Горячие Новости

Samsung Galaxy Note 9 більше не отримуватиме оновлення безпеки

Galaxy Note 9 отримав останнє оновлення безпеки і таким чином зник зі списку смартфонів Samsung, які все ще підтримуються. Виробник оновлював його упродовж 4 років після прем'єри. Заплановані правила ЄС вимагатимуть його поновлення.

Samsung Galaxy Note 9 з'явився на ринку у 2018 році і з того часу оновлювався. Samsung випускає виправлення безпеки відповідно до свого частотного режиму, який останнім часом випускається лише раз на квартал, але робить це на регулярній основі. Нещодавно випущений пакет був останнім для Note 9 сигналів SamMobile. Цікаво, що якби положення, запропоновані ЄК, вже діяли, смартфон мав би отримати поправки щонайменше до середини 2023 року.
 
Список смартфонів Samsung, що оновлюються в даний час, зрозуміло, змінився. Galaxy Note 9 на ньому вже немає, зате є нові Galaxy Z Flip 4 і Z Fold 4, які скоро максимально швидко отримають виправлення безпеки. Телефони Note 10 тепер отримуватимуть виправлення лише щокварталу – раніше вони оновлювалися щомісяця.
 
Для користувачів смартфонів Samsung, що цінують безпеку, це може означати необхідність планування покупки нового телефону найближчим часом. Android оновлюється рідше (або взагалі не оновлюється) - це підвищений шанс для шахраїв, які намагаються скористатися всіма недоліками безпеки, щоб заразити пристрої та викрасти дані.
 
Автор:
Мнение автора может не совпадать с мнением редакции. Если у Вас иное мнение напишите его в комментариях.
Возник вопрос по теме статьи - Задать вопрос »
comments powered by HyperComments
« Предыдущая новость «  » Архив категории «   » Следующая новость »

Рекомендованный брокер №1

Журнал «Биржевой лидер»

Журнал, интересные статьи

Энциклопедия


Раскраски «Маша и Медведь»
Банки Азии
Банки Азии
новозеландский доллар
ЦБ: Курс новозеландского доллара
скорпион
Скорпион
Могилев Анатолий Владимирович
Могилев Анатолий Владимирович

Овен