Горячие Новости

Поріг будинку: які 4 прикмети обіцяють нещастя

Поріг - місце, яке не вдається оминути нікому, хто заходить в будинок. Як правило, людина не надає значення цьому місцю, не вважає його якимось особливим. Безумовно, зациклюватися на всьому, що говорять про нього в народі, не слід. Але байдужості до мудрості, існуючої роками, проявляти не можна.
 
Є деякі прикмети, пов'язані з порогом будинку, які довели свою правдивість за століття. Таких можна привести кілька.
 
  • Не говорити через поріг. Якщо хтось прийшов, то його необхідно запросити в будинок. В крайньому випадку можна вийти до цієї людини. А ось говорити з ним через поріг не можна, тому що це зіпсує відносини, призведе до виникнення сварок і конфліктів.
  • Цілуватися через поріг з коханим теж не варто ніколи, оскільки це швидко призведе союз до розпаду. Привітатися через поріг-позбутися захисту. Після такої дії до індивіда буде притягуватися негатив, існування його поступово стане нестерпним.
  • Поріг скрипить. Без уваги це явище не можна залишати. Воно означає, що господарі житла в доступному для огляду майбутньому ризикують серйозно захворіти. Щоб знизити ймовірність виникнення недуги, їм слід почати піклуватися про себе.
  • Не передавати гроші через поріг. Такою дією можна позбавити себе матеріального благополуччя. Краще передавати гроші комусь або брати їх у кого-то в будинку. В такому випадку нечиста сила не побачить їх, не забере багатство.
  • Спіткнутися через поріг. Ця подія не є приємною. Після нього людина, ймовірно, почне стикатися з проблемами і неприємностями. Всі вони будуть не особливо серйозними, але і не дуже приємними, будуть доставляти масу переживань і занепокоєнь.
 
Всі ці прикмети варто пам'ятати, дотримуватися. В такому випадку біди і серйозні проблеми точно будуть обходити стороною завжди.
 
Спасибі, що читаєте наші статті, можете підтримати автора, підписавшись на наш сайт, натиснувши на кнопку соцмереж.
Мнение автора может не совпадать с мнением редакции. Если у Вас иное мнение напишите его в комментариях.
Возник вопрос по теме статьи - Задать вопрос »
comments powered by HyperComments
« Предыдущая новость «  » Архив категории «   » Следующая новость »

Рекомендованный брокер №1

Журнал «Биржевой лидер»

Журнал, интересные статьи

Энциклопедия

Знаки зодиака
Знаки зодиака
Франция
Франция
Renault Symbol
Renault Symbol
Государственная граница
Государственная граница
Фергана
Фергана
Австралия (Австралийский союз)
Австралия (Австралийский союз)