Горячие Новости

На Америку чекають війна і депресія - Роберт Кіосакі

Роберт Кійосакі

Роберт Кійосакі, відомий своєю книгою «Багатий тато, бідний тато», не погоджується з переважаючим оптимізмом щодо майбутнього Сполучених Штатів на тлі зростання фондового ринку та процвітання у 2023 році.
 
У недавньому дописі від 31 грудня він поділився похмурими прогнозами для президента США Джо Байдена, міністра фінансів Джанет Єллен і голови Федеральної резервної системи Джерома Пауелл, передбачивши шлях до економічного занепаду та конфлікту:
 
ВИЗНАЧЕННЯ БЕЗНАДІЇ — це робити одне й те саме знову й знову й очікувати, що щось зміниться. Наші лідери – Байден як президент, Єллен як міністр фінансів і Пауелл як голова ФРС – роблять нам послугу. Вони заведуть нас у депресію та війну. Не будь четвертим ослом.
 
У своєму застережливому повідомленні Кійосакі знову закликав трейдерів розглянути можливість інвестування в такі активи, як золото, срібло та біткойни (BTC), відомі своєю стійкістю в бурхливі часи та здатністю зберігати вартість.
 
 
Його попередні попередження про неминучу «глобальну банківську кризу» та його критика банківської системи США як корумпованої були послідовними темами.
 
 
 
Він знову наголосив на важливості придбання вищезазначених 3 активів, посилаючись на минулі випадки, такі як точне передбачення банкрутства Lehman Brothers у 2008 році та краху Credit Suisse у 2023 році.
 
Висловлюючи занепокоєння щодо UBS, Об’єднаного банку Швейцарії, Кійосакі припустив, що він може зіткнутися зі значними ризиками, особливо після придбання ним Credit Suisse у березні. Він вважає, що цей крок запобіг потенційному банкрутству, але може зробити UBS вразливим у майбутньому.
Мнение автора может не совпадать с мнением редакции. Если у Вас иное мнение напишите его в комментариях.
Возник вопрос по теме статьи - Задать вопрос »
comments powered by HyperComments
« Предыдущая новость «  » Архив категории «   » Следующая новость »

Рекомендованный брокер №1

Журнал «Биржевой лидер»

Журнал, интересные статьи

Энциклопедия

Quantic_Dream
Интерактивное кино и смешанные жанры
Татнефть
Татнефть
Масленица
Масленица
Мультфильм
Мультфильм
Heroes_of_Might
Стратегические игры
скорпион
Скорпион