Горячие Новости

Прикмети про рушник: магічні властивості і як не притягнути бідність

У кожному будинку зберігається кілька видів рушників: для особи, якими ми зазвичай витираємося після вмивання, банні - для купання, для рук, для ніг і т. д.
 
Рушниками користувалися ще в Стародавньому Римі, але вони відрізнялися від тих виробів, до яких ми звикли: були схожі на товсті і важкі килими, їх використовували і для прикраси будинку.
 
Перші рушники, що нагадують сучасні, з'явилися в Туреччині. До XIX століття їх виробництво забирало багато часу, тому і коштували вони дуже дорого, але після механізації промисловості стали доступнішими.
 
У нас в Україні були поширені рушники з льону (40 см на 3 м), з різноманітною вишивкою. Колись всі ці візерунки мали сакральний сенс, але через якийсь час стали звичайною прикрасою.
 

Прикмети про рушник

Раніше рушникам приписували магічні властивості. Для витирання рук, обличчя використовували шматки звичайної тканини, яку називали утиральниками. А рушники вважалися культовими речами, без яких не обходилися народження дитини, його хрещення або ж весільні обряди.
 
На цих вишитих рушниках виносили хліб і сіль, зустрічаючи дорогих гостей. Прикмети, пов'язані з рушниками, намагалися не забувати, щоб захистити себе від бід і нещасть.
 
 • Свій рушник. Якщо члени сім'ї витираються одним і тим же банним рушником, поступово відносини між ними погіршаться, вони насилу будуть переносити один одного, втратять взаєморозуміння. Подружжя, навіть якщо прожили кілька років в щасливому шлюбі, можуть так посваритися, що справа дійде до розлучення. А закохані відразу ж розлучаться.
 • Рушник на дверях. Раніше його вивішували на двері, коли в будинку хтось помирав. І зараз це вважається поганою прикметою.
 • Мокрий. Не можна витиратися мокрим рушником, після цього доведеться з кимось з'ясовувати стосунки.
 • Упавши. Якщо рушник виявилося на підлозі, то це віщує отримання поганих звісток. Але якщо людина встигла його вчасно підхопити, то новини будуть хорошими. Коли воно, падаючи, звалилося на стілець або ще якусь поверхню, можна чекати гостей.
 • Загорітися. Випадково загорівся рушник-попередження для господині: скоро в її житті станеться щось важливе, може бути, і негативне.
 • Укравши. Людина, яка вкрала з дому рушник, особливо кухонний, забирає з собою і удачу господарів будинку. Хтось спеціально «позичає» їх у сусідів, щоб притягнути до себе удачу, але з ними можна забрати і проблеми сім'ї.
 • Посудні рушники. Щоб кухонні рушники притягували удачу, потрібно розвісити їх на вулиці під час дощу. Не можна перевозити рушники для посуду на нове місце проживання, краще купити нові, не варто їх комусь позичати, це до бідності, непотрібних витрат. Отримане в подарунок кухонний рушник, особливо з малюнком, притягує в будинок добробут. Але якщо воно не сподобалося господині будинку, обіцяє невдачі, втрату грошей.
 
Чи варто дарувати рушники? Швидше ні, ніж так. Можна піднести такий подарунок старшій за віком жінці або тому, про кого людина хоче піклуватися, захищати.
 
Не можна дарувати світле однотонний рушник самотній дівчині, це обіцяє їй тривале самотність, біди і хвороби. Приймати такий подарунок можна тільки від близької людини, якщо ви впевнені, що він не бажає вам зла, так як через рушник можна навести порчу.
 
Подарований рушник може притягнути хворобу, самотність, нещастя або ж розлуку. Для дитини його теж повинна вибирати мама, а інакше воно може притягнути проблеми зі здоров'ям малюка. Тим, хто отримав такий подарунок, щоб уникнути проблем, варто власноруч спекти пиріг і передати його дарувальнику, загорнувши в подарований рушник.
 

Рушник і характер

Рушник може багато розповісти про характер свого власника. Так, якщо у людини їх кілька, для різних частин тіла, то він дуже організований, любить, щоб все завжди лежало на своїх місцях.
 
Вибір рушника багато значить:
 • Вафельний. Вміє і любить економити, проти розкоші.
 • Малий. Любить свободу і незалежність.
 • Великий банний. Людині необхідно затишок і тепло, він потребує захисту і ласки, неусвідомлено шукає місце, де можна було б сховатися від усіх проблем.
 • Білий. Такий колір видає романтичну натуру.
 • Яскравий, однотонне. Людина мріє про яскраві враження в житті, але не може знайти для них час.
 • Нейтральні кольори, однотонне. Говорить про практичність.
 • Смугастий. Любить стиль "ретро".
 • Яскравий, з тропічними тваринами або птахами. Власник цього рушника мріє про подорожі, схильний до авантюризму.
 • Вишуканий колір, мінімум візерунків. Строгість у всьому, і в оформленні будинку, і в поведінці.
 
Вважається, що рушники вбирають енергетику членів сім'ї, тому їх не можна використовувати, як ганчірки, наприклад, для миття підлог. Так ви вимиваєте з дому сімейне щастя, удачу і благополуччя.
 
Заборонено це робити, якщо в будинку проживає Самотня дівчина або жінка, адже тоді вона назавжди залишиться без пари - вірили наші предки. Така ганчірка притягне хвороби, невдачі, біди, сварки і скандали.
 
Не варто використовувати рушники і для миття вікон, дзеркал, протирати ними пил. Зі старих виробів можна щось зшити або ж вивести їх на дачу і спалити.
Мнение автора может не совпадать с мнением редакции. Если у Вас иное мнение напишите его в комментариях.
Возник вопрос по теме статьи - Задать вопрос »
comments powered by HyperComments
« Предыдущая новость «  » Архив категории «   » Следующая новость »

Рекомендованный брокер №1

Журнал «Биржевой лидер»

Журнал, интересные статьи

Энциклопедия

Маргилан
Маргилан
5 февраля
5 февраля
10 июня
10 июня

Иван Богун: великий полководец, не признавший власть Кремля над Украиной
фунт йена
Фунт йена
Испания
Испания