Горячие Новости

Замовляння на виконання бажання - читати перед сном

Сьогодні я хочу поділитися з вами замовлянням на виконання бажання, його особливість в тому, що читають його пізно ввечері, перед тим, як лягти спати. Фаза Місяця значення не має, але якщо ви вважаєте це важливим, то робіть на зростаючу. Змова можна назвати універсальним - йому під силу виконати практично будь - яке заповітне бажання-все залежить тільки від вас.
 

Що буде потрібно

Потрібна буде Свічка - звичайно краще з натурального воску, колір натуральний воскової, жовтий або золотий. І не забудьте вивчити слова змови напам'ять.
 
Маленька підказка-беріть свічку невелику, можна використовувати церковну. Але тільки нову.
 

Важливо знати

Щоб все вийшло і ваше бажання виповнилося, дуже важливо крім іншого, дотримуватися таких умов:
 
Перше - бажання має бути дуже сильним - я говорю саме про силу бажання, а не про "величиною" бажаного, тобто неважливо чи хочете ви палац біля моря або нові кросівки, цілком можливо, що друге ви жадаєте набагато сильніше, ніж перше.
 
Друге - бажання має бути реальним - як би вам не хотілося стати єдиним у світі володарем справжнього живого єдинорога, боюся тут ні яка магія не допоможе.
 
Третє - теж дуже важливо-ваше бажання не повинно бути направлено на шкоду іншим людям, думаю, тут і так все зрозуміло, пояснення зайві.
 
Четверте-потрібна чітка деталізація Вашого бажання - тобто ви повинні чітко уявляти, чого ви хочете-не просто хочу, коли-небудь, до конкретно, коли, і що в найдрібніших деталях.
 
П'яте - яскрава візуалізація - на відміну від попереднього пункту, тут від вас потрібні не тільки деталі, але і яскраві емоції, почуття, як якщо б ваше бажання вже виповнилося.
Як власне робити
 
Перед сном, запаліть свічку (сподіваюся не потрібно нагадувати, що робити в повній самоті) спочатку, дивлячись на вогонь візуалізуєте своє бажання, таким чином, як ніби воно вже виповнилося, звертайте особливу увагу на ті емоції і почуття радості, захоплення, коли бажання здійснитися. Не обмежуйте себе в часі, головне для результату гарненько все уявити і відчути.
 
Потім, приступайте до читання змови, тут теж потрібно гарненько зосередитися на словах. Після, дочекайтеся поки свічка догорить, а віск охолоне. Покладіть остиглий віск під подушку і лягайте спати.
 
Не виключено, що вам приснитися сон - підказка як швидше отримати те, що хочеться.
 
На ранок віск прибрати в затишне місце і зберігати до тих пір, поки не здійснитися те, що ви хотіли. Як правило, в залежності від складності бажання результат можна очікувати від 10 днів до місяця.
 
У тридев'ятому царстві, у тридесятому королівстві, жар-птиця живе, гніздо пташенятам в'є. У птиці тієї пір'я не прості, а вогняні, золоті. Той хто перо в руки візьме, бажане знайде. Раба Божа (ваше ім'я) в дорогу далеку відправиться, безліч земель пішки пройде, жар-птицю знайде та перо її собі візьме. Є бажання заповітне, сильне та міцне. Мрію загадаю, що захочу — отримую. Нині і повсякчас і на віки віків. Амінь!
 
Спасибі, що читаєте наші статті, можете підтримати автора, підписавшись на наш сайт, натиснувши на кнопку соцмереж.
Автор:
Мнение автора может не совпадать с мнением редакции. Если у Вас иное мнение напишите его в комментариях.
Возник вопрос по теме статьи - Задать вопрос »
comments powered by HyperComments
« Предыдущая новость «  » Архив категории «   » Следующая новость »

Рекомендованный брокер №1

Журнал «Биржевой лидер»

Журнал, интересные статьи

Энциклопедия


Мамчур: герой Бельбека и Крыма, не изменивший присяге
Chevrolet Tacuma
Chevrolet Tacuma – автомашина для семьи
Валютная пара евро - японская иена (EUR/JPY)
Курс евро - японская иена (EUR/JPY)
Олег Романович Бахматюк
Бахматюк, Олег Романович
14 июня
14 июня
Мамба
Мамба