Горячие Новости

Як робити спортивні ставки на бокс у Казахстані

 
боксер на рингу
 
PinUp – популярна букмекерська контора, що має попит у бетторів з різними уподобаннями. Функціонал майданчика дає можливість робити ставки не лише на найпопулярніші спортивні події, а й досить екзотичні для європейського регіону змагання. При цьому одними з найбільш затребуваних клієнтів букмекерського клубу є ставки на спорт Кз бокс, які представлені широким вибором результатів як в режимі лайв, так і по лінії. На відміну від більшості інших БК, PinUp можна зробити прогноз не тільки на титульні поєдинки професійних спортсменів, але і багато інших змагань, у тому числі серед аматорів і навіть юніорів. Саме тому майданчик користується особливим попитом у любителів цього виду спортивної дисципліни.
 

Особливості ставок по лінії на бокс

Ставки по лінії на бокс – це досить популярний вид парі у тих бетторів, які віддають перевагу цьому виду спорту. Вони дають можливість:
  • здійснити прогноз за найбільш вигідним коефіцієнтом;
  • заздалегідь оцінити фізичні кондиції учасників поєдинку, отже, мінімізувати ризик програшу;
  • вибрати найкращі для ставок сутички з великої кількості подій.
  • Проте варто зазначити, що прогнози в боксі по лінії характеризуються деякими ризиками. Наприклад, через певні причини спаринг може бути перенесений або зовсім скасований. Якщо в командних видах спорту це практично виключено (крім форс-мажорних обставин), то в єдиноборствах таке трапляється нерідко.
 
Загалом на майбутні події PinUp приймає різні типи ставок. Це може бути прогноз на загальний результат зустрічі, тотал раундів, варіант закінчення поєдинку тощо.
 

Чи варто робити ставки в режимі лайв

Live ставки на бокс на відміну від прогнозів на багато інших видів спорту відрізняються деякими специфічними якостями. Це обумовлюється насамперед високою динамікою таких спортивних змагань. Будь-якої миті на арені можуть відбутися найрізноманітніші та найнесподіваніші події, через що навіть заздалегідь відомий андердог може виявитися переможцем.
 
Через такі причини для успішних ставок в live режимі бетторам важливо спостерігати за кожним окремим поєдинком, оскільки аналіз статистики попередніх зустрічей спортсменів може виявитися марним. Особливо це стосується поєдинків (у тому числі титульних) серед досвідчених професіоналів.
 
БК PinUp дає можливість своїм клієнтам робити живі ставки на різні результати. Це:
  • перемога одного із суперників;
  • спосіб закінчення бою (наприклад, за очками або після нокауту);
  • кількість раундів;
  • суддівські рішення (одностайно чи більшістю) тощо.
Однак у будь-якому випадку варто пам'ятати, що ставки на бокс відрізняються досить високим рівнем ризику. Тому, приймаючи рішення про їх використання, не варто забувати про норми та принципи відповідальної гри у букмекерській конторі.
Мнение автора может не совпадать с мнением редакции. Если у Вас иное мнение напишите его в комментариях.
Возник вопрос по теме статьи - Задать вопрос »
comments powered by HyperComments
« Предыдущая новость «  » Архив категории «   » Следующая новость »

Рекомендованный брокер №1

Журнал «Биржевой лидер»

Журнал, интересные статьи

Энциклопедия

Ford Fiesta
Ford Fiesta
Аршавин Андрей Сергеевич
Аршавин Андрей Сергеевич
курс новозеландского доллара
Прогнозы: курс новозеландского доллара
Бортник Николай Николаевич (Макс Барских)
Бортник Николай Николаевич (Макс Барских)
Повалий Таисия Николаевна
Повалий Таисия Николаевна
20 июня
20 июня