Горячие Новости

Як виграти у букмекерській конторі – поради

 
Ставки на спорт
 
Який рецепт успіху у букмекерській конторі? Секрети ставок полегшують гру, але не гарантують успіху. Кожен хотів би вигравати у букмекерської контори, але регулярний прибуток – справа справді складна. Якщо ви хочете виграти, ви повинні ввести у свої ставки безліч елементів, які полегшать вибір виграшних білетів. Що ми радимо зробити? Визначно встановіть бюджет ставок, робіть ставки з перевагою та аналізуйте всі ставки. Ось короткий список порад, як виграти у букмекерській конторі.
 

Як виграти у букмекерській конторі – загальні правила

Шлях до виграшу у ставках довгий і звивистий. Є великі виграшні квитки, які одразу роблять когось переможцем великих грошей. Однак іноді це удача, а не результат запланованої гри, системи та навичок гравця. Виграш у букмекерській конторі випадково може статися. Але це випадкова річ. У довгостроковій перспективі розраховувати на такий механізм нема рації, оскільки це призведе до банкрутства.
 
 
 
Як виграти у букмекерській конторі? На це питання немає однозначної відповіді. Є багато типстерів, які виграють у ставках, і кожен з них може запропонувати визначення ради букмекера. Однак є ключові правила, дотримання яких завжди може принести користь гравцеві. У підказках букмекера ви знайдете поради, як грати, щоб виграти? У цьому контексті найчастіше згадані питання включають контроль емоцій, управління бюджетом та розміщення ставок після аналізу матчу.
 

Як грати з букмекерською конторою?

Граючи з букмекерською конторою, слід грати обережно. Настрій, що я обов'язково скоро стану мільйонером, дуже згубний. Чим більше дистанції та здорового глузду, тим краще для ваших типів. Вміння контролювати емоції, крутий аналіз – все це буде корисно під час гри з букмекерською конторою. Нервовість, імпульсивність та бажання комусь помститися – погані порадники при розміщенні ставок.
 
Робіть ставки в букмекерській конторі з розумом, тобто уникайте робити ставки наосліп. Що це означає? Вибираючи матч, на який хочете зробити ставку, робіть це на основі аналізу. Якщо ви переконані у своєму типі, підтвердьте це статистикою та іншими доказами, які підтверджують ваші припущення.
 
Читайте також: Гра Авіатор офіційно
 
Бути обережним під час гри з букмекерською конторою також означає вибір бюджету ставок. Якщо ви входите до букмекерської контори, робіть це на своїх умовах. Про що це? Йдеться про те, як ви визначаєте, скільки ви можете інвестувати у ставки. Йдеться про розуміння того, що якщо ви програєте, то брак цих ресурсів буде для вас дуже помітним. Ніколи не робіть ставки на гроші, які призначені для оплати оренди чи їжі. Складаючи бюджет, ви знатимете, виходячи з яких сум можна обирати ставки. Ознайомтеся з нашим посібником і дізнайтеся, як букмекери встановлюють коефіцієнти, щоб дізнатися, на чому базуються ставки на конкретні види спорту.
 

Рецепт успіху у букмекерській конторі

Хочете знати, що робити, щоб досягти успіху в букмекерській конторі? Добре, ми дамо вам кілька порад, які можуть позитивно вплинути на ваші ставки. Що ми ставимо перше місце? Знання виду спорту, який ви робите ставку. У ставках все зводиться до аналізу матчу. Якщо ви не знаєте, що таке конкуренція в тому чи іншому виді спорту, як ви її аналізуватимете? Аналіз матчу означає читання статистики та її взаємозв'язків на основі виступів команд/гравців. Однак статистика – це ще не все, оскільки важливу роль в аналізі відіграє й інша інформація: форма, історія матчів, травми/відсутності, зона змагань, моральний дух та проблеми, пов'язані зі спортом.
 
Система, на яку ви робите ставку, має відігравати важливу роль у рецепті успіху букмекерської контори. Системи ставок не дають усього, тому що вони не корелюють із успішними прогнозами. Проте вони впливають метод вибору ставок. Роблячи ставки за допомогою системи, ви знаєте яку суму поставити на свою ставку. Це корисно, оскільки у такий спосіб ви отримуєте заздалегідь певну модель ставок. Якщо не зламати систему, то не доведеться грати у банку в пориві емоцій.
 
 
Щоб закінчити питання про рецепт успіху в букмекерській конторі, згадаємо нарешті про переоцінені ставки. Ставки на перевагу мають значення, оскільки ви отримуєте перевагу над букмекерською конторою. Ви робите ставки з кращими коефіцієнтами, ніж зазвичай. Отже? Ви виграєте більше із меншим ризиком!
 

Як прогнозувати матчі?

У рецепті успіху букмекерської контори ми згадали про аналіз. Саме це впливає на прогнози матчів. Коли ви питаєте нас: як передбачити матч? Ми можемо відповісти на це питання, проаналізувавши спортивну подію. Немає гравців, які знають все про кожну спортивну боротьбу. Навіть найкращі гравці використовують відповідну підготовку до кожного матчу. Жоден гравець, який регулярно виграє у букмекерській конторі, не зробить ставку через кілька хвилин після того, як побачив пропозицію букмекерської контори. Хороші поради щодо ставок вимагають аналізу.
 
Як прогнозувати матчі? Як правило, ми рекомендуємо робити ставки на одиночні купони, які дають більш високу ймовірність виграшу. У купонах АКО для виграшу ставки необхідно вказати всі матчі. У купоні SOLO - достатньо однієї успішної ставки, щоб насолодитися виграшем. Отже – прогнозуйте матчі у одиночних ставках. Це перша порада.
 
Які ще у нас є поради щодо ставок на матчі? Не треба надавати великого значення пропозиції букмекера та коефіцієнта, який він виставив на подію. Ми знаємо, що гравці часто сприймають низькі коефіцієнти як впевненість та роблять ставки на таку подію. Не означає, що низька ставка завжди перемагає. Якби це було так, кожен міг би заробляти гроші на букмекерських конторах. У ході аналізу ви помітите, що часто ваш вибір, який, на вашу думку, ймовірний, має відносно високі шанси. А що потім? Відмовлятися тільки тому, що букмекерська контора виставила високі коефіцієнти, точно не варто. Можливо, ваш аналіз точніший і така ставка має більший шанс, ніж вважає букмекерська контора? Високі коефіцієнти дозволять вам виграти більше!
 

Посібник зі ставок у букмекерській конторі

Керівництво букмекера також може бути набором перших кроків, які необхідно зробити під час розміщення ставок онлайн. Перш ніж робити ставки на матчі, необхідно зареєструвати обліковий запис у букмекерській конторі та зробити оплату. Принагідно ви можете використовувати промокод і отримати ігровий бонус.
 
У гравців-початківців можуть виникнути сумніви, наприклад, пов'язані з виплатами. Як зробити депозит? Це дуже проста дія, оскільки електронні перекази в букмекерські контори базуються на онлайн-платежах, таких як PayU, Dotpay або Приват 24. Кошти, які ви надсилаєте до букмекерської контори через депозит, переводяться буквально миттєво. Як тільки ваш рахунок буде поповнений, ви зможете робити ставки, дотримуючись наших порад.
 
У ставках БК можна грати прематчеві та лайв-ставки. Розробляючи власну гру, не варто обмежуватись лише основними ставками. Гравці постійно шукають ринки та типи, які пропонують найкращий виграш за ставками. Професійні гравці іноді змінюють дисципліни, де спеціалізуються. Приклад? Потім гравці, які роблять ставки на футбол, звертають увагу на теніс. Однак потрібно пам'ятати одне: займатися спортом, який ви розумієте, дивіться та стежте регулярно.
 

Як грати з букмекерською конторою? 10 практичних порад

Регулярно вигравати непросто, тому ми також підготували список порад, якими варто скористатися, якщо ви хочете, щоб ваш виграш був більшим, а втрати при програші квитків — меншими.
  1. Грайте без ризику – багато букмекерських контор у вітальних пропозиціях включають так звані безризикові ставки. Якщо ми програємо, букмекерська контора повертає ставку, тому ми не програємо за ставкою. Однак зазвичай це лише разові акції.
  2. Використовуйте бустери коефіцієнтів – букмекерські контори регулярно пропонують своїм користувачам підвищені коефіцієнти на певні події. Їх варто використовувати, тому що вищі коефіцієнти означають більший виграш.
  3. Аналізуйте статистику – як знаємо, статистика немає значення. Проте їхній аналіз часто допомагає робити правильні ставки, особливо такі ставки, як кількість фолів, кутових чи кількість голів.
  4. Перевірте склади та списки травмованих гравців – іноді трапляється, що два або три гравці в одній команді вибувають через травми, і це різко впливає на якість гри команди.
  5. Робіть ставки на те, що знаєте - не варто витрачати час і гроші на ставки на спортивні дисципліни, про які мало знань.
  6. Керуйте своїм бюджетом та ведіть облік – розумне управління своїми фінансами є основою заробітку на букмекерській конторі. Варто записувати і відзначати, коли ми ставимо якісь суми. Наприкінці місяця зробіть розрахунок і подивіться, чи варто воно взагалі того.
  7. Не робіть ставки під впливом емоцій – у разі ставок у букмекерських конторах не варто керуватися емоціями чи симпатіями до клубу.
  8. Не розміщуйте ті самі події з матчу на кількох купонах — навіть якщо ви переконані, що ця подія вірна, не розміщуйте її на кількох купонах. Якщо ви помилитеся, ви програєте у всіх випадках. Спробуйте чергувати події, а якщо ви робите ставку на той самий матч за різними купонами, спробуйте зробити ставку іншого типу.
  9. Не робіть ставки на певні речі та сюрпризи разом – ставки на сюрпризи приносять більший виграш, але не варто ставити їх на один купон із подіями з низькими коефіцієнтами, так званими впевненими речами. Шанс правильно передбачити подію з дуже високим коефіцієнтом невеликий.
  10. Порівняйте коефіцієнти букмекерських контор – коефіцієнти, пропоновані окремими БК, можуть значно відрізнятися. Перевірте, де вам найвигідніше робити ставки на ту чи іншу подію.

 

Мнение автора может не совпадать с мнением редакции. Если у Вас иное мнение напишите его в комментариях.
Возник вопрос по теме статьи - Задать вопрос »
comments powered by HyperComments
« Предыдущая новость «  » Архив категории «   » Следующая новость »

Рекомендованный брокер №1

Журнал «Биржевой лидер»

Журнал, интересные статьи

Энциклопедия

23 января
23 января
8 марта
8 марта
Forex Capital Markets Ltd. (FXCM)
Forex Capital Markets Ltd. (FXCM)
Кличко Виталий Владимирович
Кличко Виталий Владимирович
Mercedes C-Class
Mercedes C-Class – великолепный немецкий автомобиль
Компания «Царица Тамара»
Компания «Царица Тамара»