Горячие Новости

Лікування наркозалежності, алкоголізму та ігроманії в Україні

Спочатку все починається безневинно — від келиха вина до вечері, походу до казино з друзями, напивання на вечірках у вихідні. Коли ви все частіше вживаєте алкоголь з наркотиками і сподіваєтеся з його допомогою розслабитись, вирішити чи приховати проблеми, вивільнити емоції – це можуть бути перші симптоми алкоголізму, наркозалежності чи ігроманії. Коли збагнути, що вживання алкоголю виходить з-під контролю?
 

Лікування у Києві 

Нарко-або алкозалежність у поєднанні з ігроманією - виліковна хвороба. Вона полягає у психічній та фізичній залежності від психоактивних речовин, наприклад алкоголю. Хоча багатьом людям важко прийняти це, розуміння та прийняття проблеми є ключем до одужання, яке пропонує "Доктор Боб". Існує дуже тонка грань між випадковим вживанням алкоголю та вживанням алкоголю у великих кількостях. Алкогольна проблема не виникає раптово – це процес, над яким працюєш роками. Як зрозуміти, наприклад, що ви залежні від алкоголю?
• людина шукає полегшення, розслаблення та заглушує проблеми в алкоголі,
• тягнеться до алкоголю у стресових ситуаціях,
• нехтування побутовими та професійними обов'язками,
• втрата контролю за вживанням алкоголю, т.зв. алкогольний голод, що спонукає тягнутися за черговою чаркою, постійне пияцтво,
• «надмірне вживання алкоголю», пошук можливості випити велику кількість алкоголю,
• поява фізіологічних наслідків вживання алкоголю, наприклад, тремтіння рук, головний біль, нудота, похмілля, труднощі з концентрацією уваги,
• полегшення побічних ефектів вживання алкоголю з іншою дозою алкоголю,
• надмірне вживання алкоголю, незважаючи на критику з боку близьких,
• пристрасть вашого настрою до вживання алкоголю.
 
Зазвичай людина, почувши, що має проблеми наркологічного характеру, починає захищатися. Коли ваше оточення вказує на те, що вживання алкоголю є шкідливим для здоров'я і що вам потрібна терапія, ви рішуче це заперечуєте. Подумайте, чи були такі ситуації у вашому житті? Потрібно знати, що коли ви страждаєте на алкоголізм, разом з вами хворіють і ваші близькі.
 

Стадії алкогольної залежності

Ви знаєте, як працює залежність? Що відбувається, перш ніж ви зрозумієте, що потребуєте підтримки? Залежність проходить чотири стадії:
1. Початок: Це називається соціальним пияцтвом. Алкоголь приносить задоволення, завдяки йому можна розслабитися і «перезавантажитися». Ви п'єте, випиваєте зрідка, на вечірках, але згодом шукаєте причини випити. Ця фаза може тривати кілька років.
 
2. Попереджувальна фаза: може виникнути з «перервою фільму» - без втрати свідомості ви насилу можете згадати, що саме сталося напередодні ввечері. Можна пити більше, пити швидко і до останньої чарки. Ваша потяг до алкоголю зростає. Ви помічаєте зміни у своїй поведінці, наприклад ранкове похмілля, але ви не відмовляєтеся від відсотків, тому що вони покращують ваше самопочуття. Коли ваші близькі пропонують допомогу та починають натякати на те, що у вас є проблема, ви категорично це заперечуєте!
 
3. Критична фаза: ви не плануєте отримати зіпсований фільм, але це часто трапляється. Ви нехтуєте роботою та сімейними обов'язками, кидаєте хобі. Ви часто думаєте про алкоголь, не можете відчувати радість, коли вас увечері не супроводжує пляшка улюбленого напою. У дні, коли ви не п'єте, ви почуваєтеся дратівливим, напруженим та агресивним. На цьому етапі ви втрачаєте контроль, навіть якщо намагаєтесь раціоналізувати свою поведінку чи вирішуєте кинути пити. Однак алкоголь вже заволодів вашим життям, викликаючи пітливість, тремтіння, блювання і проблеми з лібідо під час коротких періодів помірності.
 
4. Хронічна фаза: це остання стадія хвороби. Ви втрачаєте всякий контроль, постійно п'єте, гублячи своє життя та здоров'я. Можуть з'явитись алкогольні психози, знижується толерантність до алкоголю, який стає центром вашого життя. У моменти помірності ви робите дії з виправлення своїх помилок - займаєтеся домашніми справами, намагаєтеся відновити стосунки з партнером, надолужуєте втрачене в житті своїх дітей. У цій фазі організм вже сильно виснажений, і ви починаєте страждати від проблем зі здоров'ям.
Алкоголізм може призвести до смерті. Раннє лікування алкогольної залежності – шанс уникнути цього чорного сценарію. Центр лікування алкоголізму, такий як наша клініка «Вольта», допоможе вам пройти ефективне лікування та позбутися залежності!

Алкогольна терапія - "Доктор Боб" у Києві на варті ЗОЖ

Спочатку важко прийняти істину, але ви повинні знати, що алкогольної залежності схильні люди будь-якого віку та соціального становища. Не соромно просити допомоги! Алкогольна терапія має вирішальне значення у наданні допомоги залежним. Чому так важливо? У рамках терапії наркологічна клініка "Доктор Боб" у Києві допоможе наступним чином:

• допоможе знайти відповідь на запитання «Чому я п'ю?», разом ми з'ясуємо причини, з яких ви вживаєте алкоголь,

ми навчимо вас справлятися з проблемами з емоціями, визначати їх, ми розповімо, як правильно їх пережити, без вживання речовин, які викликають звикання

• підкаже, як не втратити мотивацію до лікування,

• проконсультує родичів про те, як вони можуть брати участь у процесі вашого лікування;

• навчить боротися за себе та як захистити себе від рецидивів залежності,

• допоможе спланувати майбутнє без алкоголю,

• покаже зв'язок між вашими емоціями та вживанням алкоголю.

Такими є деякі з цілей психотерапії, що проводиться в московському закладі "Доктор Боб". Пам'ятайте, що на кожному етапі лікування не залишають Вас поза увагою! Пам'ятайте, вийти із залежності складно, тому без допомоги професіоналів в індивідуальній терапії не обійтися.

Крім правильно спланованої терапії у психотерапевта, є й інші методи лікування алкоголізму. Корисним елементом психотерапії є введення фармакологічного лікування та підбір відповідних препаратів. Для цього необхідно звернутися до психіатра. В установі "Доктор Боб" проводяться психіатричні консультації. Прийом ліків має доповнювати та посилювати терапію. Це не обов'язкове, але людям, яким важко одужувати, слід подумати про включення цього методу. Ми рекомендуємо ліки, коли пацієнт хоче підвищити та прискорити ефективність терапії або коли його інтоксикаційні стани потребують негайної фармакотерапії.

Можливо, зараз ви не уявляєте повної відмови від алкоголю. Або ви не хочете визнавати, що у вас був алкоголізм. Пам'ятайте, чим раніше ви звернетеся за допомогою, тим швидше ви повернете контроль над своїм життям та уникнете розриву сімейних стосунків. У нашому центрі лікування алкоголізму працює досвідчена команда психотерапевтів та психіатрів, які допоможуть вам подолати залежність.

У клініці спільно становитимуть план психотерапевтичного лікування. Будуть регулярно бачити вас на індивідуальних зустрічах, де вирішать вашу проблему. Дадуть велику дозу мотивації залишатися тверезим і навчать вас контролювати залежність. Команда "Доктора Боба" подбає про те, щоб ви залишилися без алкоголю!

Мнение автора может не совпадать с мнением редакции. Если у Вас иное мнение напишите его в комментариях.
Возник вопрос по теме статьи - Задать вопрос »
comments powered by HyperComments
« Предыдущая новость «  » Архив категории «   » Следующая новость »

Рекомендованный брокер №1

Журнал «Биржевой лидер»

Журнал, интересные статьи

Энциклопедия

Рамаза́нова Земфи́ра Талга́товна
Рамаза́нова Земфи́ра Талга́товна
Король Испании
Король Испании
Сергей Собянин
Сергей Собянин
27 января
27 января
Святогорск
Святогорск
Марбелья
Марбелья