Горячие Новости

Як знаки зодіаку поводяться у важкій ситуації: скиглій або кремінь

Якщо мислити позитивно, то будь-яка криза сприймається не як нещастя, а скоріше, як випробування, що допомагає людині розкрити свої здібності, довести оточуючим і собі, що він може утриматися на ногах, що б не сталося.
 
Те, як людина буде себе вести в кризовій ситуації, часом залежить і від його гороскопу. Як знаки зодіаку поводяться у важкій ситуації: скиглій або Кремінь.
 

Овен

 

Гордість не дозволяє Овнам просити про допомогу, поради. Він вважає за краще сам позбавлятися від проблем, холоднокровно боротися з неприємностями, що може привести до довгоочікуваної перемоги.
 
Овен не буде нити або скаржитися, а відразу ж почне діяти. Його неможливо налякати. Якщо ж чорна смуга стає занадто довгою, він намагається переключитися з однієї мети на іншу, і, домігшись успіху, знаходить в собі сили і натхнення продовжити боротьбу.
 
 

Телець

 

Телець не буде приховувати своїх проблем, тому що знає, що обов'язково знайдеться людина, яка протягне руку допомоги. Мова йде не тільки про гроші, іноді це дієвий рада, моральна підтримка.
 
Після того, як все залишиться позаду, його близькі люди і знайомі не раз почують розповідь про те, як йому було складно, але він все подолав. Телець вміє самостійно справлятися з усіма негараздами, і в будь-якій ситуації намагається бачити не тільки мінуси, але і плюси, що допомагає йому не падати духом.
 

Близнюки

 

Близнюки намагаються приховувати від інших, що потрапили в скрутну ситуацію, і самі не звикли зациклюватися на проблемах, вони вміють долати будь-які труднощі. Але якщо друзі або родичі дізнаються про труднощі і запропонують свою допомогу, не стануть від неї відмовлятися.
 
Іноді саме близькі люди допомагають їм подолати всі негаразди, а самі Близнюки будуть їм вдячні. Здається, що вони не помічають існуючі проблеми, але це не так. У них є свій план, який поки не зрозумілий оточуючим. І якщо без цього не обійтися, Близнюки не соромляться просити про допомогу, завжди знають, до кого і коли краще звернутися.
 

Рак

 

У Раків прекрасна інтуїція, часто вони заздалегідь відчувають наближення неприємностей, вони-песимісти, і не приховують цього. Будь-яка незначна проблема може стати для них вселенської катастрофою, вони впевнені, що все завершиться їх повним провалом. Але при цьому Рак не звик пасивно чекати своєї долі, замість цього буде намагатися все вирішити, і найчастіше у нього це виходить. Або ж він перекладе всі свої труднощі на плечі оточуючих.
 
Якщо молоді Раки звикли скаржитися і просити допомоги, то більш досвідчені і мудрі розуміють, що всі проблеми рано чи пізно закінчаться, потрібно тільки трохи почекати.
 

Лев

 

Леви сприймають будь-які труднощі, як виклик долі, можливість показати, які вони сильні і непереможні. Але при цьому вони не люблять діяти поодинці, знайдуть десятки помічників, і, коли проблема буде вирішена, оголосять всім, що це саме вони – переможці.
 
Лев може вирішити всі проблеми і самостійно, подолає всі труднощі з гордо піднятою головою, а якщо ситуація занадто складна, змириться з несприятливим результатом.
Діва
 
Діва, як тільки дізнається, що в її житті все йде не так, як вона планувала, починає сумувати, переживати, хвилюватися. Але, коли потрібно зібратися з силами, вона це зробить, і без праці, в найкоротший термін вирішить цю проблему, буде діяти спокійно і розумно.
 
Якщо ж щось не виходить, шукає тих, хто допоможе, або ж перемикається на щось інше, поки не з'явиться можливість все виправити. Діви теж іноді скаржаться і ниють, але тільки в тому випадку, якщо знають, що це може принести якусь користь.
 

Терези

 

Терезам буває складно впоратися з будь-якими труднощами, вони позбавляються душевного спокою, сильно переживають, починають сумніватися в собі. Але оточуючі нічого про це не знають, тому що вони не звикли показувати свої справжні почуття.
 
Проте, вони намагаються впоратися з проблемою, аналізують ситуацію, придумують кілька варіантів її вирішення. Якщо ж не можуть впоратися самі, ваги перекладають свої проблеми на плечі інших людей, і чекають, коли не почнуться зміни на краще.
 

Скорпіон

 

Скорпіони краще за всіх справляються з будь-якими проблемами, тому що свої інтереси вони завжди звикли ставити на перше місце, будуть боротися за своє благополуччя, що б не сталося, їх важко зупинити. Але, з іншого боку, вони люблять поскаржитися на долю, понить, особливо поруч з тими, хто може допомогти подолати ці негаразди.
 
І, хоча Скорпіонів не можна назвати оптимістами, вони не звикли переживати через труднощі, тим більше, що частина з них може зважитися сама по собі. Чорна смуга в їхньому житті зазвичай триває недовго, вони прекрасно знають, як подолати всі труднощі.
 

Стрілець

 

Стрілець може пристосуватися до будь-якої ситуації, не буде скаржитися або нити, але може пожартувати про це, іноді уїдливо і з сарказмом. Здається, що все, що відбувається його не турбує, якщо не виходить вирішити проблему, він навчиться з нею жити.
 
Коли все буде позаду, обов'язково похвалиться, розповість всім, як він легко все подолав, але сам в глибині душі сподівається, що всі труднощі зникнуть без його втручання, самі по собі.
 

Козоріг

 

Козероги не звикли скаржитися на життя, тому що це могло б означати, що вони чогось не вміють, потребують допомоги, а це удар по їх самолюбству. Завдяки своїй завзятості, терпінню вони самі можуть вирішити будь-які проблеми, не привертаючи до них особливої уваги.
 
Козероги не люблять розповідати про виникаючі труднощі, тому що їм важливий імідж успішної людини. Але іноді і вони нічого не роблять, намагаючись просто пристосуватися до ситуації, і у них це прекрасно виходить.
 
Читайте також: Гороскоп найбільш підлих: 5 підступних і хитрих жінок серед знаків Зодіаку
 

Водолій

 

Водолії не люблять розповідати про те, що їх турбує, вважаючи, що ця тема не заслуговує обговорення. Вони не відносяться до проблем, як до чогось негативного, скоріше, сприймають їх, як частину життя.
 
Коли в їх силах щось змінити, вони будуть діяти, якщо ні – почнуть все з чистого аркуша. Більш того, Водолії радіють, коли можуть впоратися з черговою порцією проблем, а якщо в житті все занадто спокійно, їм буває нудно. Але це не означає, що їм не потрібна підтримка.
 
Деякі проблеми вони приймають занадто близько до серця і будуть страждати, але нікому про це не розкажуть, незважаючи на те, що досвід інших людей міг би стати в нагоді, вони б швидше впоралися з усіма труднощами.
 

Риби

 

Риби намагаються пристосуватися до всього, що відбувається в їхньому житті, але при цьому не будуть приховувати від оточуючих, як їм важко, навпаки, можуть згущувати фарби, щоб їх пошкодували.
 
Вони важко переживають будь-які труднощі, навіть якщо мова йде про якусь дрібницю, можуть виплакатися в подушку, поки ніхто не бачить, або ж мучитися від депресії.
 
Риби не люблять діяти відразу ж, їм необхідно налаштуватися, підготуватися до вирішення проблем, і якщо до цього часу все саме по собі налагодиться або хтось зробить всю роботу за них, але їм залишається тільки радіти, що все залишилося позаду.
Автор:
Мнение автора может не совпадать с мнением редакции. Если у Вас иное мнение напишите его в комментариях.
Возник вопрос по теме статьи - Задать вопрос »
comments powered by HyperComments
« Предыдущая новость «  » Архив категории «   » Следующая новость »

Рекомендованный брокер №1

Журнал «Биржевой лидер»

Журнал, интересные статьи

Энциклопедия

Варвара Третьякова
Варвара Третьякова
Тбилиси
Столица Грузии - Тбилиси
Webmoney
Webmoney
Донецк
Донецк
17 января
17 января
Агентство недвижимости Gordon Rock
Агентство недвижимости Gordon Rock