Горячие Новости

Що таке ORM у цифровому маркетингові?

 
ORM marketing
 
 
Справедливо кажуть: «Немає реклами так само впливової, як солідна репутація». Коли справа доходить до репутації компанії, це її найпотужніший актив для залучення дедалі більшої кількості клієнтів. Взаємини, що вона створила зі своїми клієнтами, мають вирішальне значення зростання компанії.
 
Саме тут ORM входить у функцію бізнесу. ORM допомагає організації підтримувати позитивний імідж у суспільстві.
 
Ця стаття познайомить вас із основами ORM та перевагами, які він пропонує організаціям.
 
ORM – це загальний вираз для всієї онлайн-діяльності, яка допомагає організаціям захистити свою репутацію та підтримувати позитивну присутність в Інтернеті. Погана репутація або поганий імідж у суспільстві можуть вплинути на успіх будь-якої організації.
 
Отже, чи хочете ви укласти корпоративну угоду, співпрацювати з іншою організацією чи поговорити з журналістами для висвітлення подій, ваша репутація в Інтернеті має бути чистою. Ця просунута послуга з цифрового маркетингу допоможе найбільш детально вивчити та керувати ORM (управління онлайн-репутацією).
 
Перш ніж перейти до тонни інформації, коротко обговоримо моменти, які будуть освітлені на сайті profi-forex.org.
 

Що таке ORM у цифровому маркетингу?

Вище ми обговорювали ORM і яку користь він приносить організації. Але я думаю, що вам може бути цікаво дізнатися, що таке ORM. Отже, настав час обговорити ORM докладно.
 
Повна форма ORM у цифровому маркетингу – це керування репутацією в Інтернеті.
 
 
ORM – це процес моніторингу та покращення зовнішнього вигляду компанії в Інтернеті. Він включає дослідження та оцінку того, що потенційний споживач, репортер або партнер дізнається про ваш бренд, ваш персонал або ваш продукт/послуги, коли вони виконують пошук у Google. Він включає те, що люди знайдуть, коли будуть шукати вас, перш ніж відвідають ваш веб-сайт або зателефонують вам. І як вони на це відреагують?
 
ORM розділена на три складові:
  • Моніторинг
  • Пом'якшення
  • Управління
 
Моніторинг - це процес відстеження того, що люди говорять про вашу компанію в соціальних мережах, блогах, форумах, на сайтах з оглядами, таких як Yelp або TripAdvisor, та в інших місцях.
 
Пом'якшення означає вжиття заходів, коли відбувається щось несприятливе або коли ви дізналися про це.
 
Зрештою, менеджмент має на увазі активне ставлення до вашої цифрової репутації шляхом взаємодії з нею.
 

Роль ORM у цифровому маркетингу?

ORM – це просто суміш традиційного маркетингу, пошукового маркетингу та зв'язків із громадськістю.
 
При створенні фірми у підприємств є визначальна мета та думка. Коли ви представлені в Інтернеті великої аудиторії, те, як ці люди сприймають ваш бізнес, є важливим питанням, на яке потрібно відповісти.
 
ORM відноситься до процедури, яка включає моніторинг, обробку або мінімізацію результатів пошуку (сторінок результатів пошукових систем) та коментарів у соціальних мережах.
 
З неймовірним зростанням цифрового маркетингу, наявність надійної цифрової присутності тепер стала простою процедурою для організацій (веб-сайти, сторінки в соціальних мережах тощо). Однак не варто забувати і про конкурентів, які шкодять бренду організації негативними відгуками та критикою.
 
Компанії, які інвестували в ORM, збільшили свої прибутки на 25%. В результаті для організацій дуже важливо прагнути до створення та підтримки іміджу свого бренду, чого можна досягти за допомогою гарної платформи ORM.
 
ORM у цифровому маркетингу допомагає організаціям розвивати та підтримувати сприятливий імідж бренду в Інтернеті. Будь-які негативні атаки на ваш імідж можна просто відобразити та зменшити у будь-який момент часу.
 
Навіть якщо ваша особиста інформація буде опублікована в Інтернеті, ORM може допомогти видалити її із загальнодоступних баз даних.
 

Ідеї щодо покращення ORM

Згідно з опитуванням, більше половини маркетологів вважають, що ORM має вирішальне значення для успіху компанії.
 
Це допомагає компаніям взаємодіяти з клієнтами, пропонувати ефективніші рішення та відповідати на запити в режимі реального часу.
 
Практично у кожного бренду зараз є мобільний додаток, що дозволяє здійснювати онлайн-замовлення. Такі переваги змінили ідею покупки. 80% клієнтів використовують соціальні мережі, щоб вивчити продукти та послуги перед здійсненням покупки.
 
Незважаючи на те, що управління онлайн-репутацією (ORM) вважається важливим інструментом, лише 42% компаній постійно стежать за своєю репутацією.
 

Ось кілька порад щодо покращення управління репутацією в Інтернеті.

  • Управління онлайн-репутацією також враховує прес-релізи, повідомлення у блогах та публікації у певному секторі, щоб зібрати позитивні оцінки та оптимізувати бізнес-сайти для SEO. Переконайтеся, що ваше управління репутацією в Інтернеті включає такі елементи, як залучення преси значно покращує структуру фірми.
  • Клієнти зазвичай довіряють продуктам і послугам цифрового світу, ґрунтуючись на онлайн-оглядах. Позитивні оцінки та точні описи продуктів на веб-сайті вашої компанії можуть стати великою перевагою для галузей електронної комерції та роздрібної торгівлі.
  • Насиченість пошуку – ще один важливий аспект керування репутацією в Інтернеті. Створіть матеріал на основі ключових слів, які свідчать про несприятливі новини про вашу компанію, щоб підвищити рейтинг вашого бізнес-сайту. Це автоматично конвертує потенційних клієнтів на користь компанії.
  • Неможливо заборонити клієнту публікувати погані відгуки про ваші продукти та послуги. Проте підвищення зіркового рейтингу — це один із підходів, за допомогою якого ви можете розповісти цільовій аудиторії про переваги вашого бізнесу. Підприємства з рейтингом чотири з п'яти набувають максимальної популярності та великої споживчої бази.

Як використовувати ORM у цифровому маркетингу?

Важливо розуміти, як керувати своєю репутацією, чи не так? Ось деякі з основних кроків, які ви можете зробити.

Знайдіть інформацію про себе та налаштуйте оповіщення Google.

Введіть у Google назву вашої компанії та налаштуйте оповіщення Google. Потім необхідно ввести пошуковий запит, який ви хочете відстежувати. Це дуже просте та основне завдання.

Відповідайте на відгуки, щоб отримати більше хороших відгуків

Важливі як позитивні, і негативні відгуки клієнтів. Ви повинні уважно відповідати на всі з них та намагатися пропонувати відповіді, а не просто видаляти погані. Регулярно публікуйте огляди в Інтернеті та постійно запитуйте їх.

Створіть свою цифрову присутність

Збільште свою цифрову присутність за допомогою відповідного контенту. Ви також можете налаштувати свої канали, такі як канали Instagram та Facebook.

Робота з контентом

Ще одним чудовим підходом до вашої аудиторії може стати хороший контент, представлений на вашому веб-сайті. Контент на вашому сайті має бути креативним та гідним прочитання. Це приверне увагу до вашого сайту.

Аналіз результатів

Постійний аналіз результатів — один із основних кроків, які вам слід виконати. Відстежуйте вже зроблені покращення і ті, над якими ще доведеться попрацювати.

Висновок

ORM став обов'язковим з появи соціальних мереж, коли компанії швидко переключили свою увагу на онлайн. І оскільки все перейшло на онлайн-платформи, щоб йти в ногу з ринковими нормами, що змінюються, як малі, так і середні організації повинні використовувати ORM як бізнес-компонент. ORM має вирішальне значення для успіху кожної організації незалежно від її галузі.

Сподіваюся, у цій статті ми розглянули всі аспекти ORM. І все ж, якщо у вас виникли сумніви або проблеми, загляньте на нашу сторінку спільноти цифрового маркетингу.

Мнение автора может не совпадать с мнением редакции. Если у Вас иное мнение напишите его в комментариях.
Возник вопрос по теме статьи - Задать вопрос »
comments powered by HyperComments
« Предыдущая новость «  » Архив категории «   » Следующая новость »

Рекомендованный брокер №1

Журнал «Биржевой лидер»

Журнал, интересные статьи

Энциклопедия

RPG и MMORPG
RPG и MMORPG
Заворотнюк Анастасия Юрьевна
Заворотнюк Анастасия Юрьевна
Береза ​​Юрий Николаевич
Береза ​​Юрий Николаевич
Мобильная версия ВКонтакте
Мобильная версия ВКонтакте
швейцарский франк
ЦБ Швейцарии: курс швейцарского франка
Нефтепромбанк
Нефтепромбанк