Горячие Новости

Ефективні методи підвищення кредитоспроможності

Кредит
 
Отримання іпотеки, готівкою чи будь-якого іншого кредиту залежить від вашої кредитоспроможності. Отже, кредитоспроможність реально впливає на наше життя. Від цього параметра часто залежить здатність реалізовувати плани та мрії. Підвищення вашої кредитоспроможності саме собою є проблемою, яку ми можемо подолати. Отже, давайте подивимося, як підвищити вашу кредитоспроможність та отримати необхідне фінансування.
 
Кредитоспроможність визначає положення позичальника на даний момент подання заяви отримання іпотечного, грошового чи будь-якого іншого кредиту. Банк приймає рішення про видачу кредиту на підставі кредитоспроможності. Таким чином він перевіряє, чи зможе позичальник своєчасно погасити частину кредиту. Саме тому важливо знайти відповідь на питання, як поліпшити свою кредитоспроможність.
 
1. Оцініть свою кредитоспроможність онлайн
 
На початку оцініть свою кредитоспроможність. Найпростіший взяти позику на картку ощадбанку та прорахувати все — скористатися калькулятором кредитоспроможності. Просто вкажіть окремі параметри та натисніть кнопку «Розрахувати».
 
Калькулятор кредитоспроможності дозволить вам спочатку визначити, наскільки хороші ваші шанси на отримання кредиту. Ви завжди можете підвищити свою кредитоспроможність. Однак не забувайте виявляти розумність та надавати банку правдиву інформацію. Зрештою, ваша кредитоспроможність також оцінюється у ваших інтересах. Кредитоспроможність показує, чи зможете ви легко погасити кредит із відсотками.
 
2. Проаналізуйте свої витрати
 
Чим нижчі ваші витрати, тим вища ваша кредитоспроможність. Розумне скорочення витрат обов'язково тягне у себе зниження якості життя. Більшість із нас може відмовитися або хоча б скоротити деякі витрати.
 
Дуже важливо проаналізувати свої витрати. Для цього можна, наприклад, записати всі свої витрати протягом місяця. Таким чином, всі надходження збираються і потім заносяться в одне місце, наприклад, електронну таблицю. Насамкінець просто згрупуйте витрати за категоріями. Після підготовки такого аналізу набагато легше виявити непотрібні витрати, що знижують як заощадження, і кредитоспроможність.
 
Наприклад, може виявитися, що значну частину видатків становлять підписки, які все одно не використовуються. Це стосується, наприклад, підписок на доступ до стрімінгових платформ. Іноді сума невеликих витрат фактично означає значне навантаження на ваш щомісячний бюджет.
 
3. Продовжити термін кредиту
 
Однією з найпростіших відповідей питання, як підвищити свою кредитоспроможність, є продовження терміну кредиту. Перевірити це легко за допомогою онлайн-калькулятор кредиту. Як правило, збільшення кількості внесків вдвічі зменшує суму єдиного внеску майже вдвічі.
 
До цієї поради слід ставитись з обережністю. Більш тривалий термін кредиту означає, що загальна вартість кредиту буде вищою. Тому вам доведеться знайти баланс. Мета полягає в тому, щоб домогтися розстрочки, яку не важко погасити.
 
4. Зверніть увагу на кредитну історію.
 
При поданні заявки на іпотеку, кредит готівкою чи будь-який інший кредит ми чуємо не лише про кредитоспроможність. Кредитний скоринг, BIK-скоринг та кредитна історія також важливі. Всі ці терміни пов'язані один з одним.
 
Банк завжди перевіряє надійність потенційного позичальника. Найпростіший спосіб перевірити фінансову надійність – проаналізувати історію погашення кредиту та відсотки. Фінансова установа хоче з'ясувати, чи своєчасно ця особа погасила кредитні зобов'язання. Для цього банк спеціально перевіряє ситуацію у Бюро кредитної інформації.
 
Важливо, що ми можемо безкоштовно перевіряти наш звіт BIK раз на шість місяців. Крім того, банки перевіряють дані у BIG KRD, BIG InfoMonitor та BIG ERIF. Ці бази даних можна також перевірити безкоштовно.
 
5. Розгляньте можливість отримання кредиту із співпозичальником.
 
Ви можете взяти кредит у іншої людини, наприклад у члена сім'ї. Таким чином, ви зможете значно підвищити свою кредитоспроможність. Адже в такому разі банк враховує доходи двох осіб, а не одну. Тому, якщо у вас є можливість, розгляньте можливість отримання кредиту із позичальником. Зазвичай ваша кредитоспроможність буде набагато вищою.
 
Однак спочатку необхідно перевірити кредитоспроможність потенційного співпозичальника. В ідеалі це має бути людина, яка отримує високий дохід за трудовим договором. Її хороша кредитна історія не менш важлива.
 
6. Перевірте пропозиції від різних банків
 
Кредитоспроможність завжди є оцінною. Все залежить від прийнятої методології та припущень. Це означає, кожен банк визначає кредитоспроможність по-різному. Навіть у відповідь питання, що таке кредитоспроможність, може бути зовсім іншим. Іноді досить просто змінити банк, щоб отримати значне підвищення кредитоспроможності.
 
Однак це не означає, що варто подавати заявку на кредит одночасно до кількох банків. Фінансові установи вважають таку поведінку ризикованою. Однак слід знати, що відмова від заявки на кредит в одному банку не виключає ваших шансів на отримання кредиту. Цілком ймовірно, що кредитоспроможність другого банку буде вищою і заявка буде розглянута позитивно.
 
7. Позбавтеся боргів
 
Поточна заборгованість істотно впливає на кредитоспроможність. Отже, якщо у вас вже є кредит і ви подаєте заявку на отримання ще одного, погляньте на структуру вашого боргу. Іноді ви можете внести зміни, які збільшать вашу поточну кредитоспроможність.
 
Можливі варіанти включають перегляд умов кредиту або рефінансування кредиту. Метою тут є зниження річної процентної ставки та щомісячного платежу за кредитом. Якщо ви маєте кілька зобов'язань, ви можете вибрати консолідаційний кредит. Тоді термін погашення буде продовжено, а щомісячний платіж буде меншим. В результаті ваша кредитоспроможність збільшиться. Це полегшить отримання ще одного кредиту.
 
Якщо ви користуєтесь кредитною карткою, подумайте, чи справді вона вам потрібна. Якщо у вас є кредитна картка, ви повинні враховувати її вплив на кредитоспроможність. Цей вплив відбудеться навіть якщо ви використовуєте лише невелику частину свого кредитного ліміту. Також краще уникати появи нульового балансу на вашому банківському рахунку, а тим більше овердрафту.
 
8. Розгляньте можливість збільшення власного внеску
 
Природно, при вищому початковому внеску ви можете значно підвищити свої шанси отримання іпотечного кредиту. Однак на практиці це може означати, що для отримання необхідної суми доведеться чекати довше. Проте терпіння може окупитись. Збільшення власного вкладу дозволяє отримати вигідніші умови кредиту.
 
Зверніть увагу, що ваш власний внесок може набувати не тільки грошової форми. Наприклад, банки приймають кошти, накопичені в IKE або IKZE, як власний вклад. Вашим власним вкладом може бути, наприклад, інше майно.
 
9. Розгляньте можливість подання заявки на меншу суму.
 
При поданні заявки на кредит ви хочете отримати певну суму. Зниження суми кредиту може здатися не найкращою ідеєю. Проте все залежить від індивідуальної ситуації та мети отримання кредиту.
 
Найчастіше краще отримати менший кредит, аніж взагалі не брати кредит. З часом, коли ваше фінансове становище покращиться, ви зможете подати заявку на отримання ще одного кредиту. Таким чином у вас є шанс отримати необхідну суму. Онлайн-калькулятор кредиту є доступним, щоб допомогти вам визначити максимальну суму кредиту, доступну в даний момент.
 
10. Зверніть увагу на форму працевлаштування.
 
Банки віддають перевагу трудовому договору на невизначений термін. У трудовому договорі зазначається стабільна професійна посада та певний щомісячний дохід у певній сумі. З погляду банку, цивільно-правові договори та співробітництво B2B менш вигідні.
 
Отже, якщо у вас є можливість, продовжуйте свою кар'єру на підставі трудового договору. Це може бути особливо важливо, коли ви подаєте заявку на отримання великого фінансування, наприклад у вигляді іпотечного кредиту.
 
11. Вибирайте фіксовану розстрочку.
 
Система визначення суми внеску може бути різною. Один із варіантів – зменшення розстрочки. У цьому випадку розстрочка буде максимальною на початку терміну кредиту. Згодом ви зможете отримати менший щомісячний платіж.
 
Зменшення розстрочки дозволить швидше погасити кредит. Через війну вартість кредиту знизиться. Проте зменшення розстрочки потребує вищої кредитоспроможності. Тому, якщо ви хочете підвищити свою кредитоспроможність, вибирайте фіксовану розстрочку.
 
12. Відкрити особистий рахунок у цьому банку.
 
Перш ніж брати будь-який кредит, варто перевірити рейтинг, щоб знайти оптимальну пропозицію, наприклад, іпотечний кредит. Цілком ймовірно, що найкраща пропозиція знайдеться у банку, в якому у вас ніколи не було рахунку. 
 
Однак, якщо ви плануєте кредит, наприклад, на шість місяців наперед, ви можете відкрити рахунок у певному банку на самому початку. Якщо ви активно ним користуватиметеся, ви дозволите майбутньому кредитору дізнатися вас ближче. Це збільшить шанс отримати позитивне рішення банку щодо кредиту.
 
Сам обліковий запис можна створити безкоштовно онлайн. Більше того, виконавши прості вимоги, у вас може бути шанс отримати значний фінансовий бонус. В рамках акції банки надають фінансові пільги на відкриття особового рахунку.
 
13. Розгляньте можливості збільшення свого доходу.
 
Збільште свій дохід – це найпростіша порада для людей, які хочуть покращити свою кредитоспроможність. Однак на практиці збільшити доход часто буває складно, особливо в короткостроковій перспективі. Однак ще раз варто проаналізувати свої пріоритети та індивідуальну ситуацію. Можливо з'явиться перспектива підвищення на роботі. Якщо отримання кредиту є особливо важливим, ви можете розглянути можливість понаднормової роботи або виконання додаткової роботи.
 
Важливо, що з оцінці кредитоспроможності враховуються лише зареєстровані доходи. Важливим є не тільки розмір доходу, а й його регулярність. Оцінюючи кредитоспроможності банки враховують доходи як мінімум протягом останніх кілька місяців.
 
14. Аналізуйте вигідність використання додаткових послуг.
 
Співробітники банку використовують перехресний продаж при оформленні кредиту. Іншими словами, вони пропонують різні банківські та фінансові продукти. Це може бути, наприклад, кредитна картка чи страховка.
 
Використання додаткових продуктів призводить до витрат. В той же час, однак, це можливість скористатися акціями, які дозволять зменшити вартість кредиту. Зрештою, найчастіше покращити свою кредитоспроможність можна, скориставшись додатковими послугами.
 
15. Погодьте умови із банком.
 
Ваша мета – взяти кредит. У свою чергу однією з цілей банку є продаж кредитів. По суті, обидві сторони прагнуть одного й того самого. Банки, особливо з кредитами великі суми, можуть бути готові до переговорів.
 
Таким чином, ви можете домовитися про найкращі умови кредиту та опосередковано підвищити свою кредитоспроможність. Наприклад, якщо банк погодиться зменшити комісію, ви отримаєте кредит на велику суму. Не забудьте підготуватися до переговорів із банком. Під час розмови підкреслюйте свої переваги, наприклад високий власний внесок.
Мнение автора может не совпадать с мнением редакции. Если у Вас иное мнение напишите его в комментариях.
Возник вопрос по теме статьи - Задать вопрос »
comments powered by HyperComments
« Предыдущая новость «  » Архив категории «   » Следующая новость »

Рекомендованный брокер №1

Журнал «Биржевой лидер»

Журнал, интересные статьи

Энциклопедия


Жорж Шарпак: французский физик с Ровенщины, ставший нобелевским лауреатом
ТНК-BP
ТНК-BP
Грозный
Столица Чечни город Грозный

Михаил Грушевский - великий историк и Глава Центральной Рады УНР
Знаки зодиака
Знаки зодиака
19 июня
19 июня