Горячие Новости

Уолл-стріт з нетерпінням чекає звіту виробника мікросхем Nvidia

NVIDIA
 
Улюблений виробник мікросхем Уолл-стріт Nvidia опублікує результати ввечері в середу. За останній рік акції компанії продемонстрували величезне зростання, частково спричинене прогресом у сфері штучного інтелекту, хоча у вівторок вони впали майже на 5%. Інвестори з нетерпінням чекають звіту Nvidia про прибутки після закриття бізнесу. Питання, яке хвилює кожного, чи лопне бульбашка Nvidia.
 
Ось найважливіші чинники її успіхів досі та найбільші загрози для американської компанії.
 
Nvidia є великим постачальником, який стоїть за великими зусиллями в області технологій ШІ
 
Графічні процесори Nvidia H100, чіпи вартістю 30 000 доларів США, які живлять генеративні продукти штучного інтелекту, викликали ажіотажні покупки з боку найбільших технологічних компаній. Найбільшими покупцями є Microsoft і Meta, які минулого року витратили по 4,5 мільярда доларів на чіпи, за ними йдуть Alphabet, материнська компанія Google, Amazon і Oracle.
 
 
Nvidia — одна з небагатьох технологічних компаній, яка насправді заробляє на генеративному штучному інтелекті. Окрім корпоративних клієнтів, компанія постачає чіпи урядам Франції та Індії. В останні роки компанія зі штату Санта-Клара, штат Каліфорнія, отримала потужний поштовх спочатку через розвиток індустрії ігор, потім від майнінгу криптовалют, а тепер через потребу в мікросхемах штучного інтелекту. За останній рік акції Nvidia зросли більш ніж на 180%, випередивши конкурентів AMD і Intel, які зросли на 91% і 67% відповідно. Компанія також перевищила ринкову капіталізацію в 1 трлн доларів і тепер коштує 1,71 трлн доларів, обігнавши минулого тижня Amazon і Alphabet, що зробило її третьою за вартістю компанією після Microsoft і Apple. Незважаючи на те, що на цьому він втратив 3 місце.
 

Аналітики очікують, що дохід Nvidia зросте втричі

Аналітики Уолл-стріт, опитані FactSet, очікують, що дохід компанії в четвертому кварталі складе 20,4 мільярда доларів. Це більш ніж у три рази перевищує його продажі в 6 мільярдів доларів у 2022 році.
 
Китай знаходиться на порозі виробництва чіпів нового покоління, незважаючи на обмеження США
«Коли люди кажуть, що цього року ринок розвивається добре, вони насправді мають на увазі те, що технології розвиваються добре, і Nvidia лежить в основі цього», — сказав минулого тижня Reuters Кіт Лернер, головний ринковий стратег Truist Advisory Services.
 

Ціна акцій за рік зросла майже на 200%.

У вівторок акції Nvidia впали до 677 доларів, а потім відновили частину втрат, хоча наприкінці дня компанія втратила 78 мільярдів доларів від своєї ринкової оцінки. Ціна акцій компанії залишається приблизно на 40% вищою, ніж на початку січня, і приблизно на 200% вищою, ніж рік тому. У якийсь момент минулого тижня компанія була третьою за ринковою вартістю в США, випереджаючи Amazon і Alphabet.
 
 
Акции Nvidia
Рух акцій компанії
 
Ринкова оцінка компанії досягла близько 1,7 трлн. долара, і презентація результатів у середу розглядається як сигнальна подія для визначення того, чи зможе ширший ринок підтримати зростання акцій сектора.
 

Nvidia стикається з дедалі більшою кількістю конкурентів

Microsoft, Google, Amazon і Meta розробляють власні чіпи штучного інтелекту, створюючи загрозу домінуванню Nvidia на ринку. Тим часом суперники по фішках наздоганяють. У грудні AMD оголосила про потенційно дешевшу альтернативу графічним процесорам Nvidia H100. Gaudi3 від Intel — ще один конкурент, який пробивається на ринок.
 

Деякі аналітики вважають, що бульбашка Nvidia ось-ось лопне

Аналітики D.A. Девідсон вважає, що кроки Microsoft щодо розробки власних графічних процесорів і її готовність купувати в конкурентів Nvidia є тривожними знаками для компанії. Але інші стверджують, що якщо не враховувати конкуренцію, ажіотаж навколо Nvidia перебільшений. У цьому ракурсі інвестори також очікують, які прогнози дасть компанія. Вона стала відомою тим, що в останні квартали постійно перевершує власні очікування.
Мнение автора может не совпадать с мнением редакции. Если у Вас иное мнение напишите его в комментариях.
Возник вопрос по теме статьи - Задать вопрос »
comments powered by HyperComments
« Предыдущая новость «  » Архив категории «   » Следующая новость »

Рекомендованный брокер №1

Журнал «Биржевой лидер»

Журнал, интересные статьи

Энциклопедия

Даугавпилс
Даугавпилс
21 февраля
21 февраля
Гороскопы
Гороскоп для инвестора
Пабат Александр Викторович
Пабат Александр Викторович
Рыбы
Рыбы
Климова Екатерина Александровна
Климова Екатерина Александровна