Горячие Новости

У листопаді настрої споживачів у США впали до 4-місячного мінімуму

 Джерело: Conference Board

У листопаді настрої споживачів у США впали до 4-місячного мінімуму

Індикатор поточних умов впав до 137,4, що є найнижчим показником з квітня 2021 року.

Споживча впевненість у США впала в листопаді до чотиримісячного мінімуму на тлі подвійного удару високої інфляції та зростання процентних ставок, повідомляє Bloomberg.

Індекс Conference Board цього місяця впав до 100,2 з переглянутого 102,2 у жовтні. Медіанна оцінка економістів, опитаних Bloomberg, показала падіння до 100 пунктів.

Індикатор споживчих очікувань - показник, що відображає 6-місячний прогноз споживачів - впав до 75,4 пункту. Індикатор поточних умов впав до 137,4, що є найнижчим показником з квітня 2021 року.

«Поєднання інфляції та зростання процентних ставок продовжить створювати проблеми для впевненості та економічного зростання на початку 2023 року», — сказала Лінн Франко, старший директор з економічних показників Conference Board.

Прискорення інфляції змусило багатьох американців зі скромнішими доходами звернутися до кредитних карток і заощаджень. Незважаючи на те, що споживачі наразі виявилися стійкими, вищі витрати на позики роблять фінансування великих покупок дорожчим.

Читати також: Індекс споживчої довіри у США зріс до 8-річного максимуму (рос.)

Споживчі настрої в США в листопаді знижуються. Джерело: Conference Board Споживчі настрої США в листопаді знизилися. 

За даними Conference Board, кількість людей, які бажають придбати будинок, автомобіль і основні електроприлади, впала протягом місяця.

Роздрібні торговці з Target Corp. компанії Nordstrom Inc. пропонують великі знижки, щоб розчистити накопичені запаси, з надією дивлячись на майбутні грудневі свята. Але навіть у цьому випадку покупці залишаються віддаленими, оскільки ціни залишаються відносно високими, а вартість їжі та інших товарів першої необхідності не дозволяє споживачам відкладати кошти на інші покупки.

Середній рівень інфляції, який очікується протягом наступних 12 місяців, зріс до чотиримісячного максимуму в листопаді, що Франко пояснив цінами на продукти харчування та бензин.

Хоча споживачі оптимістично налаштовані щодо поточних умов ринку праці, їхні перспективи щодо майбутніх умов затьмарені. Частка споживачів, які кажуть, що робочих місць зараз «багато», зросла до 45,8%. Проте більша частка очікує зменшення робочих місць у наступні шість місяців.

Мнение автора может не совпадать с мнением редакции. Если у Вас иное мнение напишите его в комментариях.
Возник вопрос по теме статьи - Задать вопрос »
comments powered by HyperComments
« Предыдущая новость «  » Архив категории «   » Следующая новость »

Рекомендованный брокер №1

Журнал «Биржевой лидер»

Журнал, интересные статьи

Энциклопедия

швейцарский франк
Курс швейцарского франка: графики
Потап и Настя
Потап и Настя
узбеки
Узбеки - основной народ Узбекистана
Москаль Геннадий Геннадиевич
Москаль Геннадий Геннадиевич
3 февраля
3 февраля
Windows
Windows (Виндовс)