Горячие Новости

Біткойн готується до найдовшої виграшної серії з часів пандемії

BTC раллі
 
У січні монета подорожчала приблизно на 2%, це був місяць помітних коливань цін і п’ятий поспіль зростання.
 
Bloomberg повідомляє, що біткойн зростає п’ятий місяць поспіль, що є найдовшою смугою з часів пандемії, викликаної м’якою монетарною політикою.
 
Найбільша за ринковою капіталізацією криптовалюта зросла приблизно на 2% у січні, місяці різких коливань цін через запуск перших біржових спотових біржових фондів біткойнів (ETF) і зміну очікувань щодо монетарної політики.
 
Дані, зібрані Bloomberg, показали, що серія з п’яти місяців поспіль буде найдовшою з шести місяців зростання з жовтня 2020 року по березень 2021 року. У листопаді 2021 року монета досягла історичного максимуму в майже 69 000 доларів.
 
Щомісячна зміна ціни біткоіни. Діаграма: Bloomberg LP Щомісячна зміна ціни Bitcoin. Графіка: Bloomberg LP
 
 
Спотові Bitcoin ETF почали торгувати 11 січня. За останній рік вартість криптовалюти зросла майже на 160%, що значною мірою сприяло очікуванню майбутнього запуску та сподіванням залучити нових інвесторів у сектор.
 
Проте біткойн продемонстрував 12-денне падіння, стерши близько 21% своєї вартості після початку торгівлі коштами. Один із продуктів, Grayscale Bitcoin Trust вартістю 21 мільярд доларів США, який раніше існував у іншому форматі, втратив кошти після переходу, але темпи виведення коштів уповільнилися, що допомогло відшкодувати частину втрат у ціні біткойна.
 
Шон Фаррелл, керівник відділу стратегій цифрових активів Fundstrat Global Advisors, зазначив у понеділок у своїй записці, що уповільнення відтоку з Grayscale є хорошою новиною для настроїв ринку.
 
За даними Bloomberg, ETF наразі залучили чисті 817 мільйонів доларів. Вони також відзначили найуспішніший запуск таких інструментів в історії як з точки зору торгівлі, так і грошових потоків.
 
Інвестори також очікують рішення Федерального резерву США щодо монетарної політики цього тижня. Прогнози щодо того, чи відбудеться зниження ставок у березні, є рівними. Значна зміна прогнозу може вплинути на біткойн і ширший крипторинок.
 
Через кілька хвилин після 9:30 ранку за болгарським часом у вівторок ціна монети помітно зростає до 43 370 доларів, що є зростанням більш ніж на 3% за день. Менші токени також продемонстрували зростання: Ether додав 2,2% до своєї вартості, Ripple – 1,5%, а Solana – 6,2%.
Мнение автора может не совпадать с мнением редакции. Если у Вас иное мнение напишите его в комментариях.
Возник вопрос по теме статьи - Задать вопрос »
comments powered by HyperComments
« Предыдущая новость «  » Архив категории «   » Следующая новость »

Рекомендованный брокер №1

Журнал «Биржевой лидер»

Журнал, интересные статьи

Энциклопедия

Xiaomi Tech
Xiaomi Tech
Chevrolet
Описание компании Chevrolet
Власть
Власть
6 июня
6 июня
4 июля
4 июля
Немцов Борис Ефимович
Немцов Борис Ефимович