Горячие Новости

Купуєте квартиру без агента? Скористайтеся цими порадами!

Не всі хочуть купувати нерухомість, працюючи з агентством нерухомості. Це може бути пов'язано з різними причинами — можливо, він уже стикався з некомпетентністю з боку брокера і вирішив, що краще зробить це сам, а може просто не хоче платити додаткову комісію. Незалежно від причини, безперечно одне – купівля нерухомості без додаткової експертної підтримки ризикована, особливо для людини, яка не є експертом у цьому питанні.
 
Чиї послуги варто скористатися при покупці нерухомості без підтримки агентства? Відповідає Сабріна Метюліна із profi-forex.org.
 

Перевірка всіх установок – газ, електрика, вода

З технічного боку, це ключовий елемент. Заміна будь-якої установки в квартирі чи будинку – це величезні витрати та великий захід. Якщо у нас немає профіциту бюджету та часу на капітальний ремонт, не ризикуватимемо. Навіть якщо нам здається, що ми можемо самі ретельно перевірити нерухомість, у тому числі й у технічному плані, у цій галузі необхідні експертні знання, особливо коли ми купуємо нерухомість у старій будівлі, де обладнання не змінювалося роками.
 
Тому перевірку герметичності газової системи можна доручити фахівцю, який також може перевірити димарі (димові та вентиляційні шахти) на тягу та прохідність. Це питання безпеки, а послуги такого фахівця коштують не дорого. Електричні та сантехнічні установки також мають бути перевірені. Згідно з правилами, власник будівлі зобов'язаний проводити перевірки не рідше одного разу на 5 років. Чи знає та чи пам'ятає про це продавець? У нас немає такої впевненості. Проте слід знати, що перевірку систем газу, електрики або води та каналізації можуть проводити лише уповноважені особи, тобто особи, які мають будівельну кваліфікацію за спеціальністю монтажника або кваліфікацію, що випливає з положень про будівельний та енергетичний нагляд. Отже, перевіримо дозволи, перш ніж доручити комусь перевірити.
 

Повне технічне приймання об'єкта

Технічне приймання - надзвичайно важливий етап купівлі нерухомості. Якщо ми знаємо, що наші знання у цій галузі мінімальні чи рівні нулю, краще відразу шукати того, хто у цьому розуміється. І тут обов'язково стане в нагоді будівельний експерт. Одне зауваження – тут також перевірте дозволи або скористайтеся послугами когось, кому ви довіряєте. Якщо ми не маємо нікого «за рекомендацією», найкраще шукати інспектора з будівельного нагляду Польської асоціації інженерів-будівельників та техніків. Вони мають філії у всіх великих містах, тому знайти когось надійного не повинно бути проблемою.
 
Чому так важливо перевірити технічний стан будівлі фахівцем? Тому що така людина здатна побачити те, що найчастіше неможливо побачити «неозброєним оком дилетанта». А дрібні та великі дефекти приховані навіть у новобудовах і зазвичай, на розпач покупця, виявляються вже після купівлі квартири мрії.
 

Правовий аналіз нерухомості

Кожне майно має бути перевірено на законність – винятків у цьому немає. Перший і найважливіший крок — заглянути в Земельний та іпотечний регістр — містить практично більшу частину інформації про майно. Однак, якщо перегляд юридичної документації викликає у нас лише негативні емоції, варто підтримати знання спеціаліста – особливо коли у нас виникають сумніви та побоювання, пов'язані з нерухомістю.
В іншому випадку ми можемо поділити квартиру з небажаним орендарем на найближчі кілька років або дізнатися про наявність прав третіх осіб на нерухомість. І це лише мала частина проблем, з якими ми можемо мати справу. На ринку багато юридичних фірм, але я рекомендую вибирати ту, що спеціалізується на тематиці, пов'язаній з нерухомістю, і має великий досвід у цій сфері.
 

Комплексна перевірка нерухомості перед покупкою

Якщо ми ще не вирішили купувати нерухомість, але вже маємо на прикметі одну або кілька квартир або будинків, ми можемо скористатися послугами каталогу онлайн для вибору квартири в Києві, які надають або готують комплексний звіт щодо виставленої на продаж нерухомості на запит клієнта. Це дозволить нам перевірити інформацію, отриману від власника або яка міститься в оголошенні. У таких звітах ми знайдемо різноманітну інформацію, залежно від пропозиції компанії – доступ до технічної та юридичної документації, фотографії, аналізи, інтерв'ю та інші докладні дані. Це хороший спосіб заощадити трохи часу, сил та нервів за невеликі гроші. Також це хороша альтернатива для початку, що допомагає прийняти перші, ключові рішення в аспекті важливої та великої для нас інвестиції.
Мнение автора может не совпадать с мнением редакции. Если у Вас иное мнение напишите его в комментариях.
Возник вопрос по теме статьи - Задать вопрос »
comments powered by HyperComments
« Предыдущая новость «  » Архив категории «   » Следующая новость »

Рекомендованный брокер №1

Журнал «Биржевой лидер»

Журнал, интересные статьи

Энциклопедия

Куршевель
Куршевель
Навоийская область
Навоийская область Узбекистана
Киргизы
Народ Кыргызстана - киргизы
Audi A7
Audi A7
Евромайдан
Евромайдан
iGoogle
iGoogle