Горячие Новости

ETH може досягти $10 000 в 2024 році

Ethereum
 
Останнім часом Ethereum намагається подолати бар’єри в діапазоні 4000-4500 доларів США. Кілька несприятливих подій останніх днів не полегшили це завдання. Проте громада залишається оптимістичною. Прогнози експертів щодо токена також багатообіцяючі. За оцінками одного з них, ETH цього року може досягти 10 000. доларів США та інше.
 

Ethereum нарешті вийде з тіні Bitcoin?

Останнім часом біткойн привернув всю увагу ринку криптовалют і зовнішніх спостерігачів. Однак аналітик Bitwise вважає, що рано чи пізно Ethereum вийде з тіні BTC і цього року може більш ніж подвоїти поточні ціни.
 
За словами Хуана Леона, аналітика криптодосліджень Bitwise, за останні кілька місяців ефір «значною мірою затьмарив» біткойн (BTC). Це не означає, що майбутнє токена песимістичне. Як оцінив Леон в інтерв'ю "CoinDesk", цього року Ethereum може піднятися вище $8 тис., $10 тис., а може навіть більше.
 
На чому ґрунтується цей оптимізм? Як оцінив Леон, біткойн привернув всю увагу із запуском біткойн ETF, але ETH все ще має принаймні два потенційних каталізатора, на яких ми зосередимося.
 
 

Потенційні каталізатори ціни ETH

Хуан Леон нагадує, що майбутнє оновлення Dencun і ажіотаж навколо спотових додатків ETF є ключовими каталізаторами для Ethereum. Майбутнє оновлення Dencun може зробити транзакції в мережах рівня 2 дешевшими, підвищивши активність і потенційно залучивши нових інвесторів. За словами Леона, перших позитивних ефектів від оновлення нам доведеться чекати тижнями або навіть місяцями.
 
Іншим каталізатором є пропозиції щодо готівкових біржових фондів (ETF). Рішення з цього питання має бути прийняте в травні. Аналітик Bitwise сказав, що шанси на схвалення не такі очевидні, як у випадку спотових біткойн ETF.
 
Потенційне схвалення ETF може збільшити привабливість ETH серед більш консервативних інституційних інвесторів. Подібно до спотових ETF біткойн, запущених у січні, вони призвели до припливу нових інвесторів.
Мнение автора может не совпадать с мнением редакции. Если у Вас иное мнение напишите его в комментариях.
Возник вопрос по теме статьи - Задать вопрос »
comments powered by HyperComments
« Предыдущая новость «  » Архив категории «   » Следующая новость »

Рекомендованный брокер №1

Журнал «Биржевой лидер»

Журнал, интересные статьи

Энциклопедия

Кривой Рог
Кривой Рог
Xiaomi Tech
Xiaomi Tech
10 августа
10 августа
Украинская гривна (UAH)
Украинская гривна (UAH)
Православие
Православие
Таможенный союз
Таможенный союз