Горячие Новости

Прикмети про двері: 20 ознак, що у вашому будинку оселився негатив

Де б людина не жила, в невеликому будинку в селі або розкішному котеджі, в квартирі або ж в кімнаті в комунальній квартирі, є щось спільне у всіх видів жител – це двері.

 

Відкрити - Закрити двері

 • Колись, якщо в будинку хтось помирав, відкривали всі двері, щоб душа покійного могла швидше покинути цей світ. Для того, щоб пологи пройшли успішно, душа новонародженого могла потрапити в свою сім'ю, було прийнято відкривати всі двері в будинку, в тому числі і дверцята шаф, комодів.
 • Двері відчинилися самі по собі. Якщо вона відчинилася перед людиною днем, то це може говорити про неприємне звістці, а вночі обіцяє смерть. Зірвалася з петель двері попереджає про пожежу.
 • Скрип. Заскрипіла Стара стулка говорить про те, що скоро доведеться вирушати в дорогу, а нова передрікає неприємності. На Русі скрипить двері, якщо вірити прикметам, притягувала нещастя і хвороби, тому її намагалися відразу ж змастити.
 • Стукіт за дверима, але нікого немає. Наші предки були впевнені, що так намагається проникнути в будинок нечисть. Не можна відкривати двері, замість цього краще прочитати молитву. Іноді це віщує різні біди: хвороба одного з членів сім'ї, вихованця, розставання, розчарування, проблеми на роботі. Три стуки-душа небіжчика прийшла попрощатися з мешканцями будинку. Але іноді це говорить і про позитивні зміни в житті, наприклад, про майбутню вагітність. Стукають вранці-дрібні неприємності, вдень – серйозні проблеми, ввечері – фінансові втрати, вночі – витівки нечистої сили.
 • Грюкання дверима. За прикметами, не можна голосно грюкати дверима, це може образити будинкового, наслідки будуть негативними: доведеться забути про удачу, можна притягнути бідність і нечисту силу в будинок.
 • Відкривати. Не можна одночасно відкривати вхідні та міжкімнатні двері, в цьому випадку в будинку може оселитися нечисть. Небажано довгий час стояти біля відчинених дверей, через неї може піти щастя і благополуччя.

Пороги

Особливим місцем в будинку був поріг. Деякі прикмети, пов'язані з ним, добре відомі. Наприклад, наречений повинен перенести наречену через поріг на руках. Якщо він спіткнеться, то сімейне життя буде невдалою, як і в тому випадку, коли її нога торкнеться порога.
 
Є й інші повір'я:
 • Не можна розмовляти або ж передавати якісь речі через поріг, а інакше все може закінчитися сваркою або ж нещастям, розоренням, з дому може піти щастя і удача. Щоб цього не сталося, його потрібно переступити однією ногою.
 • Передаючи гроші через поріг, можна погіршити своє матеріальне становище.
 • Поцілунок через поріг зруйнує любовний зв'язок, притягне сварки.
 • Перед дорогою всі слова повинні бути вимовлені до того, як людина ступила через поріг, це допоможе запобігти затримки в дорозі.
 • Не можна сидіти на порозі, а інакше поповзуть плітки і негативні чутки про людину, а у самотніх людей можуть бути складності в особистому житті.
 • Вирушаючи у справах, потрібно переступати поріг правою ногою, щоб залучити в будинок удачу.
 • Гроші, що випали на порозі, біля вхідних дверей, пророкують матеріальні труднощі. Щоб уникнути фінансових проблем, потрібно заховати під порогом монету (на зростаючу місяць).
 • Сміття, викинуте через поріг, забере весь достаток.
 
Наступаючи на поріг, людина може втратити гроші. Мусульмани вірили, що під кожним порогом живуть злі духи, і, торкаючись його, можна їх потривожити. А слов'яни вважали, що там мешкають душі предків.

Інші повір'я

Двері наділяли магічними властивостями, просили у них допомоги. Наприклад, хлопець, який мріє про довгу і міцну любов, повинен був доторкнутися лівою рукою до одвірка дверей своєї дівчини, а потім постукати по ньому.
 
Якщо хлопець довго топчеться біля порога, то відносини з господинею будинку будуть недовгими. Щоб майбутній чоловік був вірним, дівчата повинні завжди за собою замикати двері.
 
Є й інші, не менш цікаві повір'я:
 • Навпроти дверей. За повір'ями, там не можна садити ляльку, а інакше глава сімейства кине сім'ю, піде до іншої жінки. Дзеркало, розташоване навпроти дверей, буде відштовхувати всю позитивну енергію. Якщо посадити неприємного гостя спиною до виходу, незабаром він піде.
 • Кішка і двері. Точить об неї кігті-скоро буде сильний вітер. Якщо кішка відходить від дверей після того, як її туди віднесли, вона попереджає про прихід хороших гостей, а якщо ляже біля порога – поганих. Вихованець, який любить проводити час навпроти вхідних дверей, попереджає, що скоро можуть прийти бідні родичі або ж, хто потребує грошей.
 • Замикати двері на ніч повинен господар будинку, якщо його немає вдома, це може зробити його дружина. У будинку, де двері закриває жінка, подружжя може посваритися, а якщо це довірити гостю, може трапитися якесь нещастя.
 • Павук, який сплів павутину біля вхідних дверей, віщує несподіване багатство.
 • Не можна стелити ліжко біля дверей і укладати на неї гостей. 

Колись господарі, намагаючись захистити свій будинок, використовували різні обереги. Наприклад, на двері прикріплювали шпильку, щоб вона захищала від тих, хто приходить в гості з поганими думками або намірами, або ж встромляли в одвірок голку з великим вушком. З приходом християнства над дверним прорізом стали вішати ікони.
Мнение автора может не совпадать с мнением редакции. Если у Вас иное мнение напишите его в комментариях.
Возник вопрос по теме статьи - Задать вопрос »
comments powered by HyperComments
« Предыдущая новость «  » Архив категории «   » Следующая новость »

Рекомендованный брокер №1

Журнал «Биржевой лидер»

Журнал, интересные статьи

Энциклопедия

29 мая
29 мая
Узбекский сум (UZS)
Узбекский сум (UZS)
Nokia Corporation
Nokia Corporation
Береза ​​Юрий Николаевич
Береза ​​Юрий Николаевич
Налог на добавленную стоимость (НДС)
Налог на добавленную стоимость (НДС)
Банк
Банк