск припустив, що оцінка Twitter зараз становить приблизно 20 мільярдів доларів, що значно нижче за початкову ціну покупки. Незважаючи на це, він висловив оптимізм щодо майбутнього компанії, заявивши, що бачить «ясний, але важкий шлях до оцінки більш ніж 250 мільярдів доларів». Він також назвав портал «зворотним запуском» через швидкі зміни, які він вносив у платформу з моменту вступу на посаду.
 
 
Згідно з загальнодоступними документами, Fidelity, один із співінвесторів, які підтримали придбання Маском Twitter, списав свою частку в компанії на 56% у листопаді. Це ще раз наголошує на зниження вартості Twitter після придбання Маском.
 
Представники Twitter не дали жодних коментарів із цього приводу. Натомість електронний лист Twitter для преси відповів смайликом какашки (Маск заявив, що це буде автоматична відповідь компанії на запити ЗМІ про майбутнє).
 
Термін перебування Маска як власник Twitter був відзначений різними суперечками та проблемами. Масові звільнення, незручні публічні розмови зі співробітниками та догляд багатьох рекламодавців призвели до значних втрат. Крім того, портал бореться з дезінформацією та хитким початковим запуском свого сервісу підписки Twitter Blue.
 
Падіння вартості Twitter і проблеми, з якими зіткнулася компанія під керівництвом Маска, викликали занепокоєння як у інвесторів, так і у користувачів. Оскільки платформа зазнає швидких змін і стикається з багатьма проблемами, ще невідомо, чи зможе Маск успішно направити Twitter до амбітної оцінки в 250 мільярдів доларів, яку він передбачає.
 
Незважаючи на поточну оцінку, деякі експерти кажуть, що довгостроковий потенціал Twitter залишається високим, особливо якщо Маск зможе успішно вирішити проблеми платформи і використовувати потужність її бази користувача. Однак це вимагатиме значних зусиль і прийняття стратегічних рішень, а також готовності адаптуватися і реагувати на ландшафт соціальних мереж і цифрових комунікацій, що постійно змінюється.
 
Ілон Маск мав рацію. Акції Tesla зросли більш ніж на 100% з початку року
У середині 2022 року Ілон Маск висміював людей, які грають короткі позиції проти Tesla. Є багато вказівок на те, що він, можливо, мав рацію, адже попри несприятливі умови компанія швидко відновлюється після збитків, а оптимістичні прогнози того, де будуть акції Tesla через 12 місяців, вказують на рівень $320 за акцію.
 
 
Досягнення такого рівня означатиме збільшення ціни ще на 50%. З погляду історичного піку ($384,29) такий прогноз видається цілком можливим.
 
Додатковою рушійною силою висхідного тренду компанії є манія навколо індустрії штучного інтелекту та ChatGPT, яку підтримує та використовує Tesla.
Мнение автора может не совпадать с мнением редакции. Если у Вас иное мнение напишите его в комментариях.
Возник вопрос по теме статьи - Задать вопрос »
comments powered by HyperComments
« Предыдущая новость «  » Архив категории «   » Следующая новость »

Рекомендованный брокер №1

Журнал «Биржевой лидер»

Журнал, интересные статьи

Энциклопедия

Облигация
Облигация
ВАЗ-2107
ВАЗ-2107
бунгало
Бунгало
Пафос
Пафос
22 июня
22 июня
Софа Ландвер
Софа Ландвер