Горячие Новости

Що таке рефінансування?

Ипотечный калькулятор
Ставки за кредитами можуть поступово зменшуватися. Це призводить до того, що раніше взятий кредит за певних обставин стає невигідним. Але з цієї ситуації є вихід — перекредитування чи рефінансування кредиту, що дозволяє взяти суму для погашення старого боргу та оплачувати новий за нижчою відсотковою ставкою.
 

За та проти

Процедура рефінансування включає погашення заборгованості за старим кредитом із оформленням нових боргових зобов'язань.
 
Для кредитоодержувача це здебільшого означає:
  • зниження боргового навантаження;
  • уникнення появи заборгованості перед кредитором;
  • збільшення терміну повернення;
  • можливість змінити банк більш зручний у плані обслуговування.
Однак за рахунок ануїтетного типу погашення боргу, коли платежі за кредитом вносяться рівними частками, при виплаті половини заборгованості за наявними зобов'язаннями рефінансування може бути невиправданим. Це тим, що у початковому етапі переважна більшість внесків використовується на оплату нарахованих відсотків, а тіло кредиту (реальна сума позики) зменшується повільно. Лише із виплатою половини всієї суми боргу платежі за тіло кредиту переважують такі для нарахованих відсотків. Перекредитування ж — ніщо інше як новий кредит, і за ним також спочатку доведеться віддавати переважно відсоткові нарахування.
 
Також у більшості випадків немає сенсу змінювати кредитні програми за різниці у відсоткових ставках нижче 2%. Підрахувати, наскільки це вигідно можна самостійно або скориставшись спеціальними калькуляторами для розрахунку рефінансування, які можна знайти на сайтах багатьох банків.
 

Які кредити можна рефінансувати

Переоформити можна будь-які довгострокові кредити. Переважно це стосується іпотеки, кредитів, великих споживчих кредитів.
 
Щоб скористатися перекредитуванням, важливо своєчасно вносити щомісячні платежі за чинним кредитом. Якщо є заборгованість, то банк просто не піде на операцію з рефінансування. Однак через тимчасові фінансові труднощі може виникнути ризик появи прострочення. І щоб уникнути проблем, краще уникати таких ситуацій.
 
Якщо терміново потрібні кошти, можна звернутися за позикою до мікрокредитної компанії «498 Кредит». Вона зареєстрована в реєстрі МФО та пропонує фізособам швидкі позики. Послуга доступна по всій Росії через інтернет – гроші онлайн можна отримати на картку після оперативної перевірки всіх даних. При зваженому підході подальше рефінансування кредиту покриє всі витрати на позику МФО.
Мнение автора может не совпадать с мнением редакции. Если у Вас иное мнение напишите его в комментариях.
Возник вопрос по теме статьи - Задать вопрос »
comments powered by HyperComments
« Предыдущая новость «  » Архив категории «   » Следующая новость »

Рекомендованный брокер №1

Журнал «Биржевой лидер»

Журнал, интересные статьи

Энциклопедия

Михаил Терехин
Терехин Михаил
Антипенко Григорий Александрович
Антипенко Григорий Александрович
Астана
Столица Казахстана город Астана
Андрей Владимирович Панин
Андрей Владимирович Панин
6 мая
6 мая
Екатерина Колесниченко
Екатерина Колесниченко