Горячие Новости

Tether інвестує в тайванську криптовалютну біржу XREX

screenshot_58.jpg

Компанія Tether, яка випускає стейблкойн USDT, зробила важливий крок у розвитку криптовалютного ринку, інвестувавши 18,75 мільйонів доларів у біржу XREX, що базується в Тайвані. Цей фінансовий внесок спрямований на вдосконалення системи транскордонних платежів і підвищення доступності фінансових послуг у країнах, що розвиваються. Метою партнерства є спрощення та оптимізація бізнесових транзакцій за допомогою USDT.

Партнерство Tether і XREX

Співпраця між Tether і XREX передбачає створення спільних рішень для ефективнішого проведення платежів в USDT між різними країнами. Компанії прагнуть не тільки збільшити швидкість транзакцій, але й знизити витрати, пов'язані з їхнім виконанням.

Також у межах цього партнерства планується розробка технологічних інструментів, які допоможуть запобігати незаконному використанню стейблкойнів. Впровадження нових регуляторних заходів забезпечить вищий рівень безпеки транзакцій.

Нові проекти XREX

Інвестиції Tether дозволять біржі XREX вивести на ринок новий стейблкойн під назвою XAU1. Цей токен буде прив'язаний до долара США та підкріплений Tether Gold (XAUt), що надасть йому стабільність і захист від інфляції.

Крім того, XREX планує співпрацю з Unitas Foundation для запуску нової "стабільної" монети. Ці нововведення спрямовані на посилення стабільності та безпеки у криптовалютному секторі.

Підтримка та перспективи Tether

Уейн Хуанг, генеральний директор XREX Group, підкреслив важливість підтримки з боку Tether у боротьбі з фінансовою злочинністю. Спільні зусилля компаній уже призвели до виявлення та затримання правопорушників. З новими продуктами в галузі регуляторних технологій (RegTech) XREX посилить свою позицію як відповідальна фінансова установа.

Читайте також: Tether заморозил три адреса в сети Ethereum c $160 млн долларов США

XREX також користується підтримкою з боку Національного фонду розвитку Тайваню, CDIB Capital Group і SBI Holdings. Біржа отримала ліцензії від Комісії з фінансового нагляду Тайваню та зареєстрована у Валютному управлінні Сінгапуру.

Диверсифікація бізнесу Tether

Tether продовжує розширювати свою діяльність, дотримуючись стратегії диверсифікації портфеля. Компанія USDT концентрується на чотирьох ключових напрямах: дані, фінанси, енергетика та освіта.

Наприкінці минулого року Tether здійснив значні інвестиції у майнінг біткойнів (BTC) і розпочав будівництво дата-центрів у кількох країнах Латинської Америки. Окрім цього, компанія вклала 100 мільйонів доларів у майнінгову компанію Bitdeer Technologies.

Представники Tether також оголосили про розробку інструментів на основі штучного інтелекту (AI), які допоможуть уникнути монополізації галузі.

 

Мнение автора может не совпадать с мнением редакции. Если у Вас иное мнение напишите его в комментариях.
Возник вопрос по теме статьи - Задать вопрос »
comments powered by HyperComments
« Предыдущая новость «  » Архив категории «   » Следующая новость »

Рекомендованный брокер №1

Журнал «Биржевой лидер»

Журнал, интересные статьи

Энциклопедия

14 апреля
14 апреля
КиноПоиск
КиноПоиск
Горские евреи
Горские евреи
Филипп Киркоров
Киркоров Филипп Бедросович
Игры Одноклассники
Игры Одноклассники
Plants vs. Zombies (Растения против Зомби)
Plants vs. Zombies (Растения против Зомби)