Горячие Новости

Як завантажувати програми на Huawei без Play Store

Huawei без Play Store
 
Сервіси Google на Huawei недоступні. Так що ми не знайдемо Play Store та функції Google у серіях Huawei P40 Lite, P40 Pro, Mate 30 та Mate X, а також у Honor 30 та новіші. Отже, як завантажувати програми?
 

Як завантажувати програми на Huawei без Play Store

Додавання Huawei у чорний список компаній у США означало, що на нових пристроях Huawei за умовчанням не буде встановлено програму Google Services, що відповідає, серед іншого, для синхронізації контактів та роботи Play Store. Ось що вийшло, що можна спостерігати вже кілька місяців після виходу нових моделей смартфонів Huawei (і Honor). Вони не мають сервісів Google і, отже, основних функцій, до яких звикли власники Android, таких як Play Store. Отже, як завантажувати програми на Huawei без Play Store? Є багато способів зробити це.
 

AppGallery - офіційна заміна Play Store від Huawei

У всіх нових смартфонах Huawei (і Honor) встановлена офіційна заміна під назвою AppGallery. Це магазин програм, розроблений Huawei, де ви можете знайти досить багато програм. Цей магазин встановлюється за промовчанням на кожен новий смартфон Huawei та Honor.
 

AppGallery

На жаль, поки що не може зрівнятися з Play Store за доступним вибором. Навіть такі популярні програми, як Facebook або Messenger, марні в AppGallery. Тим не менш, якщо ви шукаєте конкретну програму, варто використовувати AppGallery як перше місце для перевірки. Зрештою, не виникатиме питань як завантажити пабг на хуавей, адже це офіційний магазин Huawei.
 

Aurora Store, альтернатива Play Store з відкритим кодом

Aurora Store – набагато краща альтернатива. Це так званий FOSS-клієнт, за допомогою якого ви можете використовувати бібліотеку додатків, доступних у Play Store. Тому ми знайдемо тут всі програми, які доступні в офіційному магазині.
 
 
Найкраще те, що Aurora Store працює без використання сервісів Google. Він має елегантний дизайн і дозволяє як завантажувати, так і оновлювати вже встановлені програми до нових версій.
 
Останню версію Aurora Store можна завантажити у вигляді APK-файлу за цим посиланням. Переконайтеся, що ви завантажили останню версію, завантажте файл APK, а потім запустіть його на пристрої Huawei, викликавши його з будь-якого файлового менеджера. Магазин буде встановлено.
 

Ручне завантаження програм у вигляді APK-файлів

Якщо ви не хочете встановлювати на телефон будь-який додатковий софт, є ще одне рішення – ручне встановлення програми з APK-файлів. Файли APK - це не що інше, як інсталятори додатків. Вони еквівалентні, наприклад, EXE-файлам з інсталяторами ігор або програм для комп'ютерів Windows.
 
Ви можете завантажити APK-файли з різних веб-сайтів, на яких зібрані інсталятори додатків. APKMirror - один із найпопулярніших і відносно безпечних.
 

APKMirror

Перейдіть на сайт, знайдіть програму, виберіть її версію, а потім завантажте APK-файл. Після завантаження запустіть будь-який файловий менеджер (додаток «Файли») і відкрийте завантажений на телефон APK-файл.
 
Відобразиться інсталятор завантаженої програми. Натиснувши кнопку «Встановити», ви підтвердите інсталяцію програми і вона з'явиться у списку встановлених програм. Таким чином ви зможете завантажувати та встановлювати популярні програми, яких ви не знайдете, наприклад, у AppGallery від Huawei.
 
Недоліком цього рішення є те, що програма не пов'язана з будь-яким магазином, тому вам також доведеться виконувати будь-які оновлення вручну, час від часу перевіряючи наявність оновлень та завантажуючи та встановлюючи нову версію з файлу APK.
 

Встановлення сервісів Google та Play Store на Huawei

Для людей, які не можуть упокоритися з відсутністю сервісів Google у смартфонах Huawei та Honor, є ще одне рішення. Це встановлення всіх функцій Google на ваш смартфон. На жаль, це не так просто, як може здатися.
 
З моменту випуску перших пристроїв без Play Store користувачі розробили різні способи встановлення сервісів Google та Play Store. Однак виявляється, що це не так просто й методи, які працювали лише кілька місяців тому, наразі марні.
 
У зв'язку з тим, що на даний момент не існує універсального, безпечного методу, що гарантує швидке і безпроблемне встановлення сервісів Google у Huawei, ми не будемо описувати, як додавати такі функції. Коли з'явиться безпечний метод, обов'язково його опишемо. А поки сміливцям, які бажають поекспериментувати, залишається тільки направити до дядька Гугла та шукати рішення самостійно.
Мнение автора может не совпадать с мнением редакции. Если у Вас иное мнение напишите его в комментариях.
Возник вопрос по теме статьи - Задать вопрос »
comments powered by HyperComments
« Предыдущая новость «  » Архив категории «   » Следующая новость »

Рекомендованный брокер №1

Журнал «Биржевой лидер»

Журнал, интересные статьи

Энциклопедия

Маша и Медведь
Маша и Медведь
Заменители алмазов
Заменители алмазов

Виктор Некрасов – фронтовик, писатель, диссидент, запрещенный в СССР эмигрант
18 февраля
18 февраля
23 июля
23 июля
новозеландский доллар
Курс новозеландского доллара к гривне