Горячие Новости

Ідеальна робота: в якому бізнесі удача чекає різні знаки зодіаку

Своя справа вчить людину відповідальності, зібраності, змушує постійно підвищувати кваліфікацію, щоб бути конкурентоспроможним. Він може займатися тим, що йому подобається, отримувати задоволення від робочого процесу.

Не менш важливо і відсутність строгого графіка, господар фірми сам планує робочий процес. Основний мінус - це ризик збанкрутувати, прогоріти.
 
Щоб цього не сталося, потрібно зробити правильний вибір, займатися тим, що може принести хороший дохід. Допоможе в цьому і гороскоп.
 

Овни

Рішучі, цілеспрямовані, впевнені в собі Овни справжні лідери, стануть відмінними керівниками. Їх енергійність може принести хороший дохід в будь-якій справі, але найкраще їм займатися будівництвом, машинами або будь-якими механізмами, вантажоперевезеннями.
 
У Овнів чоловічий характер, удача їх чекає в будь-якій справі, пов'язаному з технікою. Торгівля одягом, білизною або посудом буде менш успішною. Овен дуже активний бізнесмен, вірить в свою удачу, не сумує, але часто буває занадто перевантажений, не вміє розраховувати свій час і енергію, не звик прислухатися до чужих порад.
 

Тельці

Тельцям для щастя необхідно матеріальне благополуччя. Працьовиті і наполегливі представники цього знака зодіаку зроблять все від них залежне, щоб досягти бажаного. Вони готові працювати день і ніч, якщо знають, що пізніше це гарантує їм прибуток, можуть подолати десятки перешкод.
 
Тельці люблять поїсти, і зможуть просунутися в ресторанному бізнесі. Вони не байдужі до всього красивого і стильного, їм підходить бізнес, пов'язаний з цим: салон краси, Перукарня, ландшафтний дизайн, виготовлення меблів, ювелірних прикрас, ремонт.
 
Не підходить їм охоронний бізнес або медицина. Телець звик все робити якісно, він дуже розумний і відповідальний, якщо чимось захопиться, вивчить весь процес, від «А» до «Я». Але при цьому занадто впертий, повільно приймає рішення, важко переживає невдачі.
 

Близнюки 

Невгамовні Близнюки постійно придумують щось нове, є генератором цікавих ідей. У них величезна кількість знайомих і друзів, що допомагає їм розкручувати свою справу. Близнюки вміють знаходити важливу інформацію, бути цікавими співрозмовниками.
 
Не бояться труднощів, можуть впоратися з будь-якою складною ситуацією, якщо потрібно, будуть робити відразу кілька справ одночасно. Занадто захоплюються, непостійні. Вони обожнюють відрядження, постійно щось продають і купують. Близнюкам варто зайнятися продажем одягу або ж видавничою справою, заробляти на рекламі, уникаючи будь-якого бізнесу, пов'язаного з будівництвом і ремонтом.
 

Раки

Раку складно керувати бізнесом, він занадто емоційний, страждає від перепадів настрою, не виносить критику. Він звик маніпулювати своїми підлеглими, знає всю їх таємницю, якщо його образять, не пробачить і не забуде, а постарається помститися. Його вчинки алогічні, їх важко прорахувати.
 
Але зате Рак відданий своїй справі, зробить все можливе, щоб воно процвітало. Він не звик смітити грошима, витрачає їх економно, і у нього завжди є запас, навіть якщо він запевняє, що знаходиться на межі банкрутства. Рак може досягти успіху, якщо почне продавати продукти або іграшки, відкриє своє кафе, їдальню. А ось салон краси може його розорити.
 

Лев 

Лев-хороший організатор, вміє правильно розподіляти обов'язки, справлятися з поставленими завданнями і досягати успіху. Якщо потрібно, і сам буде працювати, а не тільки керувати, звик мислити масштабно і продуктивно.
 
Незважаючи на те, часто буває занадто прямолінійним і гарячим, стає душею фірми, його обожнюють всі підлеглі. Є у представників цього знака і свої мінуси: не виносять критики, ласі на лестощі.
 
Леви можуть заробити статки, якщо візьмуться продавати автомобілі або їх запчастини, косметику, організують бригаду по ремонту, їм не варто займатися розведенням тварин або ж охоронною діяльністю.
 

Діва

Практичні Діви люблять гроші, можуть сколотити цілий статок. Вони не стануть ризикувати, і перш ніж відкрити свою справу, все прорахують, вивчать, а потім будуть уважно стежити за витратами.
 
З Дів виходять непогані торговці, особливо якщо вони зайнялися реалізацією сумок, білизни, продуктів, можуть організувати підприємство з надання послуг, а також фітнес-центри або спа-салони.
 
А ось рекламний бізнес може виявитися провальним. Вони-природжені аналітики, звикли не мріяти, а будувати плани. Не виносять ледарів і жебраків, люблять критикувати, постійно чимось незадоволені.
 

Терези 

Ваги-дипломати, освічені, ввічливі, як ніхто інший, вміють пускати пил в очі. Якщо потрібно, готовий весь свій час проводити на роботі, йдуть в неї з головою. Дуже відповідальні, невгамовні, оригінальні, завжди і в усьому прагнуть бути першими.
 
Але представник цього знака не виносить фізичну працю, іноді занадто метушиться і багато говорить. Терезам найлегше знайти своє покликання в журналістиці або шоу-бізнесі, їм можна займатися медициною або рекламою. А який бізнес буде провальним, вони можуть відчути, інтуїція допоможе зробити правильний вибір.
 

Скорпіон

Скорпіонам потрібно довіритися своїй інтуїції. Вона рідко підводить, особливо якщо мова йде про гроші і успіхи. Представники цього знака створені для бізнесу, тому що стресостійкі, легко можуть конкурувати з іншими.
 
Скорпіони відрізняються і величезною силою волі, впертістю, ніколи не відступають, але і ризикувати не люблять. Якщо вони зважаться вкласти гроші в бізнес, то тільки після того, як переконаються, що воно того варте: вивчать попит, конкурентів. І потім докладуть всі свої сили, щоб залучити вигідних клієнтів, прибуток.
 
Скорпіонам потрібно займатися нерухомістю, реалізацією дитячих товарів, але не варто зв'язуватися зі сферою краси. Вони-великі стратеги, можуть працювати в найскладніших умовах, чесні і віддані, звикли говорити тільки правду. Але при цьому часто вселяють страх, відрізняються саркастичним поглядом на життя.
 

Стрілець

Стрілець-справжній дослідник, шанувальник нових технологій, заповзятливий, відданий своїй справі. Він спритно маніпулює своїми підлеглими, але при цьому і вкладається в їх розвиток.
 
Стрільці не дуже люблять працювати, але можуть змусити себе виконувати повсякденні обов'язки, обожнюють інтриги і плітки. Їм варто займатися туристичною діяльністю, можна вибрати область медицини або журналістики, відмовитися від бізнесу, пов'язаного з транспортом і збутом сировини.
 

Козоріг 

Надійні, працьовиті Козероги можуть бути відмінними керівниками, вміють поводитися з грошима. Вони амбітні, працездатні, продуктивні, що допомагає їм долати будь-які перешкоди. Навряд чи Козеріг може стати новатором, але може пробитися в бізнесі, а успіх буде плодом його чималих зусиль.
 
Представники цього знака поважають закони і правила, а також стабільність, звикли жити за розпорядком. Їм необхідно спокій і комфорт, в тому числі і на роботі. Козеріг може займатися сільським господарством, нерухомістю, ремонтом, будівництвом, не варто братися за реалізацію дитячих товарів, піротехніки, алкоголю.
 

Водолій

Ексцентричний і непередбачуваний Водолій може саму маячну ідею перетворити в купується продукт. Він новатор, любить ризикувати, але, незважаючи на це, часто досягає успіху.
 
Веселий, легкий в спілкуванні людина, спирається не тільки на інтуїцію, але і на свій розум. Також швидко втрачає все нажите, як і набуває, не вміє збирати. Любить кидати виклик оточуючим, шокувати їх нетактовними питаннями. Водоліям потрібно займатися продажем дитячих іграшок, готельним бізнесом, продажем сільгосптоварів. А ось реалізувати одяг їм буде складніше.
 

Риби

Риби амбітні, можуть з головою піти в свій бізнес, навіть якщо розуміють, що робота – це не головне в житті. Вони талановиті, з вродженим почуттям прекрасного, але при цьому можуть бути безвідповідальними. Вміють, як ніхто інший, шукати і знаходити спонсорів.
 
Рибам варто організувати бізнес, пов'язаний зі сферою краси, продажем біжутерії, з журналістикою або туристичною справою. Їм не варто зв'язуватися з автомобілями, ремонтом і будівництвом.
Автор:
Мнение автора может не совпадать с мнением редакции. Если у Вас иное мнение напишите его в комментариях.
Возник вопрос по теме статьи - Задать вопрос »
comments powered by HyperComments
« Предыдущая новость «  » Архив категории «   » Следующая новость »

Рекомендованный брокер №1

Журнал «Биржевой лидер»

Журнал, интересные статьи

Энциклопедия

Google Sites
Google Sites
Audi Q3
Audi Q3
19 июня
19 июня
11 апреля
11 апреля
Города США
Города США

Сергей Кульчицкий: генерал и кумир Нацгвардии Украины, погибший в АТО