Горячие Новости

Microsoft Office 2021 – чи варто?

У наш час кожен з нас користується комп'ютером. Діти та пенсіонери. На роботі, вдома і навіть на відпочинку. Безумовно, варто бути в курсі останніх оновлень різних програм, але чи варто інвестувати в повний пакет Office 2021 на вибраному комп’ютері? Давай дізнаємось.
 

Що таке Microsoft 365?

На початку, однак, потрібно дещо уточнити. Що ж, багато хто плутає традиційний пакет Office з Microsoft 365. Хоча на перший погляд обидва продукти однакові, Microsoft вирішила ввести певний поділ. Ну а у випадку з office 2021 ключі активації купуються за один раз і діють лише на одному пристрої. Перевагою такої ситуації є те, що за певну плату користувач отримує цілий набір інструментів для необмеженого використання протягом тривалого часу. Така безстрокова ліцензія означає, що один раз придбаний пакет MS Office 2021 буде в нашому розпорядженні через 10, 20 років ... звичайно, якщо комп'ютери з ним сумісні. Ну, тому що великим недоліком Office є те, що його неможливо оновити. Нові функції та екологічна сумісність з елементами операційних систем, орієнтованими на майбутнє, тут не варіанти, тому, щоб мати можливість працювати на останніх версіях Word або Powerpoint, вам доведеться купувати абсолютно новий пакет.
 
Microsoft 365, у свою чергу, працює на основі передплати. Це забезпечує більшу гнучкість і впевненість у тому, що офісні та освітні програми Microsoft будуть регулярно оновлюватися. Можлива несумісність з операційною системою майбутнього в цьому випадку не проблема. Окрім набору корисних програм, Microsoft 365 надає нам повний 1 терабайт хмарного сховища для кожної людини. Однак за все це вам доведеться платити регулярні збори, сума яких з часом може перевищити одноразову ціну пакета MS Office 2021.
 

Windows рішення для домашніх користувачів

Microsoft Office 2021 — це комплексний набір програм, з якими всі ми більшою чи меншою мірою стикалися. Програми Word, Excel, Powerpoint і Outlook роками використовуються для написання, надсилання електронних листів, створення шкільних презентацій і розрахунку щомісячних рахунків. Це перевірені інструменти, які супроводжують нас майже на кожному кроці, як у середовищі робочих столів Windows, так і в системах Apple.
 
 
У будь-якому випадку, сьогодні найпоширенішим використанням Office вдома є учні, які мають писати реферати чи робити презентації, наприклад, на уроках історії. Для таких цілей ідеально підходить Office 2021 Home & Student, і кожен батько обов’язково повинен придбати цей пакет. Це, мабуть, найдешевший варіант із сімейства Office, але й найбільш обмежений. Тим не менш, для домашнього комп'ютера дитини і шкільних потреб його цілком достатньо.
 

Нові функції в програмах Office 2021

Базові додатки у 2021 році збагатилися кількома новими функціями. MS Word отримав можливість створювати тексти спільно з іншим автором у реальному часі. Це надзвичайно цінний варіант, оскільки учням часто доводиться працювати разом, щоб виконати завдання, призначене вчителем. Створення групової роботи на відстані – це перш за все зручність, наприклад, коли йде дощ, і нікому не потрібно виходити з дому, щоб працювати з колегою за кілька кілометрів.
 
Що стосується інших класичних програм, Office 2021 пропонує цілий ряд корисних покращень. І тому, наприклад, скрізь додано поле Microsoft Search. У Powerpoint покращено можливість використання лазерної указки, чому також сприяє функція запису шоу. Excel, у свою чергу, було вдосконалено більш комплексно, що покращує загальне використання електронних таблиць на базовому рівні.
 

Office 2021 для бізнесу

Офісний пакет Home & Business містить додатки, необхідні для домашньої та бізнес-діяльності. Особливо цей варіант сподобається власникам малого бізнесу. По суті, він мало чим відрізняється від найпростішого набору для студентів, хіба що в цьому випадку користувач отримує ще й Outlook в модернізованій формі.
 
Outlook — популярна програма електронної пошти. Багато компаній використовують його щодня, а у випадку т. зв очікування малих підприємців повинні бути виправдані тим більше. Особливо, якщо вони ведуть свій бізнес з дому. Спілкування електронною поштою в таких умовах необхідне. Outlook 2021 отримав можливість перекладу тексту та пошуку в будь-якій папці, чого не вистачало багатьом споживачам.
 
Професійна версія додатково збагачена Microsoft Access для організації та зберігання інформації. Це особливо вірно для компаній з великими автономними наборами даних.
 
Тож настав час нарешті відповісти на запитання: пакети Office 2021 – чи варто це того? На нашу думку, однозначно так. Продукти Microsoft залишаються чудовим вибором як для приватних користувачів, так і ні. Хоча Microsoft 365 пропонує поточні оновлення, для традиційного офісу 2021 ключі активації є дешевшим рішенням, і з поточними оновленнями їх вистачить на багато років роботи.

 

Автор:
Мнение автора может не совпадать с мнением редакции. Если у Вас иное мнение напишите его в комментариях.
Возник вопрос по теме статьи - Задать вопрос »
comments powered by HyperComments
« Предыдущая новость «  » Архив категории «   » Следующая новость »

Рекомендованный брокер №1

Журнал «Биржевой лидер»

Журнал, интересные статьи

Энциклопедия


PrimeTime Finance

Сергей Нигоян - первый погибший герой "Небесной сотни" Майдана
Тарута Сергей Алексеевич
Тарута Сергей Алексеевич
Вакарчук Святослав Иванович
Вакарчук Святослав Иванович
10 августа
10 августа
Луара
Замки Луары