Горячие Новости

Франція починає розслідування проти Worldcoin

Вернуть деньги
 
Проект Worldcoin (WLD) перебуває під пильною увагою французького органу захисту даних CNIL через занепокоєння щодо законності методу збору біометричних даних за допомогою сфер для сканування райдужної оболонки ока.
 
Цікаво, що Worldcoin був співзасновником Сема Альтмана з Open AI. CNIL висловив сумніви щодо законності практики збору даних Worldcoin та умов зберігання біометричних даних.
 
Однак Worldcoin Foundation захистив свій протокол, надавши пріоритет конфіденційності та дотриманню поточних нормативних вимог. Також повідомляється, що нова особа перевіряється приблизно кожні вісім секунд, що свідчить про високий попит на платформу.
 
 
Щоб захистити конфіденційність персональних даних користувачів, Worldcoin використовує докази з нульовим знанням (ZKP) - криптотехніки для перевірки автентичності даних без розкриття самих даних). Такий підхід запобігає міжпрограмному відстеженню та забезпечує конфіденційність особистих даних користувачів.
 
На додаток до розслідування у Франції, проект Worldcoin вже був предметом розслідувань з боку наглядового органу Великобританії щодо подібних проблем.
Мнение автора может не совпадать с мнением редакции. Если у Вас иное мнение напишите его в комментариях.
Возник вопрос по теме статьи - Задать вопрос »
comments powered by HyperComments
« Предыдущая новость «  » Архив категории «   » Следующая новость »

Рекомендованный брокер №1

Журнал «Биржевой лидер»

Журнал, интересные статьи

Энциклопедия

Испания
Мадрид. Столица Испании
\\\
Мое пространство - MySpace
Игры Одноклассники
Игры Одноклассники
Дом-2
2011-2012 год на Доме-2
Япония
Япония
Дагестан
Республика Дагестан