Горячие Новости

Як вибрати найкращу кредитну пропозицію? 8 практичних порад

Від багатьох пропозицій небанківських кредитів на ринку може закрутитися голова. Протягом багатьох років ця форма позики грошей була дуже популярна, але варто знати, що важливо не лише обрати найдешевшу пропозицію.

Тож на що варто звернути увагу? Фінансовий продукт має відповідати вашим потребам, а фінансові послуги мають бути адаптованими до можливостей бюджету.
 
У статті нижче ви дізнаєтеся, що потрібно знати, перш ніж брати кредит, і на що звертати увагу. Пропонуємо кілька практичних порад та рейтинг, завдяки якому ви легко зможете вибрати для себе найкращу пропозицію.
 

На що звернути увагу при виборі кредитної пропозиції – 8 практичних порад

1) Довіра – це ключ. На ринку багато кредитних компаній. Як перевірити, чи можемо ми довіряти цьому об'єкту? Перевірте, чи входить установа, де ви хочете взяти кредит, в асоціацію кредитних установ. Завдяки цьому ви будете впевнені, що компанія відповідає ще більш суворим вимогам, ніж ті, що випливають із самого закону, і є надійним кредитором.
 
2) Кому видаються кредити? Кожна кредитна компанія вказує конкретні умови, виходячи з яких вона надає кредити. Інформацію найчастіше можна знайти на веб-сайтах кредиторів. Туди варто заглянути, щоб зрозуміти, чи зможемо ми стати клієнтом цієї компанії і потім не розчаруватись. Найбільш поширеними умовами, що висуваються кредиторами, є повноліття, наявність банківського рахунку, громадянство РФ і т.д.
 
3) APRC. Що таке загадковий APRC та як він впливає на наш кредит? Це фактична річна відсоткова ставка, яка має бути вказана у презентації кредитної пропозиції. Він повідомляє про суму всіх витрат, пов'язаних із кредитом і виражається у відсотках. Чим нижче відсоткове значення річних, тим нижча вартість кредиту. APRC є цінним інформаційним носієм, що дозволяє легко оцінити прибутковість кредиту, а також скомпілювати витрати різних кредиторів, щоб знайти найпривабливішу за ціною пропозицію.
 
4) Акції нових клієнтів. Якщо ви раніше не користувалися пропозиціями небанківських установ, обов'язково пошукайте ті, де ви знайдете акції – перший кредит БЕЗКОШТОВНО. Що це за акція? Ви повертаєте саме те, що взяли в борг. Кожна компанія визначає, яку саме суму ми можемо претендувати в рамках безкоштовного кредиту. Зверніть увагу не лише на максимальну суму пропонованого безкоштовного кредиту, а й на мінімальну. Ваша кредитоспроможність може не дозволити вам отримати кредит на суму, на яку ви подаєте заявку, і тому пропозиція безкоштовного кредиту буде для вас неможливою. Далі у статті ви знайдете порівняння найпопулярніших онлайн кредитів.
 
5) Читати документи. Усі дані щодо конкретної кредитної пропозиції можна знайти в Інформаційній формі на сайті кредитної компанії. Зазвичай нижній колонтитул також включає Рамкову угоду та решту шаблонів документів. З ними варто ознайомитися до того, як брати на себе зобов'язання, щоб у разі виникнення питань можна було прояснити будь-які сумніви.
 
6) Заявка через інтернет це просто! Обов'язково перевірте, чи зможете ви виконати весь процес віддалено та не виходячи з дому. Кредитні компанії у процесі подання заявки на кредит вимагають, щоб ви заповнили просту заявку та підтвердили свою особу. Найчастіше рішення ви отримаєте SMS на свій номер телефону. Завдяки можливості подання заявки онлайн формальності значною мірою зведено до мінімуму, не кажучи вже про зручність подання заявки на додаткове фінансування, де б ми не знаходилися.
 
7) Швидкий процес прийняття рішень. При оформленні кредиту онлайн варто звернути увагу на час обробки. Кредитні установи часто можуть зробити переказ на банківський рахунок, вказаний клієнтом, лише за кілька хвилин.
 
8) Додаткові переваги. Якщо ми переконалися, що всі проаналізували пропозицію щодо вищезазначених пунктів, варто звернути увагу на можливу додану вартість, яку пропонує кредитна компанія. Це можуть бути додаткові знижки або конкурси, де ми легко можемо стати володарем привабливих призів.
Автор:
Мнение автора может не совпадать с мнением редакции. Если у Вас иное мнение напишите его в комментариях.
Возник вопрос по теме статьи - Задать вопрос »
comments powered by HyperComments
« Предыдущая новость «  » Архив категории «   » Следующая новость »

Рекомендованный брокер №1

Журнал «Биржевой лидер»

Журнал, интересные статьи

Энциклопедия

Макарский Антон Александрович
Макарский Антон Александрович
Житомирская область
Житомирская область
Озодлик Радиоси (Радио Свобода в Узбекистане)
Озодлик Радиоси (Радио "Свобода" в Узбекистане)
23 июля
23 июля
Канадский доллар
Курс канадского доллара к гривне
ЕЦБ
Курс евро: центральный банк