Горячие Новости

Ethereum чекає найвидовищніший провал в історії криптовалют

Майбутнє злиття Ethereum, хоча і не викликало особливо сильної хвилі попиту, як і раніше залишається однією з найбільш часто аналізованих подій в криптовалютному секторі. Катастрофічні настрої сотень ризикованих активів призвели до зростання у зв'язку з майбутньою подією, яка зупинила Ethereum вище 2000 доларів, оскільки ринок Джексон-Хоул побачив непохитну обмежувальну позицію Федеральної резервної системи. На даний момент токену вдалося відновитися майже на 80% в порівнянні з червневими мінімумами. Однак цей результат набагато нижче очікувань биків.

Насправді, популярність теми» злиття " не повинна викликати подиву, оскільки перехід від системи Proof of Work (яка вимагає енергоємного Майнінг токенов Майнер для затвердження транзакцій) до Proof of Stake (екологічної, заснованої на валідаторів і власників вузлів) стане першою зміною консенсусу в існуючій ланцюжку блоків в історії криптовалюта, тому розробники зробили те, чого ніколи раніше не робили. Крім того, зміна буде реалізована в Etheruem, який є другою за капіталізацією криптовалютою і найбільшою за мережевою активністю, кількістю dApps (понад 3400 проектів) і смарт-контрактами. У сьогоднішньому аналізі ми зосередимося і постараємося передбачити майбутню реакцію ціни ефіру і можливі ризики, пов'язані зі злиттям. Деякі аналітики почали поширювати катастрофічні прогнози ще до злиття. Ми подивимося на них.
 

Чи варто бути обережним?

 

 
Джастін Сан, відомий кріптовалютний інвестор і засновник проекту Tron, вказав на зростаючий ризик хакерських атак під час злиття. Хардфорки часто є своєрідною приманкою для професійних шахраїв, які намагаються скористатися тимчасовою нестабільністю мережі. Люди, у яких є ефір в блокчейне Ethereum на злитті, отримають токен EtherPOW, що, на думку деяких аналітиків, може спонукати хакерів зробити репліку екосистеми Ethereum з копіями всіх її ресурсів, включаючи додатки.
 
Голоси аналітиків розділилися. Керівник відділу досліджень DappRadar Педро Еррера вказує на ліки для стримування EtherPOW: «якщо ви хочете пограти зі своїми активами POW, перемістіть їх в інший гаманець, де зловмисник не зможе відтворити угоду». Менеджер з цифрових продуктів ConsenSys сказав, що він «не очікує, що повторні атаки стануть серйозною проблемою, якщо вони коли-небудь відбудуться». Схоже, ймовірність такого сценарію не припускають і розробники Ethereum. З іншого боку, тобі Льюїс з Novum Insights каже, що може гарантувати, що «злиття як так зване крайній випадок буде дуже вибоїстою поїздкою"»
 
У 2016 році хардфорк Ethereum виявився стимулом для хакерів, які кілька тижнів облягали мережу. Завдяки повторним атакам хакери відтворювали транзакції користувачів і викрадали токени. Таким чином, серед іншого біржа Yunbi втратила 40 000 токенов ETH; хакери можуть використовувати погано побудовані смарт-контракти для запуску додатків в мережі Ethereum. На можливість такого випадку вказала Джосселіна Фейста, директор з розробки блокчейнів в компанії Trail of Bits, що займається аудитом смарт-контрактів. Coinbase має намір призупинити виведення і введення Ethereum і всіх токенов, заснованих на екосистемі Ethereum навколо the Merge. За Coinbase, ймовірно, піде набагато більша кількість організацій, які мають намір Хеджувати злиття. Користувачі, що наближаються до ліквідації, можуть бути безсилі вчасно вийти з позиції, якщо валідатори не зможуть синхронізуватися з іншими в блокчейне, а потім і з усією мережею. Потім Педро Херрері з DappRadar може бути відкладений. Розробники помітили такі випадки під час останнього оновлення в мережі Goerli.
 

Побоювання безпідставні? 

У 2000 році світові ринки і світ технологій завмерли в очікуванні передбаченої деякими аналітиками помилки під назвою Y2K або Т.зв. тисячолітній клоп. Апокаліпсис, передбачений песимістами, явно не настав, а помилки, що з'явилися, виявилися тимчасовими і відносно незначними. Проблема, про яку спочатку повідомив у 1950-х роках Боб Бемер, не ставала серйозною до 1994 року. Аналогічною, подібною проблемою є "проблема 2038 року", яка здається більш серйозною, ніж Y2K.
 
Схоже, що велика частина чуток про масовий крах Ethereum Merge, подібно помилку тисячоліття, також має сильну психологічну основу і пов'язана із загальним неприйняттям ризику і зниженням довіри до «цифрових» подій. Пильність інвесторів на ведмежому ринку явно підвищена, що є результатом, в тому числі, проект Luna / Terra, Celsius, 3AC або крах алгоритму стабільної монети, а поточна оцінка ефіру знаходиться під тиском. Таким чином, злиття на ведмежому ринку замість того, щоб викликати хвилю попиту, перетворилося на «ризикований імпульс». Слідом за цим, якщо перехід ETH пройде без особливих проблем для екосистеми Ethereum, можна очікувати ейфорічного повернення на ринок «обережних» биків.
 

Ройовий інтелект допоможе передбачити результат the Merge? 

Аналітична платформа, створена американською компанією Unanimous AI, дозволяє об'єднувати аналітиків в "рій«, який відповідає на питання в режимі реального часу,» змагаючись" один з одним за обрану відповідь. Статистика підтвердила, що організований таким чином рій характеризується більш високим ступенем точності реагування, ніж виділені типи кращих аналітиків. Штучний інтелект детально відстежує і досліджує поведінку окремих учасників рою, допомагаючи, в тому числі визначити ступінь переконаності групи, що бере участь в дослідженні. Останнє дослідження Ethereum Merge було проведено 31 Серпня. Одним з основних елементів був прогноз ціни Ethereum після "злиття". У найближчий тиждень творці зроблять додаткові спроби проаналізувати гучну подію:
 
 
 
Вивчення рою показало близько 30% ймовірності перекладу «злиття» з плином часу і 70% ймовірності злиття без серйозних технічних помилок. Аналітики платформи також вказали на ціну ефіру близько 1650 доларів до злиття і підкреслили, що злиття саме по собі не викличе значних коливань цін на токени, оцінка яких потім залишиться незмінною. У той же час рой прогнозує зростання цін на Ethereum майже на 15% протягом місяця після успішного переходу на PoS. Це, звичайно, тільки результат дослідження, оцінка ймовірності не є обов'язковою і не визначає волатильність ціни Ефіріу, проте може виявитися корисним інструментом в руках трейдерів.
 

Суб'єктивна оцінка

На думку автора статті, так зв. "продаж фактів", тобто масове зниження після переходу на PoS, відбулося б, якби Джером Пауелл в Джексон-Хоул звучав більш голубино, що робило б його більш імовірним голубів «осьового ФРС», які грали на ринках. Цього не сталося, і ралі Ethereum було перервано «на півдорозі» до події. Крім того, ризик, пов'язаний зі злиттям, як і раніше обмежує попит на токен і може створити тиск пропозиції. На суб'єктивну думку автора статті, Merge пройде без серйозних помилок, які можуть порушити роботу мережі. Зважаючи на зниження попиту в останні тижні токени Ethereum не були куплені всією групою інвесторів, які в кінцевому підсумку були зацікавлені в ефірі. Ці інвестори, швидше за все, повернуться на ринок, як тільки виявлять, що PoS і всі труднощі реалізовані правильно. Нижче автор поділиться своїми типами цінових коливань до і після «злиття».
 
До злиття: Limited зросте приблизно до 1650 доларів, знизившись за кілька днів до і під час злиття на тлі неприйняття ризику і рішень ФРС по процентній ставці.
 
Після злиття і бомби труднощів: зростання приблизно до 2000 доларів, приплив капіталу = зняття ризику з Ethereum і потенційний високий інституційний інтерес до дефляційного ефіру (також зазначено в звіті Bloomberg Intelligence)
 

Підсумок

Падіння настроїв перед злиттям Ethereum є вінчає доказом того, що ринкові настрої історично були похмурими, тому Поточні оцінки стають ще більш привабливими для довгострокових інвесторів, які вірять в потенціал криптовалюта. На бичачому ринку ефіру, схожому, серед іншого, Кардано, що виріс в результаті хардфорка Алонзо влітку 2021 року, отримає величезний приріст. Однак ведмежий ринок вимогливий, а внутрішні проблеми кріптовалютной індустрії знизили попит на ризик і впевненість у всіх проектах, що сьогодні явно тисне на ефір. Якщо розробники скористаються нагодою і ETH стане дефляційним POS-проектом, ми побачимо сплеск інтересу. Адекватно, однак, якщо будуть серйозні помилки... Паніка буде неминуча, і Эфириуму загрожує ефектне поразка, що підвищує інтерес до Эфириум Класик.

 

Автор:
Мнение автора может не совпадать с мнением редакции. Если у Вас иное мнение напишите его в комментариях.
Возник вопрос по теме статьи - Задать вопрос »
comments powered by HyperComments
« Предыдущая новость «  » Архив категории «   » Следующая новость »

Рекомендованный брокер №1

Журнал «Биржевой лидер»

Журнал, интересные статьи

Энциклопедия

ссср
Союз Советских Социалистических Республик (СССР или Советский Союз)
Интернет
Интернет
Mazda 6 - отличница японского автопрома
Mazda 6 - отличница японского автопрома
3 октября
3 октября
Ольга Гажиенко (Агибалова)
Ольга Гажиенко (Агибалова)
17 февраля
17 февраля