Горячие Новости

Кращий антивірус для Android

Кращий антивірус для Android

Перевіряємо, які антивіруси для Android на даний момент найкращі та ефективні. Подивіться, хто переміг у рейтингу.

Кращий антивірус для Android 2022 року

Представляємо результати в алфавітному порядку
 
Аваст Мобільна Безпека
 
Avast Mobile Security-безкоштовний антивірус для Android. При виявленні загроз отримав результат 100%. До переваг можна віднести відсутність помилкових спрацьовувань і додаткові функції: контроль додатків, радник з конфіденційності, Блокування підозрілих номерів, безпечний браузер, захист від шкідливих посилань, перевірка кожної мережі Wi-Fi.
 
Безкоштовний антивірус AVG
 
AVG AntiVirus Free ефективний на 100%. Кількість помилкових спрацьовувань-0. Корисно знати про його додаткові функції, такі як блокування додатків, блокування підозрілих номерів, безпечний браузер, фотопастка і перевірка кожної мережі Wi-Fi.
 
Avira Security Антивірус і VPN
 
Avira Security Antivirus & VPN набрала 99,9% при виявленні атак в режимі реального часу. Він відмінно впорався з продуктивністю і можливістю впливати на роботу Android. Він не ініціює помилкові спрацьовування. Він пропонує можливість обмежити доступ додатків до вибраних системних функцій, радника з Конфіденційності та безпечного браузера. Він також пропонує безкоштовні VPN-підключення.
 
Мобільна Безпека Bitdefender
 
Bitdefender Mobile Security блокує 100% шкідливих програм-як старих, так і виявлених за чотири тижні до тестування. Він досяг відмінних результатів з точки зору захисту, продуктивності та продуктивності, нечутливої до користувача. Він не підняв жодної помилкової тривоги. Він пропонує контроль додатків, вбудований VPN (щоденна передача 200 МБ на пристрій), безпечний браузер і виявлення загроз в з'єднаннях Wi-Fi.
 
F-Secure Safe
 
F-Secure Safe забезпечує захист від загроз на 99,9% і відсутність помилкових спрацьовувань. Пропонує батьківський контроль і протиугінний замок. Крім того, ми знаходимо тут контроль додатків, радник з Конфіденційності та безпечний браузер. Все це робить додаток дійсно надійним захисним рішенням.
 
G Data Mobile Security
 
G Data Mobile Security-це ефективність захисту 99,9% і відсутність помилкових спрацьовувань. Функції включають в себе захист від крадіжки, контроль додатків, безпечний браузер і радник з конфіденційності.
 
Norton 360
 
Norton 360 відловлює 100% загроз, не викликаючи помилкових спрацьовувань. Функції включають в себе безпечний браузер, модуль захисту від крадіжки, дослідження Wi-Fi, радник з Конфіденційності та блокування викликів. Підсумок: це дуже надійне додаток.
 
Sophos Intercept X for Mobile
 
При тестуванні 3024 зразків шкідників Sophos Intercept X для мобільних пристроїв виявив 99,9% загроз — в порівнянні з галузевим стандартом в 99 %. Найбільшу ефективність він показав з шкідниками, виявленими протягом останніх чотирьох тижнів до випробування. Використання Програми не впливає на більш швидкий витрата батареї, а також не уповільнює системні процеси. Користувач отримує контроль над додатками, що працюють на телефоні, сканування мережі Wi-Fi, радник з Конфіденційності та безпечний браузер для фінансових операцій.
 
Total AV
 
Total AV-це ефективність захисту 99,9%. Він правильно визначає поширені програми і не ініціює помилкових спрацьовувань. Він пропонує чотири додаткові функції: Перегляд веб-сторінок в режимі інкогніто, Управління додатками, Безпечний перегляд веб-сторінок і моніторинг мережі Wi-Fi.
 
Максимальна безпека Trend Micro
 
Trend Micro Maximum Security показує відмінні результати в тестах продуктивності і не впливає на роботу системи. Він пропонує безліч корисних функцій, таких як блокування вхідних дзвінків, контроль додатків, радник з конфіденційності, перевірка Wi-Fi, а також безпечний браузер. Одна підписка дозволяє захистити 10 пристроїв — як стаціонарних, так і мобільних. Ви можете придбати підписку на цьому сайті.
 

Антивірус для Android - потрібен?

 

Планшети і смартфони стають все більш поширеними, і, як і у випадку з ПК і ноутбуками, зростає кількість спеціалізованих вірусів та інших шкідників. Звичайно, захисні програми для захисту Android від них існують вже давно. Ось наш вибір кращих антивірусних програм для Android.
 
На відміну від пристроїв Apple, які можуть завантажувати програми лише з App Store, Android дозволяє завантажувати та встановлювати їх з різних джерел. Може трапитися так, що кіберзлочинці сховали вірус або шкідливе ПЗ під маскою практичного застосування. Така ситуація може мати місце і в Play Store-щомісяця Google видаляє до декількох сотень підроблених додатків, які можуть завдати шкоди пристрою Користувача. Але - після видалення вони можуть повернутися під іншим ім'ям. Крім того, загрозу представляють фішингові електронні листи і дивна реклама на сторінках, на які можна клацнути навіть випадково.
 
Лабораторія тестування AV-Test має в своїх базах мільйони зразків вірусів для Android-більшість з них мають неприємну звичку красти особисті дані зі смартфона. Тому гарне антивірусний додаток повинен захищати вас від подібних ситуацій, дозволяти віддалено блокувати телефон при його крадіжці або втрати, віддалено видаляти з нього дані. Дуже великою перевагою, яку може запропонувати захисне додаток, є функція фотографування шляхом активації камери вкраденого пристрою, що дозволяє зафіксувати злодія.
 
Практичним рішенням також стане можливість блокування вхідних дзвінків-завдяки цьому ви зможете виключити нав'язливий спам. Подібні функції корисні і для SMS-повідомлень. У деяких додатках є можливість встановити годинник, протягом яких буде працювати блокування. Деякі комплекти захисту також пропонують можливість блокування доступу до браузера паролем, що корисно для батьків, які дають телефон своїй дитині і хочуть бути впевнені, що він не зробить покупку в додатку під час гри або не відвідає веб-сайти, які заборонені. недоречно для них. Кілька антивірусних програм також надають вам Хмарний простір для зберігання важливих файлів і фотографій.
 
Так, нам обов'язково потрібен антивірус. І оскільки багато компаній пропонують його, наш рейтинг покликаний допомогти вам вибрати кращу, в яку можна інвестувати свої гроші. Додатки, описані тут більш докладно, отримали максимальні оцінки-по 6 балів кожне — за захист, продуктивність і зручність використання.
 
В останньому тесті взяли участь 16 програм захисту. Кожна програма оцінювалася з точки зору захисту, продуктивності та зручності використання. За кожною з цих категорій лабораторія присуджує до 6 балів, тому заявка може отримати максимум 18 балів. Ідеальний результат був отриманий при 8 застосуваннях, що на 3 менше, ніж в попередньому тесті. Що важливо, механізм Google Play Protect отримав оцінку 6 і 6 по продуктивності і зручності використання, але ... 0 за ступенем захисту! Було виявлено лише 58,3% загроз.
 

Як тестувалися антивіруси для Android?

 

У тестуванні брали участь останні версії додатків безпеки. Вони завжди повинні розпізнавати програми, що містять шкідливі програми, однак нерідко — але не рідкість — виявляти нешкідливі програми як передбачувані шкідливі програми. Ці помилкові спрацьовування дратують і уповільнюють використання вашого пристрою, тому вони не повинні з'являтися. Щоб перевірити, як додаток справляється з таким сценарієм, лабораторія встановлює безліч нешкідливих додатків на тестові пристрої. За весь період тестування це включало понад 6000 нешкідливих додатків з Play Store і трохи менше 2500 додаткових нешкідливих додатків з інших джерел.
 
Автор:
Мнение автора может не совпадать с мнением редакции. Если у Вас иное мнение напишите его в комментариях.
Возник вопрос по теме статьи - Задать вопрос »
comments powered by HyperComments
« Предыдущая новость «  » Архив категории «   » Следующая новость »

Рекомендованный брокер №1

Журнал «Биржевой лидер»

Журнал, интересные статьи

Энциклопедия

Жена (супруга)
Жена (супруга)
Нефтепромбанк
Нефтепромбанк

Вячеслав Чорновил: 4 подвига и жизнь во имя независимости Украины
Краматорск
Краматорск
курс юаня
Юань евро
Болгария
Болгария