Горячие Новости

Падіння на Уолл-стріт триває: знецінення Nvidia та Netflix

 
 
Це була шоста поспіль сесія зниження на торгових майданчиках Нью-Йорка. Інвестори видалили свої улюблені акції зі своїх портфелів, зокрема: переваги Nvidia і Netflix. S&P500 завершив тиждень на найнижчому рівні з лютого.
 
Індекс S&P500 впав на 1,11% і опустився нижче 5000 пунктів вперше з лютого. Це була шоста сесія поспіль, яка завершилася під рискою. Те ж саме було і з Nasdaq, який у п'ятницю впав на 2,39%. Незважаючи на це, промисловий індекс Dow Jones зумів завершити день на плюсі, набравши 0,46%. Протягом тижня S&P500 впав на 3,1%, Nasdaq впав на 5,5%, а ось Dow Jones практично не змінився.
 
 
Однак порівняно з історичним піком Великодня S&P500 втратив лише 5,6%. Це порівняно небагато, враховуючи масштаби попередніх збільшень (+28% з кінця жовтня до кінця березня) і поганий баланс у квітні (11 із 15 сесій закінчилися в мінусі). Поки що всього цього недостатньо, щоб навіть говорити про локальну корекцію.
 
У п'ятницю спостерігалося сильне знецінення двох цінних паперів. Акції Nvidia впали на 10% і завершили день на найнижчій ціні з лютого. Nvidia є фаворитом для інвесторів, і лише з початку 2024 року її акції зросли на 53% після зростання майже на 240% минулого року. Другим червоним світлом стали акції Netflix, які впали на 9% після публікації квартальних результатів. Цікаво, що самі результати виявилися значно кращими за очікування аналітиків.
 
 
Інші великі технологічні компанії також зафіксували значне падіння: Meta (-4,1%), Amazon (-2,6%), Broadcom (-4,3%), AMD (-5,4%) і Qualcomm (-2,4%).
 
Дисконтування змін у монетарній політиці Федерального резерву продовжує відбуватися на задньому плані. Після даних про березневе підвищення інфляції CPI ринку довелося попрощатися з перспективою червневого зниження ставки по федеральним фондам. Згідно з підрахунками FedWatch Tool, ймовірність скорочення у вересні становить приблизно 68%. Зниження на 50 базисних пунктів дисконтуються до кінця року. І навіть на початку року ринок оцінював ціни щонайменше на шість 25-пунктових знижень ставки федеральних фондів.
 
Також грають роль геополітичні ризики. Падіння на Уолл-стріт у п'ятницю також можна пов'язати з нічним нападом Ізраїлю на Іран. Тиждень тому ринок був досить стурбований ризиком ескалації ізраїльсько-іранського конфлікту після того, як 1 квітня Ізраїль обстріляв консульство Ірану в столиці Сирії Дамаску. Ймовірно, в результаті удару загинули більше десятка людей, у тому числі троє високопоставлених іранських командирів і четверо інших офіцерів, які керували таємними операціями Тегерана на Близькому Сході. На щастя, відповідь Ірану не виявилася надто болючою для Ізраїлю.
 
Були також світло-зелені моменти п'ятничної сесії. Акції American Express подорожчали на 6,2%, що допомогло утримати весь промисловий індекс Dow Jones у плюсі ​​(оскільки цей індекс розраховується досить архаїчно як середнє арифметичне змін цінних паперів, що його складають, без зважування капіталізації).

 

Мнение автора может не совпадать с мнением редакции. Если у Вас иное мнение напишите его в комментариях.
Возник вопрос по теме статьи - Задать вопрос »
comments powered by HyperComments
« Предыдущая новость «  » Архив категории «   » Следующая новость »

Рекомендованный брокер №1

Журнал «Биржевой лидер»

Журнал, интересные статьи

Энциклопедия

NASDAQ OMX Vilnius
Биржи Прибалтики
Вдовиченков Владимир Владимирович
Вдовиченков Владимир Владимирович

Любомир Романкив - украинец, один из создателей IBM, родом из Галичины
Ford Kuga
Ford Kuga
7 сентября
7 сентября
10 апреля
10 апреля